|
Vertraagde tijd
OTC Markets
18:09:21 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 7,308 USD | +2,76% |
|
+6,59% | -31,46% |
| 08:57 | Investeringen voor LondonMetric; Jet2 overweegt overstap naar hoofdmarkt | AN |
| 02/09 | EasyJet en Ithaca Energy treden toe tot FTSE 100-index | RE |
| Marktkapitalisatie | 3,31 mld. 4,48 mld. 3,86 mld. 3,62 mld. 6,18 mld. 424 mld. 6,23 mld. 42,83 mld. 16,68 mld. 217 mld. 16,84 mld. 16,47 mld. 698 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
17,1x | k/w-verhouding 2027 * | 12,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 6,7 mld. 9,08 mld. 7,81 mld. 7,33 mld. 12,51 mld. 858 mld. 12,61 mld. 86,68 mld. 33,76 mld. 438 mld. 34,08 mld. 33,34 mld. 1.412 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,26x | EV/omzet 2027 * | 1,2x |
| Vrij verhandelbaar |
99,85% | Dividendrendement 2026 * |
4% | Dividendrendement 2027 * | 4,24% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
London S.E.
| GVC | Vertraagde tijd | |
CBOE
| GVC | Real Time | |
OTC Markets
| GMVHF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| 6GI | Real Time | |
Wiener Boerse
| GVC | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| 6GI | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 6GI | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 6GI | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Entain plc
| 1 dag | +2,76% | ||
| 1 week | +6,59% | ||
| Lopende maand | +6,69% | ||
| 1 maand | -3,54% | ||
| 3 maanden | -2,19% | ||
| 6 maanden | -5,63% | ||
| Lopend jaar | -31,46% |
| 1 week | 6,69 | 7,31 | |
| 1 maand | 6,69 | 7,84 | |
| Lopend jaar | 6,69 | 10,85 | |
| 1 jaar | 6,69 | 12,46 | |
| 3 jaar | 6,04 | 14,8 | |
| 5 jaar | 6,04 | 34,79 | |
| 10 jaar | 3,53 | 34,79 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stella David
CEO | Algemeen Directeur | 64 | 11-02-2025 |
Michael Snape
DFI | Financieel Directeur/CFO | 47 | 06-03-2026 |
Hugo Gonzalez
COO | Operationeel Directeur | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 68 | 01-06-2018 | |
David Satz
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 22-10-2020 |
Stella David
CHM | Voorzitter | 64 | 30-09-2024 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,76% | +6,59% | - | - | 4,47 mld. | ||
| +1,87% | +0,41% | -12,06% | +49,57% | 25,89 mld. | ||
| -0,06% | -3,74% | -18,87% | -35,57% | 18,67 mld. | ||
| -0,39% | +7,14% | -65,43% | -42,91% | 17,7 mld. | ||
| +1,93% | +1,73% | +7,61% | -29,57% | 16,42 mld. | ||
| +1,00% | -2,15% | -30,06% | -46,89% | 14,41 mld. | ||
| +0,42% | -7,03% | -31,56% | -15,78% | 12,07 mld. | ||
| +0,81% | +0,60% | -48,90% | -18,10% | 12,02 mld. | ||
| +0,40% | -2,92% | -15,02% | -1,39% | 7,91 mld. | ||
| +2,28% | -0,93% | +25,02% | +256,33% | 7,01 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,17% | -3,20% | -21,03% | +12,85% | 14,68 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,04% | -3,13% | -23,04% | +0,57% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 5,3 mld. 7,18 mld. 6,18 mld. 5,8 mld. 9,9 mld. 679 mld. 9,98 mld. 68,58 mld. 26,71 mld. 347 mld. 26,96 mld. 26,37 mld. 1.117 mld. | 5,48 mld. 7,42 mld. 6,38 mld. 5,99 mld. 10,23 mld. 701 mld. 10,31 mld. 70,86 mld. 27,59 mld. 358 mld. 27,86 mld. 27,25 mld. 1.154 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 205 mln. 278 mln. 239 mln. 224 mln. 383 mln. 26,23 mld. 386 mln. 2,65 mld. 1,03 mld. 13,41 mld. 1,04 mld. 1,02 mld. 43,18 mld. | 187 mln. 253 mln. 217 mln. 204 mln. 348 mln. 23,89 mld. 351 mln. 2,41 mld. 940 mln. 12,21 mld. 949 mln. 928 mln. 39,33 mld. |
| Nettoschuld | 3,39 mld. 4,59 mld. 3,95 mld. 3,71 mld. 6,33 mld. 434 mld. 6,38 mld. 43,86 mld. 17,08 mld. 222 mld. 17,24 mld. 16,87 mld. 714 mld. | 3,27 mld. 4,43 mld. 3,81 mld. 3,57 mld. 6,1 mld. 418 mld. 6,15 mld. 42,28 mld. 16,47 mld. 214 mld. 16,62 mld. 16,26 mld. 689 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | US$ 7,308 | +2,76% | 2.878 |
| 02-09-26 | US$ 7,112 | +1,60% | 3.403 |
| 01-09-26 | US$ 7,000 | +2,19% | 86.935 |
| 31-08-26 | US$ 6,850 | -1,93% | 6.561 |
| 28-08-26 | US$ 6,985 | +1,88% | 7.245 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















