|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:10 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 38,59 INR | +1,74% |
|
+5,67% | +4,92% |
| Marktkapitalisatie | 558 mln. 5,87 mln. 5,26 mln. 4,9 mln. 4,45 mln. 8,35 mln. 8,42 mln. 58,79 mln. 22,97 mln. 290 mln. 22,02 mln. 21,55 mln. 929 mln. | k/w-verhouding 2024 |
43,6x | k/w-verhouding 2025 | -1,42x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 956 mln. 10,04 mln. 9 mln. 8,38 mln. 7,61 mln. 14,3 mln. 14,41 mln. 101 mln. 39,32 mln. 496 mln. 37,71 mln. 36,89 mln. 1,59 mld. | EV/omzet 2024 |
587.502x | EV/omzet 2025 | 890.202x |
| Vrij verhandelbaar |
65,45% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| VINEETLAB | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| VINEETLAB | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +1,74% | ||
| 1 week | +5,67% | ||
| Lopende maand | +3,85% | ||
| 1 maand | +4,24% | ||
| 3 maanden | +14,21% | ||
| 6 maanden | +20,48% | ||
| Lopend jaar | +4,92% |
| 1 week | 34,61 | 39,47 | |
| 1 maand | 34,1 | 39,47 | |
| Lopend jaar | 27,96 | 43,5 | |
| 1 jaar | 27,96 | 49,99 | |
| 3 jaar | 26,51 | 88,9 | |
| 5 jaar | 26,51 | 92 | |
| 10 jaar | 26,51 | 124 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Financieel Directeur/CFO | 76 | 01-01-2021 | |
| Human Resources Officer | - | - | |
B V Ramakrishna
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 57 | 10-11-2016 | |
| Directeur/Bestuurslid | 76 | 10-11-2016 | |
| Voorzitter | 73 | 16-11-2020 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,74% | +5,67% | -8,42% | -25,29% | 7,67 mln. | ||
| +3,62% | +4,43% | +47,52% | +98,41% | 1.040 mld. | ||
| +2,13% | -0,34% | +33,01% | +61,88% | 599 mld. | ||
| +3,32% | +6,30% | +23,09% | +91,59% | 485 mld. | ||
| +3,80% | +3,83% | +71,96% | +41,69% | 350 mld. | ||
| +3,09% | +6,03% | +27,85% | +45,42% | 345 mld. | ||
| +2,82% | +4,68% | +17,38% | +40,15% | 272 mld. | ||
| +3,40% | +2,86% | -3,33% | +12,08% | 244 mld. | ||
| +3,21% | +5,84% | +45,73% | +49,99% | 223 mld. | ||
| +3,80% | +6,45% | +29,89% | +97,73% | 183 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,87% | +2,53% | +28,47% | +51,37% | 374,28 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,17% | +2,31% | +36,02% | +68,68% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,51K 15,87 14,22 13,25 12,03 22,59 22,77 159,01 62,13 783,83 59,57 58,28 2,51K | 769,53 8,09 7,25 6,75 6,13 11,52 11,61 81,06 31,67 399,55 30,37 29,71 1,28K |
| Nettowinst (verlies) | 10,27 mln. 108K 96,73K 90,13K 81,84K 154K 155K 1,08 mln. 423K 5,33 mln. 405K 397K 17,09 mln. | -202 mln. -2,12 mln. -1,9 mln. -1,77 mln. -1,61 mln. -3,02 mln. -3,05 mln. -21,27 mln. -8,31 mln. -105 mln. -7,97 mln. -7,79 mln. -336 mln. |
| Nettoschuld | 441 mln. 4,63 mln. 4,15 mln. 3,87 mln. 3,51 mln. 6,59 mln. 6,65 mln. 46,42 mln. 18,14 mln. 229 mln. 17,39 mln. 17,01 mln. 734 mln. | 397 mln. 4,18 mln. 3,74 mln. 3,49 mln. 3,17 mln. 5,95 mln. 5,99 mln. 41,86 mln. 16,35 mln. 206 mln. 15,68 mln. 15,34 mln. 661 mln. |
Werknemers
57
Sector
Farmaceutische producten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | ₹ 38,59 | +1,74% | 103.266 |
| 13-10-26 | ₹ 37,93 | +1,69% | 119.171 |
| 12-10-26 | ₹ 37,30 | -0,40% | 86.868 |
| 09-10-26 | ₹ 37,45 | +2,60% | 54.462 |
| 08-10-26 | ₹ 36,50 | -0,41% | 66.511 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















