Totale waarde : HLS Therapeutics Inc

Marktkapitalisatie 80,69 mln. 69,61 mln. 65,57 mln. 59,75 mln. 112 mln. 7,62 mld. 113 mln. 776 mln. 301 mln. 3,9 mld. 303 mln. 296 mln. 12,8 mld. k/w-verhouding 2026 *
-12,6x
k/w-verhouding 2027 * -37,3x
Bedrijfswaarde 80,69 mln. 69,61 mln. 65,57 mln. 59,75 mln. 112 mln. 7,62 mld. 113 mln. 776 mln. 301 mln. 3,9 mld. 303 mln. 296 mln. 12,8 mld. EV/omzet 2026 *
1,38x
EV/omzet 2027 * 1,24x
Vrij verhandelbaar
99,46%
Dividendrendement 2026 *
-
Dividendrendement 2027 * -
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 58 01-05-2023
Financieel Directeur/CFO 61 26-01-2024
Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O 61 01-06-2014
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Directeur/Bestuurslid 58 12-03-2018
Voorzitter 48 22-06-2023
Directeur/Bestuurslid 65 01-01-2021
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
-.--%-0,41% - - 80,69 mln.
+1,99%+3,14%+33,71%+124,28% 108 mld.
+2,57%+2,97%+64,15%+180,30% 57,1 mld.
+0,00%+2,67%-12,94%+240,51% 22,36 mld.
-0,24%-0,43%-12,10%-8,35% 8,12 mld.
-0,91%-0,66%-39,47%-28,89% 7,08 mld.
+0,27%+5,64%+10,27%+25,70% 6,78 mld.
+0,78%-2,21%-16,25%-32,78% 6,1 mld.
-0,06%-0,77%-4,42%+20,39% 5,12 mld.
+0,65%+7,41%+307,97%+477,11% 4,45 mld.
Gemiddelde +0,50%+1,70%+36,77%+110,92% 24,99 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +1,61%+1,53%+35,33%+137,81%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 58,44 mln. 50,41 mln. 47,49 mln. 43,27 mln. 80,88 mln. 5,52 mld. 81,49 mln. 562 mln. 218 mln. 2,82 mld. 219 mln. 215 mln. 9,27 mld. 65,03 mln. 56,1 mln. 52,84 mln. 48,15 mln. 90 mln. 6,14 mld. 90,67 mln. 626 mln. 243 mln. 3,14 mld. 244 mln. 239 mln. 10,32 mld.
Nettowinst (verlies) -5,47 mln. -4,72 mln. -4,44 mln. -4,05 mln. -7,57 mln. -517 mln. -7,63 mln. -52,62 mln. -20,42 mln. -264 mln. -20,54 mln. -20,09 mln. -868 mln. -2,16 mln. -1,87 mln. -1,76 mln. -1,6 mln. -3 mln. -204 mln. -3,02 mln. -20,83 mln. -8,08 mln. -105 mln. -8,13 mln. -7,95 mln. -343 mln.
Nettoschuld - -
Logo HLS Therapeutics Inc
HLS Therapeutics Inc. is een farmaceutisch bedrijf dat zich richt op de overname en commercialisering van farmaceutische producten in de late ontwikkelingsfase, producten in de commerciële fase en gevestigde merkproducten op de Noord-Amerikaanse markten. Het bedrijf zet zich in om in te spelen op onvervulde behoeften bij de behandeling van psychiatrische aandoeningen en hart- en vaatziekten. Tot de producten behoren Clozaril, CSAN Pronto, MyCare Psychiatry en Vascepa. Clozaril is een atypisch antipsychoticum dat is geïndiceerd voor de behandeling van symptomen van therapieresistente schizofrenie op de Canadese en Amerikaanse markten. CSAN Pronto is ontworpen om het verplichte bloedcontroleproces ter bewaking van de veiligheid te verbeteren en te vereenvoudigen voor patiënten aan wie Clozaril wordt voorgeschreven. Vascepa-capsules zijn een op één molecuul gebaseerd receptgeneesmiddel voor de behandeling van hart- en vaatziekten.
Werknemers
-
Trader
Beleggings
-
Globaal
-
Kwaliteit van de publicaties
-
ESG MSCI
-