Koers ageas SA/NV Mexican S.E.
Aandelen
AGS N
BE0974264930
Multiline Verzekeringen & Makelaars
OTC Markets Traded|
Slotkoers
Mexican S.E.
23-01-2024
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 731,46 MXN | -0,01% |
|
-.--% | - |
| 31/08 | Ageas boekt bescheiden winst na positief rapport KBW | |
| 29/08 | Indexzwaargewichten helpen Bel20 aan nieuw record | AM |
| Marktkapitalisatie | 15,96 mld. 315 mld. 18,55 mld. 14,98 mld. 13,71 mld. 25,58 mld. 1.754 mld. 25,78 mld. 177 mld. 69,02 mld. 896 mld. 69,68 mld. 68,16 mld. 2.887 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
8,96x | k/w-verhouding 2027 * | 9,48x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 15,96 mld. 315 mld. 18,55 mld. 14,98 mld. 13,71 mld. 25,58 mld. 1.754 mld. 25,78 mld. 177 mld. 69,02 mld. 896 mld. 69,68 mld. 68,16 mld. 2.887 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,13x | EV/omzet 2027 * | 1,09x |
| Vrij verhandelbaar |
65,26% | Dividendrendement 2026 * |
5,29% | Dividendrendement 2027 * | 5,73% |
Recentste transcriptie : ageas SA/NV
| 1 dag | -0,01% |
| 3 jaar | 727,2 | 756,71 | |
| 5 jaar | 683,81 | 1.157,71 | |
| 10 jaar | 683,81 | 1.296,08 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Hans de Cuyper
CEO | Algemeen Directeur | 57 | 22-10-2020 |
Wim Guilliams
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | 01-06-2023 |
| Chief Investment Officer | 58 | 21-05-2019 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 69 | 22-10-2020 | |
| Directeur/Bestuurslid | 61 | 01-01-2016 | |
| Directeur/Bestuurslid | 57 | 01-01-2017 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,01% | -.--% | - | - | 18,55 mld. | ||
| +0,91% | +1,82% | +28,41% | +102,14% | 197 mld. | ||
| +2,60% | +2,94% | +25,17% | +71,31% | 134 mld. | ||
| +1,72% | +2,30% | +6,11% | +45,46% | 112 mld. | ||
| +0,33% | -0,81% | -8,19% | -3,73% | 89,94 mld. | ||
| +2,03% | +1,60% | +5,14% | +93,29% | 37,92 mld. | ||
| +1,50% | +1,59% | +8,68% | +60,21% | 26,57 mld. | ||
| +7,28% | +5,65% | +47,80% | +51,10% | 25,37 mld. | ||
| +1,68% | +1,28% | +66,11% | +454,52% | 23,74 mld. | ||
| +0,73% | +3,53% | +30,32% | +105,72% | 18,55 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,78% | +1,60% | +23,28% | +108,89% | 73,97 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,33% | +1,46% | +19,09% | +80,64% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 14,16 mld. 279 mld. 16,46 mld. 13,29 mld. 12,16 mld. 22,69 mld. 1.556 mld. 22,87 mld. 157 mld. 61,22 mld. 795 mld. 61,8 mld. 60,46 mld. 2.561 mld. | 14,62 mld. 288 mld. 16,99 mld. 13,72 mld. 12,55 mld. 23,43 mld. 1.607 mld. 23,62 mld. 162 mld. 63,22 mld. 821 mld. 63,82 mld. 62,43 mld. 2.644 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,63 mld. 32,07 mld. 1,89 mld. 1,53 mld. 1,4 mld. 2,61 mld. 179 mld. 2,63 mld. 18,06 mld. 7,03 mld. 91,33 mld. 7,1 mld. 6,94 mld. 294 mld. | 1,66 mld. 32,66 mld. 1,93 mld. 1,55 mld. 1,42 mld. 2,65 mld. 182 mld. 2,68 mld. 18,39 mld. 7,16 mld. 93,01 mld. 7,23 mld. 7,07 mld. 300 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















