| Marktkapitalisatie | 459 mld. 49,15 mld. 42,32 mld. 39,73 mld. 36,27 mld. 68,14 mld. 4.677 mld. 68,63 mld. 471 mld. 183 mld. 2.371 mld. 185 mld. 181 mld. 7.852 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
12x | k/w-verhouding 2027 * | 11,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 459 mld. 49,15 mld. 42,32 mld. 39,73 mld. 36,27 mld. 68,14 mld. 4.677 mld. 68,63 mld. 471 mld. 183 mld. 2.371 mld. 185 mld. 181 mld. 7.852 mld. | EV/omzet 2026 * |
5,12x | EV/omzet 2027 * | 4,95x |
| Vrij verhandelbaar |
52,82% | Dividendrendement 2026 * |
5,72% | Dividendrendement 2027 * | 5,87% |
Recentste transcriptie : DNB ASA
| 1 dag | +0,65% |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 56 | 01-09-2019 | |
| Financieel Directeur/CFO | 47 | 24-10-2025 | |
Elin Sandnes
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 54 | 01-01-2016 | |
Gro Bakstad
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 01-01-2019 |
| Directeur/Bestuurslid | 65 | 01-01-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,65% | +2,12% | - | - | 49,15 mld. | ||
| -0,45% | -0,10% | +18,11% | +143,30% | 946 mld. | ||
| -0,61% | -0,63% | +22,07% | +116,04% | 433 mld. | ||
| +1,32% | +2,88% | +33,94% | +113,19% | 407 mld. | ||
| -0,45% | -0,77% | +59,10% | +160,20% | 355 mld. | ||
| +0,84% | +4,41% | +26,89% | +128,10% | 326 mld. | ||
| -0,27% | +0,28% | +42,03% | +132,79% | 283 mld. | ||
| +0,93% | +8,57% | +38,17% | +123,87% | 294 mld. | ||
| -0,35% | +1,97% | +5,12% | +109,23% | 261 mld. | ||
| +0,54% | +6,29% | +64,41% | +218,01% | 259 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,30% | +2,28% | +34,43% | +138,30% | 396,14 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,17% | +1,66% | +31,25% | +137,34% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 89,8 mld. 9,61 mld. 8,27 mld. 7,77 mld. 7,09 mld. 13,32 mld. 914 mld. 13,42 mld. 92,05 mld. 35,81 mld. 464 mld. 36,08 mld. 35,29 mld. 1.535 mld. | 92,87 mld. 9,94 mld. 8,56 mld. 8,03 mld. 7,33 mld. 13,78 mld. 945 mld. 13,87 mld. 95,19 mld. 37,04 mld. 479 mld. 37,31 mld. 36,5 mld. 1.587 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 38,2 mld. 4,09 mld. 3,52 mld. 3,3 mld. 3,02 mld. 5,67 mld. 389 mld. 5,71 mld. 39,16 mld. 15,24 mld. 197 mld. 15,35 mld. 15,01 mld. 653 mld. | 39,09 mld. 4,18 mld. 3,6 mld. 3,38 mld. 3,09 mld. 5,8 mld. 398 mld. 5,84 mld. 40,07 mld. 15,59 mld. 202 mld. 15,71 mld. 15,36 mld. 668 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
















