Koers Dassault Aviation OTC Markets
Aandelen
DUAV.F
FR0014004L86
Lucht- en ruimtevaart & Defensie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
OTC Markets
17:30:43 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 333,79 USD | +4,88% |
|
+4,31% | +6,32% |
| 08/10 | Portugal overweegt serieus Amerikaanse F-35-jets en andere opties | RE |
| 08/10 | Portugal overweegt serieus Amerikaanse F-35's naast andere opties | RE |
| Marktkapitalisatie | 22,96 mld. 25,72 mld. 21,34 mld. 19,41 mld. 36,52 mld. 2.436 mld. 37,18 mld. 256 mld. 100 mld. 1.271 mld. 96,53 mld. 94,48 mld. 4.068 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
20,6x | k/w-verhouding 2027 * | 16,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 14,02 mld. 15,7 mld. 13,03 mld. 11,85 mld. 22,29 mld. 1.487 mld. 22,7 mld. 156 mld. 61,23 mld. 776 mld. 58,93 mld. 57,68 mld. 2.483 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,59x | EV/omzet 2027 * | 1,52x |
| Vrij verhandelbaar |
20,41% | Dividendrendement 2026 * |
1,74% | Dividendrendement 2027 * | 2,12% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| AM | Real Time | |
CBOE
| AMp | Real Time | |
Börse Stuttgart
| DAU0 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| DAU0 | Real Time | |
Tradegate
| DAU0 | Real Time | |
London S.E.
| 0IAX | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| DUAV.F | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0IAX | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| DAU0 | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| DAA2 | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Dassault Aviation
| 1 dag | +4,88% | ||
| 1 week | +4,31% | ||
| Lopende maand | +5,97% | ||
| 1 maand | +1,01% | ||
| 3 maanden | +3,61% | ||
| 6 maanden | -14,05% | ||
| Lopend jaar | +6,32% |
| 1 week | 305,5 | 346,6 | |
| 1 maand | 305,5 | 346,7 | |
| Lopend jaar | 305,5 | 425,3 | |
| 1 jaar | 302,22 | 425,3 | |
| 3 jaar | 178 | 425,3 | |
| 5 jaar | 97,16 | 425,3 | |
| 10 jaar | 97,16 | 1.958,88 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Éric Trappier
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 09-01-2013 |
Denis Dassé
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Pascale Lohat
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 88 | 01-01-2000 | |
Henri Proglio
BRD | Directeur/Bestuurslid | 77 | 18-12-2009 |
Éric Trappier
CHM | Voorzitter | 66 | 09-01-2013 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +4,88% | +4,31% | - | - | 24,89 mld. | ||
| +1,62% | +2,09% | +3,96% | +185,24% | 319 mld. | ||
| +0,26% | +1,43% | +19,08% | +155,22% | 251 mld. | ||
| +2,40% | +4,02% | -4,05% | +59,71% | 167 mld. | ||
| +0,10% | -0,31% | +22,50% | +539,21% | 149 mld. | ||
| +2,20% | +0,52% | -11,81% | +2,07% | 146 mld. | ||
| +0,67% | +1,99% | +6,84% | +112,64% | 145 mld. | ||
| +1,99% | +4,87% | +6,65% | +20,76% | 121 mld. | ||
| +0,71% | +2,16% | +1,50% | +38,67% | 90,41 mld. | ||
| +0,99% | -1,29% | +14,27% | +395,15% | 86,76 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,58% | +1,45% | +6,55% | +167,63% | 163,86 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,29% | +1,58% | +6,89% | +166,18% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 8,82 mld. 9,88 mld. 8,19 mld. 7,45 mld. 14,02 mld. 935 mld. 14,27 mld. 98,42 mld. 38,51 mld. 488 mld. 37,06 mld. 36,28 mld. 1.562 mld. | 9,76 mld. 10,94 mld. 9,08 mld. 8,25 mld. 15,53 mld. 1.036 mld. 15,81 mld. 109 mld. 42,65 mld. 541 mld. 41,05 mld. 40,18 mld. 1.730 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,13 mld. 1,27 mld. 1,05 mld. 957 mln. 1,8 mld. 120 mld. 1,83 mld. 12,64 mld. 4,95 mld. 62,68 mld. 4,76 mld. 4,66 mld. 201 mld. | 1,42 mld. 1,6 mld. 1,32 mld. 1,2 mld. 2,27 mld. 151 mld. 2,31 mld. 15,9 mld. 6,22 mld. 78,86 mld. 5,99 mld. 5,86 mld. 252 mld. |
| Nettoschuld | -8,94 mld. -10,02 mld. -8,31 mld. -7,56 mld. -14,22 mld. -949 mld. -14,48 mld. -99,84 mld. -39,06 mld. -495 mld. -37,6 mld. -36,8 mld. -1.584 mld. | -8,11 mld. -9,08 mld. -7,54 mld. -6,85 mld. -12,9 mld. -860 mld. -13,13 mld. -90,52 mld. -35,42 mld. -449 mld. -34,09 mld. -33,36 mld. -1.436 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | US$ 333,79 | +4,88% | 28 |
| 14-10-26 | US$ 318,25 | -0,55% | 404 |
| 13-10-26 | US$ 320,00 | +1,91% | 18 |
| 12-10-26 | US$ 314,00 | 0,00% | 1 |
| 09-10-26 | US$ 314,00 | -1,88% | 159 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















