|
Beurs gesloten -
Hong Kong S.E.
10:08:17 12-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 199,10 HKD | +2,89% |
|
+7,27% | -7,22% |
| 08/10 | NetEase Cloud Music en Gamma sluiten meerjarige samenwerking in China | MT |
| 28/09 | NetEase's Ananta kan groei in 2027 aanjagen, aldus Morgan Stanley | MT |
| Marktkapitalisatie | 544 mld. 638 mld. 81,27 mld. 72,75 mld. 67,82 mld. 61,51 mld. 116 mld. 7.768 mld. 117 mld. 815 mld. 319 mld. 4.009 mld. 305 mld. 299 mld. 12.900 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
13,8x | k/w-verhouding 2027 * | 11,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 370 mld. 434 mld. 55,32 mld. 49,52 mld. 46,16 mld. 41,87 mld. 78,97 mld. 5.288 mld. 79,47 mld. 555 mld. 217 mld. 2.729 mld. 208 mld. 203 mld. 8.781 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,07x | EV/omzet 2027 * | 2,65x |
| Vrij verhandelbaar |
55,74% | Dividendrendement 2026 * |
2,54% | Dividendrendement 2027 * | 3,27% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Hong Kong S.E.
| 9999 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| 4Y01 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 4Y01 | Vertraagde tijd | |
Mexican S.E.
| 9999 N | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| 4Y01 | Real Time | |
OTC Markets
| NETTF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 4Y01 | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: NetEase, Inc.
| 1 dag | +2,89% | ||
| 1 week | +7,27% | ||
| Lopende maand | +3,37% | ||
| 1 maand | +9,34% | ||
| 3 maanden | -3,82% | ||
| 6 maanden | +13,32% | ||
| Lopend jaar | -7,22% |
| 1 week | 184,5 | 201,2 | |
| 1 maand | 179 | 201,2 | |
| Lopend jaar | 168,8 | 232,6 | |
| 1 jaar | 168,8 | 244,8 | |
| 3 jaar | 116 | 248 | |
| 5 jaar | 84,05 | 248 | |
| 10 jaar | 84,05 | 248 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Lei Ding
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 01-11-2005 |
Ying Li Sarah
DFI | Financieel Directeur/CFO | 44 | 01-02-2024 |
Ken Li
CIO | Chief Investment Officer | - | 28-04-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Lei Ding
BRD | Directeur/Bestuurslid | 54 | 01-11-2005 |
Tze Kay Tong
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 25-03-2003 |
Yu-Fen Cheng
BRD | Directeur/Bestuurslid | 64 | 01-06-2007 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/09/26 | Verkoop | Vice President, Finance | -716 | 0,0000% | ||
| 11/08/26 | Gratis | Vice President, Finance | 716 | 0,0000% | - | |
| 17/03/26 | Andere | Bestuurder | 62.600 | 0,0020% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,89% | +7,27% | -15,28% | +16,43% | 78,93 mld. | ||
| +0,12% | +1,51% | +44,05% | +153,08% | 4.280 mld. | ||
| +4,22% | +0,76% | +4,45% | +130,62% | 1.831 mld. | ||
| +1,49% | +5,93% | +6,94% | +49,55% | 516 mld. | ||
| +0,24% | +0,66% | -33,36% | +34,49% | 487 mld. | ||
| +0,63% | +4,90% | -41,91% | +96,04% | 293 mld. | ||
| -0,63% | 0,00% | -33,58% | +31,11% | 277 mld. | ||
| +3,70% | +10,55% | +15,19% | +231,90% | 220 mld. | ||
| -0,15% | +2,55% | -24,26% | +55,07% | 146 mld. | ||
| -0,40% | +4,16% | -36,39% | -24,10% | 116 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,17% | +4,83% | -11,41% | +77,42% | 824,4 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,16% | +2,34% | +19,02% | +125,05% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 121 mld. 142 mld. 18,03 mld. 16,14 mld. 15,05 mld. 13,65 mld. 25,74 mld. 1.724 mld. 25,91 mld. 181 mld. 70,79 mld. 890 mld. 67,74 mld. 66,24 mld. 2.863 mld. | 130 mld. 152 mld. 19,4 mld. 17,37 mld. 16,19 mld. 14,69 mld. 27,7 mld. 1.855 mld. 27,87 mld. 195 mld. 76,17 mld. 957 mld. 72,88 mld. 71,27 mld. 3.080 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 37,32 mld. 43,75 mld. 5,57 mld. 4,99 mld. 4,65 mld. 4,22 mld. 7,96 mld. 533 mld. 8,01 mld. 55,91 mld. 21,89 mld. 275 mld. 20,94 mld. 20,48 mld. 885 mld. | 43,38 mld. 50,85 mld. 6,48 mld. 5,8 mld. 5,41 mld. 4,91 mld. 9,25 mld. 619 mld. 9,31 mld. 64,99 mld. 25,44 mld. 320 mld. 24,34 mld. 23,8 mld. 1.029 mld. |
| Nettoschuld | -174 mld. -204 mld. -25,95 mld. -23,23 mld. -21,65 mld. -19,64 mld. -37,05 mld. -2.480 mld. -37,28 mld. -260 mld. -102 mld. -1.280 mld. -97,47 mld. -95,31 mld. -4.119 mld. | -200 mld. -234 mld. -29,84 mld. -26,72 mld. -24,91 mld. -22,59 mld. -42,61 mld. -2.853 mld. -42,88 mld. -299 mld. -117 mld. -1.472 mld. -112 mld. -110 mld. -4.738 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 12-10-26 | HK$ 199,10 | +2,89% | 8.416.574 |
| 09-10-26 | HK$ 193,50 | +3,75% | 7.777.832 |
| 08-10-26 | HK$ 186,50 | -1,06% | 4.065.859 |
| 07-10-26 | HK$ 188,50 | +1,56% | 2.202.132 |
| 06-10-26 | HK$ 185,60 | 0,00% | 2.508.650 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















