|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
13:05:07 31-08-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 64,85 INR | -0,15% |
|
+7,90% | -5,05% |
| 22/05 | Ashapura Logistics Limited rapporteert jaarcijfers over het boekjaar eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| 08/01 | Ashapura Logistics benoemt Vashishath Raval tot CFO | RE |
| Marktkapitalisatie | 743 mln. 7,81 mln. 6,72 mln. 6,31 mln. 5,76 mln. 10,82 mln. 10,9 mln. 74,79 mln. 29,1 mln. 377 mln. 29,31 mln. 28,68 mln. 1,25 mld. | k/w-verhouding 2024 * |
-
| k/w-verhouding 2025 | 6,29x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,27 mld. 13,37 mln. 11,51 mln. 10,81 mln. 9,87 mln. 18,54 mln. 18,67 mln. 128 mln. 49,85 mln. 645 mln. 50,21 mln. 49,12 mln. 2,14 mld. | EV/omzet 2024 * |
-
| EV/omzet 2025 | 0,37x |
| Vrij verhandelbaar |
26,98% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | -0,15% | ||
| 1 week | +7,90% | ||
| Lopende maand | +22,24% | ||
| 1 maand | +23,41% | ||
| 3 maanden | +17,91% | ||
| 6 maanden | +7,37% | ||
| Lopend jaar | -5,05% |
| 1 week | 54,3 | 66 | |
| 1 maand | 54,3 | 66 | |
| Lopend jaar | 49,6 | 71,9 | |
| 1 jaar | 49,6 | 92,6 | |
| 3 jaar | 49,6 | 194,25 | |
| 5 jaar | 49,6 | 194,25 | |
| 10 jaar | 49,6 | 194,25 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 54 | 01-09-2023 | |
Vashishth Raval
DFI | Financieel Directeur/CFO | 37 | 09-01-2026 |
| Compliance Officer | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 54 | 18-03-2024 | |
| Directeur/Bestuurslid | 49 | 26-07-2006 | |
| Directeur/Bestuurslid | 54 | 18-03-2024 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,15% | +7,90% | +0,70% | - | 9,21 mln. | ||
| -1,96% | -3,97% | +60,75% | +72,25% | 48,07 mld. | ||
| +1,63% | -2,45% | +27,83% | +117,39% | 36,95 mld. | ||
| -1,36% | -5,07% | +9,26% | -28,57% | 27,09 mld. | ||
| -1,21% | -5,21% | +188,91% | +208,90% | 22,78 mld. | ||
| +1,07% | -1,18% | +32,82% | +83,09% | 17,95 mld. | ||
| -2,68% | -7,64% | +63,16% | +207,80% | 16,49 mld. | ||
| +0,77% | -3,00% | +49,26% | +74,85% | 15,24 mld. | ||
| -1,15% | -0,69% | -2,94% | +25,95% | 14,85 mld. | ||
| 0,00% | +1,32% | +30,68% | +83,51% | 13,47 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,51% | -1,55% | +46,04% | +93,91% | 21,29 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,61% | -1,90% | +52,86% | +90,96% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,99 mld. 20,92 mln. 18,01 mln. 16,91 mln. 15,44 mln. 29 mln. 29,2 mln. 200 mln. 77,96 mln. 1,01 mld. 78,53 mln. 76,82 mln. 3,34 mld. | 2,31 mld. 24,27 mln. 20,9 mln. 19,62 mln. 17,91 mln. 33,65 mln. 33,89 mln. 233 mln. 90,48 mln. 1,17 mld. 91,14 mln. 89,16 mln. 3,88 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 124 mln. 1,3 mln. 1,12 mln. 1,05 mln. 958K 1,8 mln. 1,81 mln. 12,44 mln. 4,84 mln. 62,66 mln. 4,88 mln. 4,77 mln. 207 mln. | 123 mln. 1,29 mln. 1,11 mln. 1,04 mln. 953K 1,79 mln. 1,8 mln. 12,37 mln. 4,81 mln. 62,3 mln. 4,85 mln. 4,74 mln. 206 mln. |
| Nettoschuld | 358,12 3,76 3,24 3,04 2,78 5,22 5,26 36,06 14,03 181,6 14,13 13,82 601,29 | 529,56 5,57 4,79 4,5 4,11 7,72 7,77 53,32 20,74 268,53 20,9 20,44 889,14 |
Werknemers
253
Sector
Zeevracht & Logistiek
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 31-08-26 | ₹ 64,85 | -0,15% | 3.000 |
| 27-08-26 | ₹ 64,95 | +3,10% | 4.000 |
| 26-08-26 | ₹ 63,00 | -.--% | 3.000 |
| 25-08-26 | ₹ 63,00 | -0,71% | 4.000 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















