Koers GLG Life Tech Corporation Toronto S.E.
Aandelen
GLG.H
CA3617932015
Voedselverwerking
OTC Markets Traded|
Slotkoers
Toronto S.E.
15-07-2024
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,0500 CAD | -.--% |
|
-.--% | - |
| Marktkapitalisatie | 52,1 37,48 32,33 30,41 27,71 3,56K 52,38 359,54 139,94 1,81K 140,73 137,68 6K | k/w-verhouding 2024 |
-
| k/w-verhouding 2025 | - |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 88,52 mln. 63,68 mln. 54,93 mln. 51,67 mln. 47,08 mln. 6,04 mld. 89 mln. 611 mln. 238 mln. 3,07 mld. 239 mln. 234 mln. 10,19 mld. | EV/omzet 2024 |
5,54x | EV/omzet 2025 | 8,62x |
| Vrij verhandelbaar |
58,37% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 3 jaar | 0,02 | 0,06 | |
| 5 jaar | 0,02 | 0,28 | |
| 10 jaar | 0,02 | 1,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Luke Zhang
CEO | Algemeen Directeur | - | 15-05-2008 |
Edward Wang
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 30-06-2020 |
Qi Bin Wang
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Brian Palmieri
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 21-06-2005 |
Luke Zhang
CHM | Voorzitter | - | 21-06-2005 |
Ying Chun Liu
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 17-06-2008 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -.--% | -.--% | - | - | 38 | ||
| +1,10% | -5,45% | -17,52% | -13,81% | 29,11 mld. | ||
| -0,64% | -1,58% | +27,06% | +22,11% | 21,89 mld. | ||
| +0,30% | -0,03% | +41,12% | +9,64% | 10,57 mld. | ||
| +1,04% | +1,26% | +4,13% | +26,37% | 5,41 mld. | ||
| +0,50% | +2,00% | +13,58% | +95,23% | 4,05 mld. | ||
| +0,14% | +0,18% | +7,97% | -20,42% | 3,32 mld. | ||
| +0,64% | 0,00% | -28,51% | -14,02% | 3,27 mld. | ||
| -0,73% | -4,70% | -38,76% | -32,57% | 3,05 mld. | ||
| +0,52% | +0,69% | +77,56% | +190,02% | 3,05 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,29% | -0,58% | +9,63% | +29,17% | 9,3 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,37% | -1,69% | +7,72% | +12,89% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 14,56 mln. 10,47 mln. 9,03 mln. 8,5 mln. 7,74 mln. 994 mln. 14,63 mln. 100 mln. 39,09 mln. 505 mln. 39,31 mln. 38,46 mln. 1,68 mld. | 10,27 mln. 7,38 mln. 6,37 mln. 5,99 mln. 5,46 mln. 701 mln. 10,32 mln. 70,84 mln. 27,57 mln. 357 mln. 27,73 mln. 27,13 mln. 1,18 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 66,17 mln. 47,6 mln. 41,06 mln. 38,62 mln. 35,19 mln. 4,52 mld. 66,52 mln. 457 mln. 178 mln. 2,3 mld. 179 mln. 175 mln. 7,62 mld. | 12,02 mln. 8,65 mln. 7,46 mln. 7,02 mln. 6,39 mln. 821 mln. 12,09 mln. 82,95 mln. 32,29 mln. 417 mln. 32,47 mln. 31,76 mln. 1,38 mld. |
| Nettoschuld | 80,6 mln. 57,99 mln. 50,02 mln. 47,05 mln. 42,86 mln. 5,5 mld. 81,04 mln. 556 mln. 216 mln. 2,8 mld. 218 mln. 213 mln. 9,28 mld. | 88,52 mln. 63,68 mln. 54,93 mln. 51,67 mln. 47,08 mln. 6,04 mld. 89 mln. 611 mln. 238 mln. 3,07 mld. 239 mln. 234 mln. 10,19 mld. |
Werknemers
8
Sector
Voedselverwerking
- Beurs
- Aandelen
- Koers GLGLF
- Koers GLG.H
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















