|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 65,95 EUR | +0,53% |
|
+2,65% | -18,48% |
| 03/11 | Gecina : Deutsche Bank Research herhaalt koopadvies | ZM |
| 28/10 | Gecina sluit huurovereenkomst met wereldleider op het gebied van technologie- en datainfrastructuurbeveiliging | CI |
| Marktkapitalisatie | 4,88 mld. 5,45 mld. 4,46 mld. 4,07 mld. 7,68 mld. 512 mld. 7,92 mld. 53,8 mld. 21,45 mld. 273 mld. 20,44 mld. 20 mld. 862 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
10,3x | k/w-verhouding 2027 * | 9,01x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 11,66 mld. 13 mld. 10,66 mld. 9,73 mld. 18,33 mld. 1.222 mld. 18,9 mld. 128 mld. 51,22 mld. 652 mld. 48,8 mld. 47,75 mld. 2.058 mld. | EV/omzet 2026 * |
16,3x | EV/omzet 2027 * | 16,3x |
| Vrij verhandelbaar |
66,2% | Dividendrendement 2026 * |
8,49% | Dividendrendement 2027 * | 8,59% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| GFC | Real Time | |
CBOE
| GFCp | Real Time | |
OTC Markets
| GECF.F | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| GI6A | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| GI6A | Real Time | |
London S.E.
| 0OPE | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| GI6A | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| GI6A | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0OPE | Real Time | |
Wiener Boerse
| GFC | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Gecina
| 1 dag | +0,53% | ||
| 1 week | +2,65% | ||
| Lopende maand | +2,65% | ||
| 1 maand | +8,29% | ||
| 3 maanden | -12,53% | ||
| 6 maanden | -10,70% | ||
| Lopend jaar | -18,48% |
| 1 week | 63,2 | 66,6 | |
| 1 maand | 60,3 | 66,6 | |
| Lopend jaar | 58,9 | 83,15 | |
| 1 jaar | 58,9 | 83,15 | |
| 3 jaar | 58,9 | 112,7 | |
| 5 jaar | 58,9 | 125,15 | |
| 10 jaar | 58,9 | 183,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Beñat Ortega
CEO | Algemeen Directeur | 46 | 21-04-2022 |
Nicolas Dutreuil
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 02-09-2013 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 46 | 11-09-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Dominique Dudan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 24-04-2015 |
| Directeur/Bestuurslid | 70 | 26-04-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 64 | 18-04-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/04/26 | Gratis | Algemeen directeur | 9.924 | 0,0129% | ||
| 24/03/26 | Koop | 2.000 | 0,0026% | |||
| 11/03/26 | Koop | 1.500 | 0,0020% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,53% | +2,65% | -17,41% | -31,91% | 5,45 mld. | ||
| -0,37% | +1,48% | -3,44% | +19,69% | 14,97 mld. | ||
| -1,38% | +1,65% | +5,53% | +12,14% | 7,47 mld. | ||
| +1,57% | +6,15% | -5,82% | +34,55% | 6,82 mld. | ||
| -1,31% | +4,56% | -8,45% | +22,78% | 6,16 mld. | ||
| -1,15% | +1,32% | +7,76% | +36,09% | 5,9 mld. | ||
| -0,05% | +1,90% | -3,24% | +8,68% | 5,88 mld. | ||
| +1,03% | +5,09% | -14,41% | -0,25% | 5,31 mld. | ||
| -0,47% | +3,12% | +16,78% | +30,82% | 4,56 mld. | ||
| -2,74% | -1,11% | -25,14% | -25,54% | 3,64 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,43% | +2,68% | -4,78% | +10,70% | 6,62 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,36% | +2,65% | -3,96% | +13,57% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 716 mln. 798 mln. 654 mln. 597 mln. 1,12 mld. 75 mld. 1,16 mld. 7,88 mld. 3,14 mld. 40,02 mld. 2,99 mld. 2,93 mld. 126 mld. | 726 mln. 809 mln. 663 mln. 605 mln. 1,14 mld. 76,06 mld. 1,18 mld. 7,99 mld. 3,19 mld. 40,58 mld. 3,04 mld. 2,97 mld. 128 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 369 mln. 412 mln. 337 mln. 308 mln. 580 mln. 38,69 mld. 599 mln. 4,07 mld. 1,62 mld. 20,64 mld. 1,54 mld. 1,51 mld. 65,17 mld. | 644 mln. 718 mln. 588 mln. 537 mln. 1,01 mld. 67,48 mld. 1,04 mld. 7,09 mld. 2,83 mld. 36,01 mld. 2,69 mld. 2,64 mld. 114 mld. |
| Nettoschuld | 6,78 mld. 7,55 mld. 6,19 mld. 5,65 mld. 10,65 mld. 710 mld. 10,99 mld. 74,64 mld. 29,76 mld. 379 mld. 28,35 mld. 27,75 mld. 1.196 mld. | 6,95 mld. 7,75 mld. 6,35 mld. 5,8 mld. 10,92 mld. 728 mld. 11,27 mld. 76,56 mld. 30,53 mld. 389 mld. 29,09 mld. 28,46 mld. 1.227 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | € 65,95 | +0,53% | 197.407 |
| 05-11-26 | € 65,60 | +0,23% | 239.675 |
| 04-11-26 | € 65,45 | +1,39% | 298.681 |
| 03-11-26 | € 64,55 | -1,22% | 273.330 |
| 02-11-26 | € 65,35 | +1,71% | 178.878 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















