Koers Irish Residential Properties REIT plc
Aandelen
IRES
IE00BJ34P519
residentieel vastgoed
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Euronext Dublin
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,270 EUR | -1,09% |
|
-1,85% | +35,39% |
| 28/09 | Irish Residential Properties REIT bevestigt vijfde overnamevoorstel van Barings | MT |
| 14/08 | Irish Residential Properties REIT Plc, H1 2026 Earnings Call, Aug 14, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 666 mln. 749 mln. 617 mln. 562 mln. 1,06 mld. 71,11 mld. 1,08 mld. 7,42 mld. 2,91 mld. 37,11 mld. 2,81 mld. 2,75 mld. 118 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
21,9x | k/w-verhouding 2027 * | 8,14x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,2 mld. 1,35 mld. 1,11 mld. 1,01 mld. 1,91 mld. 128 mld. 1,94 mld. 13,37 mld. 5,24 mld. 66,85 mld. 5,07 mld. 4,96 mld. 213 mld. | EV/omzet 2026 * |
15,5x | EV/omzet 2027 * | 14,3x |
| Vrij verhandelbaar |
98,47% | Dividendrendement 2026 * |
4,04% | Dividendrendement 2027 * | 4,51% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Dublin
| IRES | Real Time | |
CBOE
| IRESi | Real Time | |
OTC Markets
| RSHPF | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0QT8 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0QT8 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| IRES | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| IRES | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Irish Residential Properties REIT plc
| 1 dag | -1,09% | ||
| 1 week | -1,85% | ||
| Lopende maand | -2,31% | ||
| 1 maand | +17,59% | ||
| 3 maanden | +12,99% | ||
| 6 maanden | +18,47% | ||
| Lopend jaar | +35,39% |
| 1 week | 1,27 | 1,31 | |
| 1 maand | 1,06 | 1,32 | |
| Lopend jaar | 0,92 | 1,32 | |
| 1 jaar | 0,89 | 1,32 | |
| 3 jaar | 0,8 | 1,32 | |
| 5 jaar | 0,8 | 1,76 | |
| 10 jaar | 0,8 | 1,83 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Eddie Byrne
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-05-2024 |
Mari Hurley
DFI | Financieel Directeur/CFO | 55 | - |
Glen Murphy
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-12-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Tom Kavanagh
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 01-06-2018 |
Stefanie Frensch
BRD | Directeur/Bestuurslid | 56 | 01-07-2021 |
| Voorzitter | 68 | 23-02-2024 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8/06/21 | Verkoop | Bestuurder | 10.000 | 0,0019% | ||
| 8/06/21 | Verkoop | Bestuurder | 25.000 | 0,0047% | ||
| 8/06/21 | Boekjaar | Bestuurder | 500.000 | 0,0948% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,09% | -1,85% | +36,12% | +34,11% | 749 mln. | ||
| +0,13% | +0,16% | -0,39% | - | 47,4 mld. | ||
| -0,09% | -0,79% | +4,59% | +22,75% | 17,32 mld. | ||
| +1,01% | +1,05% | -4,85% | -17,19% | 15,99 mld. | ||
| +1,87% | +3,58% | -4,54% | +13,06% | 14,38 mld. | ||
| +0,31% | -0,20% | -11,26% | -12,11% | 13,53 mld. | ||
| +1,59% | +3,73% | -1,61% | -6,13% | 11,88 mld. | ||
| +1,00% | +1,39% | -4,17% | -10,42% | 11,26 mld. | ||
| +0,15% | +0,41% | -4,59% | -5,44% | 11,01 mld. | ||
| +0,41% | +1,04% | -3,20% | +1,79% | 10,11 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,53% | +0,85% | +0,61% | +2,27% | 15,36 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,57% | +0,86% | -2,32% | -0,60% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 77,45 mln. 87,13 mln. 71,79 mln. 65,31 mln. 123 mln. 8,27 mld. 125 mln. 863 mln. 338 mln. 4,32 mld. 327 mln. 320 mln. 13,76 mld. | 85,87 mln. 96,6 mln. 79,59 mln. 72,41 mln. 137 mln. 9,17 mld. 139 mln. 957 mln. 375 mln. 4,78 mld. 363 mln. 355 mln. 15,25 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 56,35 mln. 63,39 mln. 52,23 mln. 47,52 mln. 89,67 mln. 6,02 mld. 91,11 mln. 628 mln. 246 mln. 3,14 mld. 238 mln. 233 mln. 10,01 mld. | 80,6 mln. 90,67 mln. 74,71 mln. 67,97 mln. 128 mln. 8,61 mld. 130 mln. 898 mln. 352 mln. 4,49 mld. 340 mln. 333 mln. 14,32 mld. |
| Nettoschuld | 534 mln. 600 mln. 495 mln. 450 mln. 849 mln. 56,99 mld. 863 mln. 5,95 mld. 2,33 mld. 29,74 mld. 2,25 mld. 2,21 mld. 94,8 mld. | 558 mln. 628 mln. 517 mln. 471 mln. 888 mln. 59,58 mld. 902 mln. 6,22 mld. 2,44 mld. 31,09 mld. 2,36 mld. 2,31 mld. 99,11 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 1,270 | -1,09% | 1.684.260 |
| 15-10-26 | € 1,284 | -0,47% | 4.073.450 |
| 14-10-26 | € 1,290 | 0,00% | 1.577.699 |
| 13-10-26 | € 1,290 | +0,62% | 3.609.545 |
| 12-10-26 | € 1,282 | -0,93% | 1.145.245 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















