|
Vertraagde tijd
Bombay S.E.
09:34:38 02-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 506,20 INR | +4,71% |
|
+6,37% | +14,68% |
| Marktkapitalisatie | 34,04 mld. 358 mln. 321 mln. 295 mln. 268 mln. 500 mln. 510 mln. 3,52 mld. 1,41 mld. 17,9 mld. 1,35 mld. 1,32 mld. 56,47 mld. | k/w-verhouding 2025 |
35,6x | k/w-verhouding 2026 | 8,19x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 36,14 mld. 381 mln. 341 mln. 314 mln. 284 mln. 531 mln. 541 mln. 3,74 mld. 1,5 mld. 19,01 mld. 1,43 mld. 1,4 mld. 59,96 mld. | EV/omzet 2025 |
2,49x | EV/omzet 2026 | 1,03x |
| Vrij verhandelbaar |
28,74% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| UNICHEMLAB | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| UNICHEMLAB | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +4,70% | ||
| 1 week | +6,37% | ||
| Lopende maand | +4,70% | ||
| 1 maand | -4,81% | ||
| 3 maanden | +0,20% | ||
| 6 maanden | +31,28% | ||
| Lopend jaar | +14,68% |
| 1 week | 477,05 | 509,8 | |
| 1 maand | 462 | 568,75 | |
| Lopend jaar | 280 | 685,95 | |
| 1 jaar | 280 | 685,95 | |
| 3 jaar | 280 | 949,85 | |
| 5 jaar | 197,5 | 949,85 | |
| 10 jaar | 75,1 | 949,85 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 57 | 10-08-2023 | |
Sanjay Jain
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 08-08-2024 |
Dhananjay Sathe
CMP | Compliance Officer | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 74 | 22-08-1977 | |
Pranay Godha
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 10-08-2023 |
| Directeur/Bestuurslid | 57 | 10-08-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +4,71% | +6,37% | +6,68% | +22,94% | 358 mln. | ||
| +3,19% | +11,31% | +64,28% | +155,66% | 1.263 mld. | ||
| -0,73% | +3,56% | +44,65% | +83,74% | 658 mld. | ||
| +1,41% | +3,24% | +35,25% | +106,98% | 521 mld. | ||
| -1,45% | +0,13% | +52,99% | +66,70% | 391 mld. | ||
| +2,18% | +2,93% | +73,90% | +45,38% | 369 mld. | ||
| -1,21% | +3,45% | +32,54% | +55,78% | 307 mld. | ||
| -1,13% | +7,05% | +11,29% | +32,79% | 290 mld. | ||
| +1,15% | +6,09% | +56,15% | +78,66% | 252 mld. | ||
| +3,06% | +9,38% | +42,48% | +112,84% | 212 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,12% | +5,55% | +42,02% | +76,15% | 426,23 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,12% | +6,60% | +50,04% | +98,66% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 21,11 mld. 222 mln. 199 mln. 183 mln. 166 mln. 310 mln. 316 mln. 2,18 mld. 877 mln. 11,1 mld. 834 mln. 817 mln. 35,02 mld. | 22,02 mld. 232 mln. 208 mln. 191 mln. 173 mln. 324 mln. 330 mln. 2,28 mld. 915 mln. 11,58 mld. 870 mln. 852 mln. 36,53 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,38 mld. 14,48 mln. 12,97 mln. 11,93 mln. 10,81 mln. 20,21 mln. 20,59 mln. 142 mln. 57,12 mln. 723 mln. 54,35 mln. 53,2 mln. 2,28 mld. | 2,53 mld. 26,63 mln. 23,85 mln. 21,94 mln. 19,88 mln. 37,15 mln. 37,85 mln. 262 mln. 105 mln. 1,33 mld. 99,93 mln. 97,81 mln. 4,19 mld. |
| Nettoschuld | 3,7 mld. 38,99 mln. 34,92 mln. 32,12 mln. 29,1 mln. 54,4 mln. 55,42 mln. 383 mln. 154 mln. 1,95 mld. 146 mln. 143 mln. 6,14 mld. | 2,11 mld. 22,19 mln. 19,87 mln. 18,28 mln. 16,56 mln. 30,96 mln. 31,54 mln. 218 mln. 87,5 mln. 1,11 mld. 83,27 mln. 81,5 mln. 3,49 mld. |
Werknemers
2.780
Sector
Farmaceutische producten
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-11-26 | ₹ 506,20 | +4,71% | 1.927 |
| 30-10-26 | ₹ 483,45 | -4,12% | 3.450 |
| 29-10-26 | ₹ 504,25 | +3,64% | 2.576 |
| 28-10-26 | ₹ 486,55 | +0,90% | 1.859 |
| 27-10-26 | ₹ 482,20 | +1,33% | 2.492 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















