Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Saoedi-ArabiŽ
  4. Saudi Arabian Stock Exchange
  5. United Electronics Company
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    4003   SA12U0RHUHH8

UNITED ELECTRONICS COMPANY

(4003)
  Rapport
slotkoers Saudi Arabian Stock Exchange  -  29-09-2022
110.00 SAR   +2.80%
15/08United Electronics Company maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal dat eindigde op 30 juni 2022
CI
15/08United Electronics Company maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal dat eindigde op 30 juni 2022
CI
09/08United Electronics Company kondigt dividend in contanten aan voor de eerste helft van 2022, uit te betalen op 25 augustus 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Saudi Arabian Stock Exchange - 29/09
25/09/2022 26/09/2022 27/09/2022 28/09/2022 29/09/2022 Datum
109 106.4 106 107 110 Koers
141810 298702 282997 347227 211915 Volume
-2.68% -2.39% -0.38% +0.94% +2.80% Variatie
Prestaties
1 dag 2.80%
5 dagen 0.92%
1 week -1.79%
Lopende maand -8.03%
1 maand -10.42%
3 maanden -4.68%
6 maanden -16.54%
Lopend jaar -18.76%
1 jaar -22.64%
3 jaren 82.32%
5 jaren 232.7%
10 jaren 181.6%
Volumes Saudi Arabian Stock Exchange
Dagvolume 211 915
Gem. dagvolume (20 daags) 183 368
Gem. dagvolume (20 daags) SAR 20 170 480.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 24 792 309
Recordvolume 2 19 200 916
Recordvolume 3 13 171 526
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie SAR 0
Marktkapitalisatie USD 1 683 385 329
Percentage vrij verhandelbaar 75.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen SAR 4 971 846 000
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 103.00
110.80
1 maand 103.00
122.00
Lopend jaar 103.00
148.00
1 jaar 103.00
148.00
3 jaren 42.33
149.80
5 jaren 29.53
149.80
10 jaren 9.69
149.80
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 107.68
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 114.57
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 118.82
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 117.38
Price spread / (MMA5) -2.11%
Price spread / (MMA20) 4.15%
Price spread / (MMA50) 8.02%
Price spread / (MMA100) 6.71%
RSI 9 dagen 40.88
RSI 14 dagen 39.63
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
UNITED ELECTRONICS COMPANY2.80%0.92%-18.76%-22.64%82.32%1 683
BEST BUY CO., INC.-2.67%-5.09%-37.66%-40.08%-8.19%14 652
MOBILE WORLD INVESTMENT CORPORATION0.00%-5.88%-5.81%0.16%50.00%3 931
JB HI-FI LIMITED-2.32%-3.26%-21.44%-14.10%10.03%2 753
JAY MART0.54%-5.58%-19.13%16.25%402.70%1 736
BIC CAMERA INC.-0.48%5.61%28.45%16.37%8.22%1 472
NOJIMA CORPORATION-1.46%1.98%11.96%-4.73%46.28%918
EDION CORPORATION0.77%-0.26%9.79%11.76%13.16%827
CURRYS PLC1.98%-12.45%-50.48%-57.91%-52.37%674
GOME RETAIL HOLDINGS LIMITED1.38%-6.45%-77.73%-80.14%-79.00%634
CECONOMY AG7.16%-14.67%-68.42%-68.27%-76.10%529
DIGIWORLD CORPORATION1.58%-5.29%-6.44%2.40%818.18%434
FPT DIGITAL RETAIL3.24%-7.80%9.73%142.18%139.54%353
RAYA HOLDING COMPANY FOR FINANCIAL INVESTMENTS (S.A.E)-1.43%-3.17%15.55%17.02%562.65%301
SIS DISTRIBUTION (THAILAND)-0.97%-9.73%-42.05%-20.31%183.33%237
CONN'S, INC.-8.17%-0.24%-69.90%-68.99%-71.52%184
 Gemiddelde-0.06%-4.82%-21.57%-9.89%129.79%
 Gewogen gemiddelde per kap.-1.36%-4.56%-25.07%-22.10%45.45%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
29-09-2022109.4110.0107.6110.0211 915
28-09-2022107.0107.0103.0107.0347 227
27-09-2022107.2107.2104.8106.0282 997
26-09-2022110.8110.8106.2106.4298 702
25-09-2022109.0110.4108.2109.0141 810
21-09-2022110.2112.0109.0112.0190 187
20-09-2022112.4113.0110.2111.0102 905
Dagelijkse grafiek UNITED ELECTRONICS COMPANY
Duur : Periode :
United Electronics Company : Grafische technische analyse United Electronics Company | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -18.76%
2021 56.53%
2020 38.58%
2019 17.03%
2018 54.47%
2017 110.1%
2016 -34.25%
2015 -40.19%
2014 -18.73%
2013 18.98%
2012 33.01%
2011 6.85%