Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Canada
  4. Bourse de Toronto
  5. GobiMin Inc.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    GMN   CA38020T1021

GOBIMIN INC.

(GMN)
  Rapport
Vertraagde tijd Bourse de Toronto  -  16:58:13 06-02-2023
1.700 CAD   -2.30%
2022GobiMin Inc. Rapporteert resultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
2022GobiMin Q2 Verlies US$0,030 per aandeel Vs Verlies US$0,008 jaar geleden
MT
2022GobiMin Inc. Rapporteert Winstresultaten voor het Tweede Kwartaal en de Zes Maanden Geëindigd op 30 Juni, 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Bourse de Toronto - 06/02 16:58:13
31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 06/02/2023 Datum
1.74(c) 1.76(c) 1.72(c) 1.74(c) 1.7(c) Koers
-0.57% +1.15% -2.27% +1.16% -2.30% Variatie
6 500 920 25 400 17 800 17 322 Volume
1.74 1.76 1.75 1.72 1.7 Opening
1.74 1.76 1.75 1.74 1.71 Hoger
1.74 1.76 1.72 1.72 1.7 Lager
Prestaties
1 dag -2.30%
5 dagen -2.86%
1 week -2.86%
Lopende maand -2.30%
1 maand -1.16%
3 maanden 71.72%
6 maanden 109.9%
Lopend jaar 0.00%
1 jaar 750.0%
5 jaren 325.0%
10 jaren 161.5%
Volumes Bourse de Toronto
Dagvolume 17 322
Geschat dagvolume 17 322
Gem. dagvolume (20 daags) 10 980
Dagvolumeratio 1.58
Gem. dagvolume (20 daags) CAD 18 666.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 13 876.30
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 3 049 900
Recordvolume 2 1 262 000
Recordvolume 3 1 081 421
Basisgegevens
Aantal aandelen 49 160 982
Marktkapitalisatie CAD 85 540 109
Marktkapitalisatie USD 62 041 973
Percentage vrij verhandelbaar 11.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CAD 9 693 369
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 7 206 051
KoersuitschietersKoers 
1 week 1.70
1.76
1 maand 1.70
1.78
Lopend jaar 1.70
1.78
1 jaar 0.20
1.78
3 jaren 0.00
1.78
5 jaren 0.00
1.78
10 jaren 0.00
1.78
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 1.73
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 1.56
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 1.27
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 1.02
Price spread / (MMA5) 1.88%
Price spread / (MMA20) -8.32%
Price spread / (MMA50) -25.34%
Price spread / (MMA100) -40.26%
RSI 9 dagen 53.29
RSI 14 dagen 52.90
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
GOBIMIN INC.-2.30%-2.86%0.00%750.00%--.--%62
MINERAL RESOURCES LIMITED0.55%-4.27%15.40%51.03%413.49%11 493
GUANGDONG HONGDA HOLDINGS GROUP CO., LTD.0.97%3.62%20.07%23.55%37.92%3 569
PT PETROSEA TBK4.94%0.00%17.78%126.67%240.00%333
CHRYSOS CORPORATION LIMITED0.48%7.24%41.36%--.--%--.--%284
MACMAHON HOLDINGS LIMITED2.94%9.68%20.69%2.94%-38.60%245
CAPITAL LIMITED2.94%0.48%8.25%9.38%87.50%244
FORACO INTERNATIONAL SA1.15%0.57%17.33%-16.19%295.51%129
SCULLY ROYALTY LTD.0.00%0.84%9.34%1.32%-3.36%125
GREENLAND RESOURCES INC.3.41%31.34%92.80%187.97%--.--%99
MINERALS 260 LIMITED0.00%-8.57%-5.88%-42.34%--.--%48
MLG OZ LIMITED1.27%-2.47%1.27%-46.67%--.--%40
ALPHA EXPLORATION LTD.2.63%-4.88%11.43%-2.50%--.--%34
DYNAMIC GROUP HOLDINGS LIMITED0.00%3.13%13.79%-13.16%--.--%31
GAMA EXPLORATIONS INC.0.00%-1.23%100.00%--.--%--.--%27
SENSORE LTD-2.33%-5.15%-12.50%--.--%--.--%15
 Gemiddelde1.26%2.02%23.41%23.50%147.49%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.81%-1.74%17.29%44.41%310.89%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
06-02-20231.701.711.701.7017 322
03-02-20231.721.741.721.7417 800
02-02-20231.751.751.721.7225 400
01-02-20231.761.761.761.76920
31-01-20231.741.741.741.746 500
27-01-20231.741.751.741.752 830
26-01-20231.741.741.741.747 000
Dagelijkse grafiek GOBIMIN INC.
Duur : Periode :
GobiMin Inc. : Grafische technische analyse GobiMin Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 0.00%
2022 750.0%
2021 -37.50%
2020 42.22%
2019 12.50%
2018 -48.72%
2017 -22.00%
2016 47.06%
2015 -30.61%
2014 44.12%
2013 -33.33%
2012 -12.07%
2011 -32.56%
2010 3.61%
2009 15.28%
2008 -77.00%
2007 35.50%
2006 71.11%
2005 68.75%