Koers Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co., Ltd.
Aandelen
002193
CNE1000008G0
Kleding & Accessoires
|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4,100 CNY | -5,09% |
|
-8,48% | -22,93% |
| Marktkapitalisatie | 1,07 mld. 160 mln. 143 mln. 133 mln. 121 mln. 228 mln. 15,18 mld. 232 mln. 1,6 mld. 625 mln. 7,92 mld. 602 mln. 589 mln. 25,35 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-2,57x | k/w-verhouding 2025 | -3,78x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,22 mld. 332 mln. 296 mln. 275 mln. 250 mln. 471 mln. 31,4 mld. 479 mln. 3,3 mld. 1,29 mld. 16,38 mld. 1,24 mld. 1,22 mld. 52,43 mld. | EV/omzet 2024 |
5,85x | EV/omzet 2025 | 7,05x |
| Vrij verhandelbaar |
69,82% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | -5,09% | ||
| 1 week | -8,48% | ||
| Lopende maand | -9,49% | ||
| 1 maand | -13,68% | ||
| 3 maanden | +0,74% | ||
| 6 maanden | -36,34% | ||
| Lopend jaar | -22,93% |
| 1 week | 4,08 | 4,66 | |
| 1 maand | 4,08 | 4,8 | |
| Lopend jaar | 3,2 | 7,39 | |
| 1 jaar | 3,2 | 7,39 | |
| 3 jaar | 2,63 | 10,52 | |
| 5 jaar | 2,63 | 14,65 | |
| 10 jaar | 2,63 | 26,87 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Xia Meng
CEO | Algemeen Directeur | 49 | 28-04-2023 |
Ke Lin Wang
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 42 | 16-08-2017 |
Lin Hao
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Xiao Su
BRD | Directeur/Bestuurslid | 50 | 15-08-2017 |
Hao Ran Lu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 22-03-2019 |
Chen Ran Qiu
CHM | Voorzitter | 45 | 28-04-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -5,09% | -8,48% | -21,61% | -33,12% | 160 mln. | ||
| -0,73% | +4,14% | -34,28% | -40,68% | 220 mld. | ||
| -0,04% | +4,36% | -38,07% | -21,41% | 157 mld. | ||
| +1,04% | +4,58% | +10,52% | +67,94% | 124 mld. | ||
| +0,14% | +4,55% | -22,96% | -32,95% | 87,15 mld. | ||
| +0,34% | +1,43% | +22,70% | +35,43% | 41,71 mld. | ||
| +3,31% | +7,30% | -9,04% | -13,96% | 26,89 mld. | ||
| +4,21% | +6,45% | +22,81% | +256,91% | 23,3 mld. | ||
| +1,27% | 0,00% | -28,93% | +1,64% | 13,88 mld. | ||
| +0,05% | +2,07% | -15,90% | -16,09% | 13,53 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,49% | +2,66% | -11,48% | +20,37% | 70,79 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,34% | +4,47% | -19,22% | +0,19% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 449 mln. 67,11 mln. 59,9 mln. 55,67 mln. 50,64 mln. 95,28 mln. 6,36 mld. 96,99 mln. 669 mln. 262 mln. 3,32 mld. 252 mln. 247 mln. 10,61 mld. | 360 mln. 53,76 mln. 47,99 mln. 44,6 mln. 40,57 mln. 76,33 mln. 5,09 mld. 77,71 mln. 536 mln. 210 mln. 2,66 mld. 202 mln. 197 mln. 8,5 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -577 mln. -86,28 mln. -77,01 mln. -71,58 mln. -65,11 mln. -122 mln. -8,17 mld. -125 mln. -860 mln. -336 mln. -4,26 mld. -324 mln. -317 mln. -13,64 mld. | -368 mln. -54,98 mln. -49,08 mln. -45,61 mln. -41,49 mln. -78,06 mln. -5,21 mld. -79,46 mln. -548 mln. -214 mln. -2,72 mld. -206 mln. -202 mln. -8,69 mld. |
| Nettoschuld | 1,15 mld. 172 mln. 153 mln. 142 mln. 129 mln. 243 mln. 16,24 mld. 248 mln. 1,71 mld. 669 mln. 8,48 mld. 644 mln. 630 mln. 27,12 mld. | 1,15 mld. 171 mln. 153 mln. 142 mln. 129 mln. 243 mln. 16,22 mld. 247 mln. 1,71 mld. 668 mln. 8,46 mld. 643 mln. 629 mln. 27,08 mld. |
Werknemers
1.771
Sector
Kleding & Accessoires
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | CN¥ 4,100 | -5,09% | 3.659.900 |
| 14-10-26 | CN¥ 4,320 | -1,59% | 2.026.200 |
| 13-10-26 | CN¥ 4,390 | -1,35% | 2.158.400 |
| 12-10-26 | CN¥ 4,450 | -0,45% | 4.600.600 |
| 09-10-26 | CN¥ 4,470 | -0,22% | 4.017.155 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















