Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. AustraliŽ
  4. Australian Stock Exchange
  5. MLG Oz Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    MLG   AU0000144610

MLG OZ LIMITED

(MLG)
  Rapport
Vertraagde tijd Australian Stock Exchange  -  05:19 03-10-2022
0.4750 AUD   -5.00%
02/09MLG Oz krijgt vijfjarig servicecontract van Westgold Resources; aandelen stijgen 8%.
MT
02/09MLG haalt langetermijncontract binnen bij Westgold Resources
CI
25/08MLG Oz Limited geeft winstrichtlijnen voor het boekjaar 2023
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Australian Stock Exchange - 03/10 05:19:32
26/09/2022 28/09/2022 29/09/2022 30/09/2022 03/10/2022 Datum
0.5(c) 0.5(c) 0.5(c) 0.5(c) 0.475(c) Koers
-3.85% 0.00% 0.00% 0.00% -5.00% Variatie
257 529 110 887 80 437 32 716 59 864 Volume
0.52 0.52 0.5 0.5 0.5 Opening
0.52 0.525 0.5 0.5 0.5 Hoger
0.5 0.5 0.5 0.5 0.475 Lager
Prestaties
1 dag -5.00%
5 dagen -5.00%
1 week -5.00%
Lopende maand -5.00%
1 maand -5.94%
3 maanden 2.15%
6 maanden -35.81%
Lopend jaar -46.02%
1 jaar -49.20%
Volumes Australian Stock Exchange
Dagvolume 59 864
Geschat dagvolume 611 769
Gem. dagvolume (20 daags) 78 417
Dagvolumeratio 7.80
Gem. dagvolume (20 daags) AUD 37 247.98
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 6 042 188
Recordvolume 2 5 528 025
Recordvolume 3 3 481 862
Basisgegevens
Aantal aandelen 145 669 163
Marktkapitalisatie AUD 72 834 582
Marktkapitalisatie USD 45 076 777
Percentage vrij verhandelbaar 43.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen AUD 29 952 550
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 0.48
0.50
1 maand 0.45
0.57
Lopend jaar 0.41
0.88
1 jaar 0.41
1.00
3 jaren 0.41
1.40
5 jaren 0.41
1.40
10 jaren 0.41
1.40
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 0.50
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 0.51
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 0.52
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 0.52
Price spread / (MMA5) 4.21%
Price spread / (MMA20) 6.80%
Price spread / (MMA50) 9.18%
Price spread / (MMA100) 10.23%
RSI 9 dagen 32.15
RSI 14 dagen 39.96
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
MLG OZ LIMITED-5.00%-5.00%-46.02%-49.20%--.--%45
MINERAL RESOURCES LIMITED2.21%6.25%27.29%67.44%434.73%8 123
GUANGDONG HONGDA HOLDINGS GROUP CO., LTD.-1.90%-4.68%-12.78%-3.17%90.64%2 765
MACMAHON HOLDINGS LIMITED0.00%3.45%-18.92%-23.08%-18.92%205
PT PETROSEA TBK1.69%1.35%38.71%20.40%122.14%192
CHRYSOS CORPORATION LIMITED-1.67%-7.81%--.--%--.--%--.--%192
CAPITAL LIMITED1.18%-1.39%2.14%5.39%42.15%186
SCULLY ROYALTY LTD.0.13%2.06%-16.03%-25.87%-22.36%110
FORACO INTERNATIONAL SA-3.52%-2.07%-25.54%-34.76%226.19%103
GREENLAND RESOURCES INC.1.87%-2.28%11.79%--.--%--.--%42
MINERALS 260 LIMITED5.36%7.69%-44.34%--.--%--.--%38
DYNAMIC GROUP HOLDINGS LIMITED0.00%-2.86%-22.73%-20.93%--.--%25
SENSORE LTD4.55%2.22%--.--%--.--%--.--%21
BLUELAKE MINERAL AB (PUBL)9.28%43.60%179.38%156.43%-24.58%16
CLEAR SKY LITHIUM CORP.5.45%12.24%--.--%--.--%--.--%11
GAMA EXPLORATIONS INC.12.77%-2.08%--.--%--.--%--.--%11
 Gemiddelde2.49%3.71%10.82%15.76%106.25%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.11%3.16%15.84%45.62%327.34%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-10-20220.5000.5000.4750.47559 864
30-09-20220.5000.5000.5000.50032 716
29-09-20220.5000.5000.5000.50080 437
28-09-20220.5200.5250.5000.500110 887
26-09-20220.5200.5200.5000.500257 529
23-09-20220.5200.5250.5200.52085 898
21-09-20220.5250.5250.5150.520208 538
Dagelijkse grafiek MLG OZ LIMITED
Duur : Periode :
MLG Oz Limited : Grafische technische analyse MLG Oz Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -46.02%
2021 -30.43%