Koers Anand Rathi Share and Stock Brokers Limited
Aandelen
ARSSBL
INE549H01021
Diensten op het gebied van investeringsbankieren & makelaardij
|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:07 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 515,05 INR | +0,02% |
|
+1,05% | -18,26% |
| Marktkapitalisatie | 32,46 mld. 344 mln. 296 mln. 278 mln. 254 mln. 476 mln. 477 mln. 3,29 mld. 1,28 mld. 16,66 mld. 1,29 mld. 1,26 mld. 53,65 mld. | k/w-verhouding 2025 * |
-
| k/w-verhouding 2026 | 17,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 39,89 mld. 423 mln. 364 mln. 342 mln. 313 mln. 585 mln. 586 mln. 4,04 mld. 1,57 mld. 20,47 mld. 1,59 mld. 1,55 mld. 65,94 mld. | EV/omzet 2025 * |
-
| EV/omzet 2026 | 4,44x |
| Vrij verhandelbaar |
99,95% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | 1,2% |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| ARSSBL | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| ARSSBL | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Anand Rathi Share and Stock Brokers Limited
| 1 dag | +0,02% | ||
| 1 week | +1,05% | ||
| Lopende maand | +1,24% | ||
| 1 maand | -0,06% | ||
| 3 maanden | -2,28% | ||
| 6 maanden | +5,07% | ||
| Lopend jaar | -18,26% |
| 1 week | 500 | 529,4 | |
| 1 maand | 479,2 | 546,05 | |
| Lopend jaar | 416 | 714,3 | |
| 1 jaar | 416 | 794,85 | |
| 3 jaar | 416 | 794,85 | |
| 5 jaar | 416 | 794,85 | |
| 10 jaar | 416 | 794,85 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 59 | 22-11-1991 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 22-08-2022 | |
| Compliance Officer | - | 01-04-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 59 | 22-11-1991 | |
| Directeur/Bestuurslid | 53 | 15-07-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 15-01-2018 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,02% | +1,05% | - | - | 344 mln. | ||
| +0,26% | +1,37% | +44,64% | +153,90% | 342 mld. | ||
| +0,07% | +0,45% | +38,68% | +217,23% | 314 mld. | ||
| -0,30% | +3,63% | +41,86% | +231,14% | 231 mld. | ||
| -0,99% | -0,79% | +11,94% | +80,64% | 189 mld. | ||
| +0,47% | +0,21% | -5,31% | +24,01% | 62,78 mld. | ||
| +2,27% | +1,64% | +59,79% | +184,38% | 31,26 mld. | ||
| +1,90% | +9,06% | +119,31% | +211,29% | 30,59 mld. | ||
| -0,31% | -3,06% | -0,20% | +53,33% | 28,29 mld. | ||
| +2,68% | +0,49% | -7,67% | +42,29% | 26,43 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,61% | +1,12% | +33,67% | +133,13% | 125,61 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,06% | +0,95% | +35,30% | +163,99% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,06 mld. 74,76 mln. 64,33 mln. 60,53 mln. 55,29 mln. 103 mln. 104 mln. 715 mln. 278 mln. 3,62 mld. 281 mln. 275 mln. 11,67 mld. | 7,58 mld. 80,33 mln. 69,12 mln. 65,03 mln. 59,41 mln. 111 mln. 111 mln. 768 mln. 298 mln. 3,89 mld. 302 mln. 295 mln. 12,54 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,04 mld. 10,97 mln. 9,44 mln. 8,88 mln. 8,12 mln. 15,18 mln. 15,22 mln. 105 mln. 40,74 mln. 532 mln. 41,21 mln. 40,31 mln. 1,71 mld. | 1,29 mld. 13,69 mln. 11,78 mln. 11,08 mln. 10,13 mln. 18,94 mln. 18,99 mln. 131 mln. 50,83 mln. 663 mln. 51,41 mln. 50,29 mln. 2,14 mld. |
| Nettoschuld | 8,96 mld. 94,91 mln. 81,67 mln. 76,84 mln. 70,19 mln. 131 mln. 132 mln. 908 mln. 352 mln. 4,6 mld. 356 mln. 349 mln. 14,81 mld. | 7,43 mld. 78,73 mln. 67,75 mln. 63,74 mln. 58,23 mln. 109 mln. 109 mln. 753 mln. 292 mln. 3,81 mld. 296 mln. 289 mln. 12,29 mld. |
Werknemers
2.214
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 515,05 | +0,02% | 153.131 |
| 03-09-26 | ₹ 514,95 | +1,31% | 106.069 |
| 02-09-26 | ₹ 508,30 | -0,10% | 199.206 |
| 01-09-26 | ₹ 508,80 | +0,01% | 183.696 |
| 31-08-26 | ₹ 508,75 | -0,19% | 123.094 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















