Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. India
  4. Bombay Stock Exchange
  5. Optiemus Infracom Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    530135   INE350C01017

OPTIEMUS INFRACOM LIMITED

(530135)
  Rapport
slotkoers Bombay Stock Exchange  -  05-12-2022
255.15 INR   +3.05%
29/08Optiemus Infracom Limited kondigt het ontslag aan van Renu Gupta als niet-uitvoerend bestuurder
CI
11/08Optiemus Infracom Limited maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal dat eindigde op 30 juni 2022
CI
12/02Optiemus Infracom Limited rapporteert winstresultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 31 december 2021
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Bombay Stock Exchange - 05/12
29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 05/12/2022 Datum
249.1 249 249.2 247.6 255.15 Koers
8803 7381 33421 4631 18263 Volume
+2.19% -0.04% +0.08% -0.64% +3.05% Variatie
Prestaties
1 dag 3.05%
5 dagen 2.43%
1 week 2.49%
Lopende maand 2.47%
1 maand 12.65%
3 maanden 2.61%
6 maanden -18.04%
Lopend jaar -19.35%
1 jaar -30.38%
3 jaren 643.9%
5 jaren 221.3%
10 jaren 1 151%
Volumes Bombay Stock Exchange
Dagvolume 18 263
Gem. dagvolume (20 daags) 20 501
Gem. dagvolume (20 daags) INR 5 230 830.15
Gem. dagvolume (20 daags) USD 64 255.52
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 540 221
Recordvolume 2 455 217
Recordvolume 3 352 548
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie INR 0
Marktkapitalisatie USD 261 060 890
Percentage vrij verhandelbaar 19.1%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen INR 4 176 670 015
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 51 306 214
KoersuitschietersKoers 
1 week 241.00
265.00
1 maand 207.55
265.00
Lopend jaar 207.55
436.00
1 jaar 207.55
436.00
3 jaren 14.90
436.00
5 jaren 14.90
436.00
10 jaren 12.70
436.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 250.01
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 237.74
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 237.27
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 247.05
Price spread / (MMA5) -2.01%
Price spread / (MMA20) -6.82%
Price spread / (MMA50) -7.01%
Price spread / (MMA100) -3.17%
RSI 9 dagen 67.64
RSI 14 dagen 62.59
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
OPTIEMUS INFRACOM LIMITED3.05%2.43%-19.35%-30.38%643.88%261
APPLE INC.-0.71%-0.20%-17.35%-11.23%121.04%2 351 379
XIAOMI CORPORATION13.64%6.64%-39.15%-41.51%27.78%32 047
WINGTECH TECHNOLOGY CO.,LTD2.63%3.55%-55.96%-57.30%-44.40%9 852
SHENZHEN TRANSSION HOLDINGS CO., LTD.7.53%8.98%-47.78%-49.11%117.29%8 727
ITI LIMITED-0.65%-0.22%-3.23%3.27%26.50%1 336
FIH MOBILE LIMITED4.71%2.41%-34.56%-27.05%-35.04%866
DZS INC.-3.43%-1.97%-28.79%-14.44%50.00%364
RTX A/S-2.53%-3.45%-33.64%-16.03%-28.42%155
COOLPAD GROUP LIMITED-4.60%-13.00%-81.96%-85.44%-58.50%119
CAMEO COMMUNICATIONS, INC.-0.10%0.81%-13.07%-11.12%9.07%92
SIM TECHNOLOGY GROUP LIMITED0.00%-1.56%-30.00%-25.00%23.53%89
SPROCOMM INTELLIGENCE LIMITED0.00%15.00%-4.17%-2.82%2.99%89
IWATSU ELECTRIC CO., LTD.0.00%-2.29%-6.56%-9.74%-5.06%57
HAESUNG OPTICS CO., LTD.0.37%3.45%-53.93%-51.44%-69.55%48
DORO AB (PUBL)1.04%-2.04%-49.84%-50.79%-67.40%36
 Gemiddelde1.19%1.07%-33.33%-29.98%4.66%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.47%-0.06%-17.92%-11.96%118.95%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-2022251.00251.00244.70247.604 631
01-12-2022249.00254.70245.25249.2033 421
30-11-2022254.95256.15246.70249.007 381
29-11-2022245.00251.25243.95249.108 803
28-11-2022250.00250.10242.50243.75107 287
25-11-2022250.00255.50246.00248.952 473
24-11-2022252.75254.90245.95246.3510 833
Dagelijkse grafiek OPTIEMUS INFRACOM LIMITED
Duur : Periode :
Optiemus Infracom Limited : Grafische technische analyse Optiemus Infracom Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -19.35%
2021 246.9%
2020 232.9%
2019 -77.87%
2018 -23.51%
2017 183.7%
2016 -24.19%
2015 128.0%
2014 94.69%
2013 -3.97%
2012 -2.75%
2011 -56.94%
2010 417.8%
2009 42.81%
2008 31.94%
2007 217.7%
2006 -9.33%
2005 23.97%
2004 -25.31%