Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. India
  4. Bombay Stock Exchange
  5. Indag Rubber Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    509162   INE802D01023

INDAG RUBBER LIMITED

(509162)
  Rapport
slotkoers Bombay Stock Exchange  -  02-12-2022
82.10 INR   +0.67%
07/11Indag Rubber Limited maakt interim-dividend bekend voor het boekjaar 2022-2023
CI
07/11Indag Rubber Limited rapporteert resultaten voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 september 2022
CI
10/08Indag Rubber Limited maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal dat eindigde op 30 juni 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Bombay Stock Exchange - 02/12
28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 Datum
80.95 80.65 82.85 81.55 82.1 Koers
8115 1305 7093 7042 1861 Volume
-0.06% -0.37% +2.73% -1.57% +0.67% Variatie
Prestaties
1 dag 0.67%
5 dagen 1.42%
1 week 2.88%
Lopende maand -0.91%
1 maand 10.05%
3 maanden 1.92%
6 maanden 22.26%
Lopend jaar 2.82%
1 jaar 4.12%
3 jaren 10.87%
5 jaren -53.56%
10 jaren 58.62%
Volumes Bombay Stock Exchange
Dagvolume 1 861
Gem. dagvolume (20 daags) 8 680
Gem. dagvolume (20 daags) INR 712 628.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 1 777 090
Recordvolume 2 1 438 630
Recordvolume 3 1 119 410
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie INR 0
Marktkapitalisatie USD 26 701 197
Percentage vrij verhandelbaar 17.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen INR 373 018 887
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 80.15
84.75
1 maand 72.00
86.00
Lopend jaar 59.00
89.45
1 jaar 59.00
89.45
3 jaren 45.90
117.30
5 jaren 45.90
200.00
10 jaren 33.20
237.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 81.62
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 78.68
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 77.05
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 77.92
Price spread / (MMA5) -0.58%
Price spread / (MMA20) -4.17%
Price spread / (MMA50) -6.15%
Price spread / (MMA100) -5.09%
RSI 9 dagen 61.02
RSI 14 dagen 59.77
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
INDAG RUBBER LIMITED0.67%1.42%2.82%4.12%10.87%27
DÄTWYLER HOLDING AG1.54%-0.66%-54.03%-49.85%6.94%3 246
ZHEJIANG TIANTIE INDUSTRY CO., LTD.-1.08%0.79%8.25%-3.88%318.04%1 912
SANWEI HOLDING GROUP CO.,LTD3.76%5.05%-11.12%-20.94%151.11%1 905
NINGBO CHANGHONG POLYMER SCIENTIFIC AND TECHNICAL INC.-0.76%-0.65%23.29%11.38%--.--%1 632
TSRC CORPORATION-0.54%2.05%-32.18%-16.21%12.76%737
NANTEX INDUSTRY CO., LTD.-0.39%2.39%-54.75%-54.75%30.24%617
SANLUX CO.,LTD1.27%3.70%-9.83%-7.20%-15.72%468
SEMPERIT AG HOLDING0.10%-5.38%-34.54%-27.89%74.36%415
VONESEALS TECHNOLOGY (SHANGHAI) INC.2.20%1.97%--.--%--.--%--.--%372
ZHEJIANG DOUBLE ARROW RUBBER CO., LTD.0.65%2.81%-23.02%-20.66%-19.33%357
SHENZHEN COTRAN NEW MATERIAL CO.,LTD.4.07%7.71%-46.79%-48.83%-25.96%326
NINGBO TIP RUBBER TECHNOLOGY CO.,LTD0.00%-1.71%2.87%-3.53%--.--%326
NAK SEALING TECHNOLOGIES CORPORATION3.67%1.80%15.19%31.70%63.53%296
SHANGHAI HONGDA NEW MATERIAL CO., LTD.0.71%6.02%-30.54%-29.15%-53.31%169
PIX TRANSMISSIONS LIMITED-0.79%-2.27%6.76%24.51%659.12%151
 Gemiddelde0.96%1.57%-17.17%-15.38%100.15%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.95%1.18%-19.22%-21.30%100.40%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-202283.3583.3581.1082.101 861
01-12-202283.9583.9580.3581.557 042
30-11-202282.3084.0081.0082.857 093
29-11-202280.2081.6080.2080.651 305
28-11-202282.6084.7580.1580.958 115
25-11-202280.9581.7079.5581.003 912
24-11-202283.3085.0078.6079.806 417
Dagelijkse grafiek INDAG RUBBER LIMITED
Duur : Periode :
Indag Rubber Limited : Grafische technische analyse Indag Rubber Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 2.82%
2021 -14.69%
2020 30.64%
2019 -33.38%
2018 -41.23%
2017 1.64%
2016 -12.21%
2015 20.51%
2014 187.4%
2013 8.66%
2012 98.33%
2011 39.49%
2010 11.36%
2009 313.3%
2008 -77.04%
2007 180.7%
2006 54.42%
2005 2.38%
2004 162.5%
2003 14.29%
2002 0.00%