|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 12,43 USD | -0,24% |
|
-3,34% | -37,97% |
| 13/08 | Monro handhaaft kwartaaldividend op 0,28 dollar per aandeel, betaalbaar op 8 september | MT |
| 13/08 | Monro, Inc. kondigt kwartaaldividend aan, betaalbaar op 8 september 2026 | CI |
Beursnotering
Vijfdaags koersverloop: Monro, Inc.
uitgestelde koers Nasdaq| 26-08-2026 | 27-08-2026 | 28-08-2026 | 31-08-2026 | 01-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 12,61 | US$ 12,25 | US$ 12,96 | US$ 12,46 | US$ 12,43 |
| Volume | 1.188.861 | 751.151 | 970.180 | 845.101 | 530.822 |
| Variatie | -9,67% | -2,85% | +5,80% | -3,86% | -0,24% |
| Opening | US$ 14,00 | US$ 12,56 | US$ 12,38 | US$ 12,77 | US$ 12,28 |
| Hoger | US$ 14,06 | US$ 12,56 | US$ 13,27 | US$ 12,84 | US$ 12,76 |
| Lager | US$ 12,56 | US$ 12,19 | US$ 12,25 | US$ 12,43 | US$ 12,12 |
Prestaties
| 1 dag | -0,24% | ||
| 1 week | -3,34% | ||
| Lopende maand | -0,24% | ||
| 1 maand | +1,47% | ||
| 3 maanden | -24,44% | ||
| 6 maanden | -42,27% | ||
| Lopend jaar | -37,97% | ||
| 1 jaar | -25,03% | ||
| 3 jaar | -62,03% | ||
| 5 jaar | -78,16% | ||
| 10 jaar | -77,96% |
Volumes
marktenDagvolume
530.823
Geschat dagvolume
530.823
Gem. dagvolume (20 daags)
1.266.506
Dagvolumeratio
0,42
Gem. dagvolume (20 daags) USD
15.742.669,58
Recordvolume 1
6.148.884
Recordvolume 2
5.887.568
Recordvolume 3
4.984.451
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,04
Gemiddelde rotatie free float
0,04
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
389.550.187
Omzet (USD)
1.157.176.000
Aantal werknemers
6.440
Omzet / Werknemer (USD)
179.686
Vrij verhandelbaar
71.32 %
Marktkap. free float (USD)
367.804.085
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
4.04%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
12,85
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
12,35
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
14,76
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
15,56
Koersspreiding / (MMA5)
+3,36%
Koersspreiding / (MMA20)
-0,68%
Koersspreiding / (MMA50)
+18,76%
Koersspreiding / (MMA100)
+25,14%
STIM
RSI 9 dagen
51,89
RSI 14 dagen
48,14
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,24% | -3,34% | -25,03% | -62,03% | 390 mln. | ||
| +0,15% | -0,53% | +17,63% | +32,03% | 14,22 mld. | ||
| -0,84% | +0,34% | -4,27% | +17,51% | 10,91 mld. | ||
| +0,97% | -0,77% | -5,99% | -23,71% | 9,01 mld. | ||
| +1,41% | +4,59% | -6,85% | +29,91% | 6,65 mld. | ||
| -4,82% | -7,12% | +27,40% | +76,59% | 5,99 mld. | ||
| -0,19% | -3,40% | -22,89% | +33,25% | 4,64 mld. | ||
| -0,96% | -0,71% | -16,77% | -8,97% | 3,8 mld. | ||
| -0,97% | +3,41% | -5,23% | +46,08% | 2,49 mld. | ||
| -3,69% | -9,21% | +44,46% | +32,19% | 2,1 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,92% | -0,64% | +0,25% | +17,28% | 6,02 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,54% | -0,08% | +2,81% | +22,74% |
Koersgeschiedenis: Monro, Inc.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
d5682e12261442ce4.cM__CWCXOkwytcDyRDq52xrR0bFosugck3eooUZXK28.HPyTfDDBcjRL06TDDWPyvFSOgcEsh7t93g372T8HbQ0p94lWNa5rDXbftw
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 21:33:04 | 12,40 | 100 | 208.942 |
| 21:33:04 | 12,40 | 121 | 208.842 |
| 21:32:18 | 12,40 | 125 | 208.721 |
| 21:32:15 | 12,41 | 164 | 208.596 |
| 21:32:15 | 12,41 | 100 | 208.432 |
| 21:32:15 | 12,42 | 100 | 208.332 |
| 21:32:15 | 12,42 | 100 | 208.232 |
| 21:32:15 | 12,42 | 100 | 208.132 |
| 21:32:15 | 12,42 | 100 | 208.032 |
| 21:32:15 | 12,42 | 100 | 207.932 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 12,12 | 14,06 | |
| 1 maand | 11,06 | 14,06 | |
| Lopend jaar | 11,06 | 23,91 | |
| 1 jaar | 11,06 | 23,91 | |
| 3 jaar | 11,06 | 33,98 | |
| 5 jaar | 11,06 | 64,72 | |
| 10 jaar | 11,06 | 89,72 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -37,97% | ||
| 2025 | -19,19% | ||
| 2024 | -15,47% | ||
| 2023 | -35,09% | ||
| 2022 | -22,43% | ||
| 2021 | +9,32% | ||
| 2020 | -31,84% | ||
| 2019 | +13,75% | ||
| 2018 | +20,72% | ||
| 2017 | -0,44% | ||
| 2016 | -13,62% | ||
| 2015 | +14,57% | ||
| 2014 | +2,56% | ||
| 2013 | +61,49% | ||
| 2012 | -10,03% | ||
| 2011 | +12,14% | ||
| 2010 | +55,16% | ||
| 2009 | +31,14% | ||
| 2008 | +30,84% | ||
| 2007 | -16,71% | ||
| 2006 | +15,77% | ||
| 2005 | +19,84% | ||
| 2004 | +26,75% | ||
| 2003 | +77,16% | ||
| 2002 | +23,54% | ||
| 2001 | +53,06% | ||
| 2000 | +19,17% | ||
| 1999 | +3,45% | ||
| 1998 | -47,04% | ||
| 1997 | -7,12% | ||
| 1996 | +22,97% | ||
| 1995 | -15,54% | ||
| 1994 | +9,77% | ||
| 1993 | +22,22% | ||
| 1992 | +20,00% | ||
| 1991 | -31,82% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers MNRO
- Koersen Monro, Inc.
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















