|
Slotkoers
Wiener Boerse
04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3,154 EUR | +0,19% |
|
+4,16% | +2,40% |
| 03/09 | Jérémie Khiat krijgt de leiding over het nieuwe Bureau de la Comédie van Canal+ | |
| 04/08 | Canal+ verwerft exclusieve rechten voor UEFA-clubcompetities voor mannen in Sub-Saharaans Afrika | MT |
| Marktkapitalisatie | 2,66 mld. 3,59 mld. 3,09 mld. 2,91 mld. 4,97 mld. 339 mld. 4,99 mld. 34,39 mld. 13,34 mld. 174 mld. 13,5 mld. 13,2 mld. 561 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
16,5x | k/w-verhouding 2027 * | 10,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,65 mld. 6,29 mld. 5,41 mld. 5,09 mld. 8,7 mld. 594 mld. 8,72 mld. 60,17 mld. 23,35 mld. 305 mld. 23,62 mld. 23,1 mld. 981 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,62x | EV/omzet 2027 * | 0,59x |
| Vrij verhandelbaar |
64,34% | Dividendrendement 2026 * |
1,11% | Dividendrendement 2027 * | 1,57% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
London S.E.
| CAN | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CAN | Real Time | |
Johannesburg S.E.
| CNP | Slotkoers | |
Tradegate
| YA3 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| YA3 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| CNALF | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| YA3 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| YA3 | Real Time | |
Wiener Boerse
| CAN | Slotkoers |
Recentste transcriptie : Canal+ SA
| 1 dag | +0,19% | ||
| 1 week | +4,16% | ||
| Lopende maand | +3,21% | ||
| 1 maand | +1,87% | ||
| 3 maanden | +0,77% | ||
| 6 maanden | -5,00% | ||
| Lopend jaar | +2,40% |
| 1 week | 2,99 | 3,19 | |
| 1 maand | 2,99 | 3,32 | |
| Lopend jaar | 2,11 | 3,79 | |
| 1 jaar | 2,11 | 3,79 | |
| 3 jaar | 1,73 | 3,79 | |
| 5 jaar | 1,73 | 3,79 | |
| 10 jaar | 1,73 | 3,79 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,19% | +4,16% | - | - | 3,59 mld. | ||
| -1,73% | -2,58% | -11,36% | +28,99% | 182 mld. | ||
| -1,49% | -6,19% | -4,18% | +38,35% | 23,75 mld. | ||
| -0,49% | 0,00% | +9,07% | +118,82% | 5,84 mld. | ||
| +1,31% | +1,56% | +1,31% | +8,16% | 4,25 mld. | ||
| +0,91% | +1,62% | +21,41% | +168,61% | 3,83 mld. | ||
| -0,38% | -0,47% | -10,83% | -40,67% | 3,63 mld. | ||
| -0,28% | +0,14% | -14,13% | +0,14% | 3,6 mld. | ||
| +0,75% | +3,05% | +14,06% | - | 3,59 mld. | ||
| -1,60% | -0,45% | -25,57% | +8,96% | 2,31 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,28% | -0,27% | -2,25% | +41,42% | 25,85 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,47% | -0,33% | -9,13% | +32,45% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,45 mld. 10,07 mld. 8,66 mld. 8,15 mld. 13,93 mld. 951 mld. 13,97 mld. 96,32 mld. 37,37 mld. 488 mld. 37,8 mld. 36,98 mld. 1.571 mld. | 7,62 mld. 10,3 mld. 8,87 mld. 8,34 mld. 14,26 mld. 973 mld. 14,29 mld. 98,58 mld. 38,25 mld. 499 mld. 38,69 mld. 37,85 mld. 1.608 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 111 mln. 150 mln. 129 mln. 121 mln. 207 mln. 14,15 mld. 208 mln. 1,43 mld. 556 mln. 7,26 mld. 563 mln. 550 mln. 23,38 mld. | 242 mln. 328 mln. 282 mln. 265 mln. 453 mln. 30,92 mld. 454 mln. 3,13 mld. 1,22 mld. 15,87 mld. 1,23 mld. 1,2 mld. 51,11 mld. |
| Nettoschuld | 1,99 mld. 2,69 mld. 2,32 mld. 2,18 mld. 3,73 mld. 254 mld. 3,74 mld. 25,78 mld. 10 mld. 131 mld. 10,12 mld. 9,9 mld. 421 mld. | 1,82 mld. 2,46 mld. 2,12 mld. 1,99 mld. 3,4 mld. 232 mld. 3,41 mld. 23,51 mld. 9,12 mld. 119 mld. 9,23 mld. 9,03 mld. 384 mld. |
| Datum | Koers | Variatie |
|---|---|---|
| 04-09-26 | € 3,154 | +0,19% |
| 03-09-26 | € 3,148 | +3,21% |
| 02-09-26 | € 3,050 | -0,07% |
| 01-09-26 | € 3,052 | -0,13% |
| 31-08-26 | € 3,056 | +0,92% |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















