|
Slotkoers
Mexican S.E.
14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 28,85 MXN | +0,77% |
|
+2,20% | +2,82% |
| 22/07 | Fibra Danhos, Q2 2026 Earnings Call, Jul 22, 2026 | |
| 21/07 | Fibra Danhos rapporteert resultaten over het tweede kwartaal en de eerste zes maanden van 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 46,7 mld. 2,53 mld. 2,27 mld. 2,12 mld. 1,92 mld. 3,61 mld. 240 mld. 3,63 mld. 25,43 mld. 9,93 mld. 125 mld. 9,48 mld. 9,28 mld. 401 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,24x | k/w-verhouding 2027 * | 9,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 58,05 mld. 3,14 mld. 2,82 mld. 2,63 mld. 2,39 mld. 4,48 mld. 299 mld. 4,51 mld. 31,61 mld. 12,34 mld. 155 mld. 11,78 mld. 11,53 mld. 499 mld. | EV/omzet 2026 * |
7,11x | EV/omzet 2027 * | 6,54x |
| Vrij verhandelbaar |
54,01% | Dividendrendement 2026 * |
6,27% | Dividendrendement 2027 * | 7,92% |
Recentste transcriptie: Fibra Danhos
| 1 dag | +0,77% | ||
| 1 week | +2,20% | ||
| Lopende maand | +3,26% | ||
| 1 maand | -2,86% | ||
| 3 maanden | +3,44% | ||
| 6 maanden | +1,26% | ||
| Lopend jaar | +2,82% |
| 1 week | 28,55 | 29,94 | |
| 1 maand | 27,73 | 29,94 | |
| Lopend jaar | 24,83 | 32,14 | |
| 1 jaar | 24,83 | 32,14 | |
| 3 jaar | 19,21 | 33,88 | |
| 5 jaar | 19,21 | 33,88 | |
| 10 jaar | 16,35 | 35,99 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 51 | 01-01-2013 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-08-2015 | |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 78 | 01-01-2013 | |
| Directeur/Bestuurslid | 48 | 01-01-2013 | |
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 01-01-2013 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,77% | +2,20% | +2,67% | +43,96% | 2,53 mld. | ||
| -0,27% | +1,32% | -6,09% | +17,36% | 14,48 mld. | ||
| +1,26% | +7,22% | +3,77% | +8,09% | 6,89 mld. | ||
| +1,77% | +2,00% | -13,40% | +21,11% | 6,01 mld. | ||
| -0,12% | +2,81% | -13,84% | +20,42% | 5,55 mld. | ||
| +1,12% | +4,50% | -3,88% | +3,96% | 5,48 mld. | ||
| +2,60% | +8,94% | +12,87% | +34,62% | 5,5 mld. | ||
| 0,00% | +4,15% | -23,68% | -33,79% | 5,16 mld. | ||
| +0,55% | +0,83% | -21,12% | -11,59% | 5 mld. | ||
| -0,40% | +0,92% | -0,38% | +28,36% | 4,18 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,72% | +1,86% | -6,31% | +13,25% | 6,08 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,62% | +1,93% | -6,46% | +12,45% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 8,16 mld. 441 mln. 397 mln. 370 mln. 336 mln. 630 mln. 41,99 mld. 634 mln. 4,44 mld. 1,73 mld. 21,79 mld. 1,66 mld. 1,62 mld. 70,09 mld. | 8,82 mld. 477 mln. 429 mln. 400 mln. 363 mln. 681 mln. 45,37 mld. 685 mln. 4,8 mld. 1,87 mld. 23,55 mld. 1,79 mld. 1,75 mld. 75,74 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 5,35 mld. 289 mln. 260 mln. 243 mln. 220 mln. 413 mln. 27,52 mld. 415 mln. 2,91 mld. 1,14 mld. 14,28 mld. 1,09 mld. 1,06 mld. 45,94 mld. | 5,31 mld. 287 mln. 258 mln. 241 mln. 219 mln. 410 mln. 27,35 mld. 413 mln. 2,89 mld. 1,13 mld. 14,19 mld. 1,08 mld. 1,06 mld. 45,65 mld. |
| Nettoschuld | 11,35 mld. 614 mln. 552 mln. 515 mln. 467 mln. 876 mln. 58,41 mld. 882 mln. 6,18 mld. 2,41 mld. 30,31 mld. 2,3 mld. 2,25 mld. 97,49 mld. | 10,96 mld. 593 mln. 533 mln. 497 mln. 451 mln. 846 mln. 56,41 mld. 852 mln. 5,97 mld. 2,33 mld. 29,28 mld. 2,23 mld. 2,18 mld. 94,16 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | MX$ 28,85 | +0,77% | 980.222 |
| 13-10-26 | MX$ 28,63 | -0,93% | 265.780 |
| 12-10-26 | MX$ 28,90 | +0,14% | 176.847 |
| 09-10-26 | MX$ 28,86 | +0,56% | 289.541 |
| 08-10-26 | MX$ 28,70 | +1,66% | 365.391 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















