1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Zweden
  4. Nasdaq Stockholm
  5. Volvo Car AB (publ.)
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    VOLCAR B   SE0016844831

VOLVO CAR AB (PUBL.)

(VOLCAR B)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq Stockholm  -  17:29 12-08-2022
75.90 SEK   +0.05%
20/07Volvo Car AB (publ.) maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 juni 2022
CI
01/07Volvo Car Group investeert €1,2 miljard in de bouw van een nieuwe fabriek in Slowakije
CI
17/06Volvo Car AB (publ.) kondigt wijzigingen in het management aan
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq Stockholm - 12/08 17:29:58
08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 11/08/2022 12/08/2022 Datum
75.93(c) 74.9(c) 76.26(c) 75.86(c) 75.9(c) Koers
+0.90% -1.36% +1.82% -0.52% +0.05% Variatie
1 245 664 1 265 699 1 504 831 1 319 533 1 131 069 Volume
75.41 75.85 74.75 76.71 75.86 Opening
76.44 77.2 76.65 77.29 76.66 Hoger
75.26 74.9 73.2 75.09 75.48 Lager
Prestaties
1 dag 0.05%
5 dagen 0.86%
1 week 0.86%
Lopende maand 0.48%
1 maand 2.57%
3 maanden 5.29%
6 maanden 8.21%
Lopend jaar -1.45%
Volumes Nasdaq Stockholm
Dagvolume 1 131 069
Geschat dagvolume 1 131 069
Gem. dagvolume (20 daags) 2 059 564
Dagvolumeratio 0.55
Gem. dagvolume (20 daags) SEK 156 320 926.58
Gem. dagvolume (20 daags) USD 15 331 956.48
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 70 999 730
Recordvolume 2 53 358 940
Recordvolume 3 25 339 360
Basisgegevens
Aantal aandelen 2 979 524 179
Marktkapitalisatie SEK 226 026 704 219
Marktkapitalisatie USD 22 156 112 091
Percentage vrij verhandelbaar 18.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen SEK 40 627 839 513
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 3 984 778 499
KoersuitschietersKoers 
1 week 73.20
77.29
1 maand 69.25
79.99
Lopend jaar 51.56
92.98
1 jaar 51.56
92.98
3 jaren 51.56
92.98
5 jaren 51.56
92.98
10 jaren 51.56
92.98
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 75.77
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 75.68
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 75.78
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 73.72
Price spread / (MMA5) -0.17%
Price spread / (MMA20) -0.30%
Price spread / (MMA50) -0.16%
Price spread / (MMA100) -2.87%
RSI 9 dagen 52.07
RSI 14 dagen 51.39
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
VOLVO CAR AB (PUBL.)0.05%0.86%-1.45%--.--%--.--%22 156
CHINA GRAND AUTOMOTIVE SERVICES GROUP CO., LTD.0.00%0.00%-3.37%-8.83%-28.93%3 076
SINOMACH AUTOMOBILE CO., LTD.-2.55%-1.58%14.52%87.19%60.58%2 148
K CAR CO., LTD.1.14%4.46%-34.75%--.--%--.--%820
PAN GERMAN UNIVERSAL MOTORS LTD.0.24%1.99%-5.31%-8.89%1.49%552
GALLANT VENTURE LTD.0.00%0.00%-0.78%-0.78%8.47%510
MBM RESOURCES0.00%0.93%1.56%6.21%0.00%286
PT AUTOPEDIA SUKSES LESTARI TBK6.80%20.88%--.--%--.--%--.--%191
LS NETWORKS CORPORATION LIMITED1.26%2.72%6.48%-20.07%13.85%181
HOANG HUY INVESTMENT SERVICES0.15%0.29%-39.01%25.29%155.00%93
TRANS-CHINA AUTOMOTIVE HOLDINGS LIMITED0.00%5.00%-22.22%--.--%--.--%90
CNH CO., LTD.-0.78%-1.04%-25.15%-45.96%40.07%50
EMBPAR PARTICIPACOES S.A.-1.16%8.76%-2.52%-17.43%156.31%37
ATLAS BANGLADESH LIMITED0.00%-0.10%-17.10%-16.64%-20.46%36
APPLE INTERNATIONAL CO., LTD.0.67%34.98%29.18%-5.64%41.31%29
PERMAJU INDUSTRIES0.00%0.00%-8.33%-35.29%-91.67%24
 Gemiddelde0.38%5.15%-7.63%-3.40%28.00%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.36%0.97%-2.07%21.46%9.88%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
12-08-202275.8676.6675.4875.901 131 069
11-08-202276.7177.2975.0975.861 319 533
10-08-202274.7576.6573.2076.261 505 421
09-08-202275.8577.2074.9074.901 265 699
08-08-202275.4176.4475.2675.931 245 664
05-08-202276.6277.1675.2575.251 233 595
04-08-202277.0079.2076.0276.622 436 976
Dagelijkse grafiek VOLVO CAR AB (PUBL.)
Duur : Periode :
Volvo Car AB (publ.) : Grafische technische analyse Volvo Car AB (publ.) | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -1.45%
2021 18.13%