Koers Dassault Aviation
Aandelen
AM
FR0014004L86
Lucht- en ruimtevaart & Defensie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 303,80 EUR | +1,95% |
|
+7,81% | +10,96% |
| 08/10 | Portugal overweegt serieus Amerikaanse F-35-jets en andere opties | RE |
| 08/10 | Portugal overweegt serieus Amerikaanse F-35's naast andere opties | RE |
| Marktkapitalisatie | 23,41 mld. 26,31 mld. 21,66 mld. 19,74 mld. 37,19 mld. 2.498 mld. 37,85 mld. 261 mld. 102 mld. 1.303 mld. 98,7 mld. 96,6 mld. 4.145 mld. | k/w-verhouding 2025 |
21,9x | k/w-verhouding 2026 * | 21x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 14,12 mld. 15,87 mld. 13,07 mld. 11,91 mld. 22,44 mld. 1.507 mld. 22,84 mld. 157 mld. 61,69 mld. 786 mld. 59,56 mld. 58,29 mld. 2.501 mld. | EV/omzet 2025 |
1,64x | EV/omzet 2026 * | 1,64x |
| Vrij verhandelbaar |
20,41% | Dividendrendement 2025 |
1,75% | Dividendrendement 2026 * | 1,71% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| AM | Real Time | |
CBOE
| AMp | Real Time | |
Tradegate
| DAU0 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| DAU0 | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0IAX | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| DUAVF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| DAU0 | Real Time | |
CBOE
| 0IAX | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| DAU0 | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| DAA2 | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Dassault Aviation
| 1 dag | +1,95% | ||
| 1 week | +7,81% | ||
| Lopende maand | +6,97% | ||
| 1 maand | +3,90% | ||
| 3 maanden | +8,97% | ||
| 6 maanden | -6,87% | ||
| Lopend jaar | +10,96% |
| 1 week | 281,4 | 304,6 | |
| 1 maand | 273,6 | 304,6 | |
| Lopend jaar | 270 | 361,8 | |
| 1 jaar | 260,8 | 361,8 | |
| 3 jaar | 160,9 | 361,8 | |
| 5 jaar | 81,85 | 361,8 | |
| 10 jaar | 62,4 | 361,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Éric Trappier
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 09-01-2013 |
Denis Dassé
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Pascale Lohat
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 88 | 01-01-2000 | |
Henri Proglio
BRD | Directeur/Bestuurslid | 77 | 18-12-2009 |
Éric Trappier
CHM | Voorzitter | 66 | 09-01-2013 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/07/26 | Don | Algemeen directeur | -11.000 | 0,0142% | ||
| 24/07/26 | Don | Operationeel directeur | -30.000 | 0,0386% | ||
| 24/07/26 | Don | Operationeel directeur | -10.000 | 0,0129% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,95% | +7,81% | +10,88% | +62,72% | 26,33 mld. | ||
| +0,59% | +1,83% | +4,67% | +187,55% | 326 mld. | ||
| +3,73% | +4,27% | +23,48% | +162,12% | 261 mld. | ||
| +2,07% | +5,87% | -3,23% | +61,72% | 177 mld. | ||
| -0,90% | -2,50% | +18,47% | +532,60% | 150 mld. | ||
| +0,78% | -0,08% | -10,23% | +2,86% | 150 mld. | ||
| 0,00% | +0,25% | +4,69% | +110,69% | 148 mld. | ||
| +3,65% | +8,34% | +11,93% | +25,36% | 127 mld. | ||
| +2,14% | +3,91% | +4,13% | +41,73% | 92,99 mld. | ||
| +0,57% | -1,91% | +15,28% | +395,43% | 88,12 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,46% | +2,66% | +8,01% | +158,28% | 154,66 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,48% | +2,45% | +8,11% | +164,50% |
| 2025 | 2026 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,1 mld. 7,98 mld. 6,57 mld. 5,99 mld. 11,29 mld. 758 mld. 11,49 mld. 79,12 mld. 31,03 mld. 395 mld. 29,95 mld. 29,32 mld. 1.258 mld. | 8,82 mld. 9,91 mld. 8,16 mld. 7,43 mld. 14,01 mld. 941 mld. 14,26 mld. 98,19 mld. 38,51 mld. 491 mld. 37,17 mld. 36,38 mld. 1.561 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 958 mln. 1,08 mld. 886 mln. 808 mln. 1,52 mld. 102 mld. 1,55 mld. 10,67 mld. 4,18 mld. 53,3 mld. 4,04 mld. 3,95 mld. 170 mld. | 1,13 mld. 1,27 mld. 1,05 mld. 955 mln. 1,8 mld. 121 mld. 1,83 mld. 12,61 mld. 4,95 mld. 63 mld. 4,77 mld. 4,67 mld. 201 mld. |
| Nettoschuld | -9,28 mld. -10,43 mld. -8,59 mld. -7,83 mld. -14,75 mld. -991 mld. -15,01 mld. -103 mld. -40,55 mld. -517 mld. -39,15 mld. -38,31 mld. -1.644 mld. | -8,94 mld. -10,05 mld. -8,28 mld. -7,54 mld. -14,21 mld. -954 mld. -14,46 mld. -99,61 mld. -39,06 mld. -498 mld. -37,71 mld. -36,91 mld. -1.584 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 303,80 | +1,95% | 44.380 |
| 15-10-26 | € 298,00 | +2,62% | 81.729 |
| 14-10-26 | € 290,40 | +2,54% | 62.438 |
| 13-10-26 | € 283,20 | -1,46% | 58.635 |
| 12-10-26 | € 287,40 | +1,99% | 52.045 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















