|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:30:00 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 25,44 USD | -0,10% |
|
-0,06% | +0,39% |
| 20/08 | Ramaco Resources, Inc. kondigt managementwijzigingen aan met ingang van 20 augustus 2026 | CI |
| 18/08 | Ramaco tekent intentieverklaring met Indium | MT |
| Marktkapitalisatie | 764 mln. 657 mln. 618 mln. 565 mln. 1,06 mld. 72,11 mld. 1,06 mld. 7,31 mld. 2,84 mld. 37 mld. 2,87 mld. 2,81 mld. 119 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-13,8x | k/w-verhouding 2027 * | -385x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 951 mln. 819 mln. 770 mln. 704 mln. 1,32 mld. 89,83 mld. 1,32 mld. 9,1 mld. 3,53 mld. 46,09 mld. 3,57 mld. 3,49 mld. 148 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,67x | EV/omzet 2027 * | 1,44x |
| Vrij verhandelbaar |
69,78% | Dividendrendement 2026 * |
0,15% | Dividendrendement 2027 * | 0,35% |
Recentste transcriptie : Ramaco Resources, Inc.
| 1 dag | -0,10% | ||
| 1 week | -0,06% | ||
| Lopende maand | -0,08% | ||
| 1 maand | +0,99% | ||
| 3 maanden | +0,65% | ||
| 6 maanden | -0,43% | ||
| Lopend jaar | +0,39% |
| 1 week | 25,44 | 25,52 | |
| 1 maand | 25,2 | 25,52 | |
| Lopend jaar | 24,83 | 25,74 | |
| 1 jaar | 24,83 | 26 | |
| 3 jaar | 23,18 | 26 | |
| 5 jaar | 23,18 | 26 | |
| 10 jaar | 23,18 | 26 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Randall Atkins
CEO | Algemeen Directeur | 73 | 31-12-2020 |
Jeremy Sussman
DFI | Financieel Directeur/CFO | 43 | 01-05-2019 |
Cameron Adkins
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 20-08-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Randall Atkins
CHM | Voorzitter | 73 | 01-08-2015 |
Bryan Lawrence
BRD | Directeur/Bestuurslid | 83 | 01-12-2016 |
Richard Whiting
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 01-12-2016 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,10% | -0,06% | - | - | 764 mln. | ||
| +1,14% | -2,45% | +72,05% | +151,20% | 5,52 mld. | ||
| -0,30% | -3,22% | +61,46% | +24,91% | 3,84 mld. | ||
| +3,79% | -0,36% | +54,02% | +5,46% | 2,86 mld. | ||
| +0,53% | -4,30% | -20,92% | -49,40% | 2,48 mld. | ||
| +1,02% | +1,53% | +9,96% | +19,20% | 1,93 mld. | ||
| +0,03% | -0,62% | - | - | 1,67 mld. | ||
| -2,65% | -3,93% | +3,67% | -24,17% | 1,12 mld. | ||
| +1,37% | +1,67% | +31,09% | +11,80% | 877 mln. | ||
| -1,02% | -6,45% | +1,75% | -21,20% | 827 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,38% | -2,22% | +26,64% | +14,72% | 2,35 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,76% | -2,39% | +40,52% | +42,45% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 571 mln. 492 mln. 463 mln. 423 mln. 791 mln. 53,95 mld. 793 mln. 5,47 mld. 2,12 mld. 27,68 mld. 2,15 mld. 2,1 mld. 89,17 mld. | 695 mln. 598 mln. 562 mln. 514 mln. 961 mln. 65,58 mld. 964 mln. 6,64 mld. 2,58 mld. 33,65 mld. 2,61 mld. 2,55 mld. 108 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -57,3 mln. -49,3 mln. -46,39 mln. -42,38 mln. -79,27 mln. -5,41 mld. -79,49 mln. -548 mln. -213 mln. -2,78 mld. -215 mln. -210 mln. -8,94 mld. | 2,55 mln. 2,19 mln. 2,06 mln. 1,89 mln. 3,53 mln. 241 mln. 3,54 mln. 24,39 mln. 9,47 mln. 124 mln. 9,57 mln. 9,37 mln. 398 mln. |
| Nettoschuld | 188 mln. 162 mln. 152 mln. 139 mln. 260 mln. 17,72 mld. 260 mln. 1,8 mld. 697 mln. 9,09 mld. 705 mln. 690 mln. 29,3 mld. | 238 mln. 205 mln. 193 mln. 176 mln. 329 mln. 22,47 mld. 330 mln. 2,28 mld. 884 mln. 11,53 mld. 894 mln. 874 mln. 37,15 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | US$ 25,44 | -0,10% | 2.406 |
| 03-09-26 | US$ 25,46 | -0,20% | 5.283 |
| 02-09-26 | US$ 25,52 | +0,20% | 4.960 |
| 01-09-26 | US$ 25,47 | +0,02% | 5.218 |
| 31-08-26 | US$ 25,46 | +0,02% | 2.070 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers METC
- Koers METCZ
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















