Beleggingsscenario
Binnen dit beleggingsthema kunnen verschillende gemeenschappelijke kenmerken van familiebedrijven worden onderscheiden: - Een cultuur van ondernemen. Bedrijfsleiders geven traditioneel prioriteit aan kwaliteit en innovatie, zodat het familiebedrijf een robuuste groei en betere financiële resultaten kan realiseren. - Een voorzichtig beheer van de financiële middelen. Het bedrijfskapitaal vertegenwoordigt een belangrijk deel van het vermogen van de familie. De bedrijfsleiders zijn hierdoor operationeel waakzaam en beheren hun activa met de grootste zorgvuldigheid. - Een langetermijnvisie op de zaken. Familiebedrijven hebben sterke waarden die hen in staat stellen de uitdagingen aan te gaan waarmee zij worden geconfronteerd. De familie investeert bovendien met het oog op de overdracht van het kapitaal aan de volgende generatie. Een langetermijnvisie betekent ook loyaliteit opbouwen onder medewerkers door blijk te geven van meer erkenning. De strategische keuzes van de oprichters-aandeelhouders worden dus ingegeven door een structurele langetermijnvisie, die het voortbestaan van de onderneming moet garanderen. In Europa zijn deze familiebedrijven bijzonder talrijk. Euronext telt meer dan 240 familiebedrijven, genoteerd aan de beurzen van Parijs, Amsterdam, Brussel en Lissabon, goed voor een totale marktkapitalisatie van 1.200 miljard euro. In april 2016 lanceerde het beursbedrijf de Family Business-index, die aanvankelijk 90 aandelen van alle kapitalisaties omvatte. Daarna ging men nog een stap verder en werd Family Share-programma in het leven geroepen, dat familiestructuren moest helpen bij hun financieringsstrategie. Als u denkt dat familiebedrijven iets zijn voor u, raadpleeg dan de onderstaande lijst van Europese familiebedrijven die wij aanbieden, voor alle sectoren. Uit een initiële lijst van 220 aandelen selecteerden wij de aandelen met een marktkapitalisatie van meer dan 1 miljard euro. Dit moet voor de belegger een goede liquiditeit garanderen. De sterkst vertegenwoordigde landen zijn Frankrijk (38 %), Zwitserland (20 %) en Duitsland (19 %). Het zal u allicht niet verwonderen dat er klassiekers bij zitten. Denk maar aan Biomérieux, Dassault, Bouygues, AB inBev, Heineken, Volkswagen, Banco Santander, La Compagnie Financière Richemont, en vele anderen.
Onze selectie
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Energie | Aardolieraffinage | 6,75 mld. | +134,93% | ||
| Industriële waarden | Zeevracht & Logistiek - Andere | 51,54 mld. | +65,78% | ||
| Energie | Aardolieraffinage | 8,43 mld. | +119,59% | ||
| Industriële waarden | Locomotieven en rollend materieel | 3,78 mld. | +54,26% | ||
| Technologie | Ondernemingssoftware | 9,56 mld. | -20,74% | ||
| Cyclisch consumptie | Filmtheaters & Filmproducten | 1,5 mld. | +66,17% | ||
| Technologie | Ondernemingssoftware | 1,63 mld. | -21,23% | ||
| Technologie | Software - Andere | 34,4 mld. | -3,10% | ||
| Industriële waarden | Industriële machines & uitrusting - Andere | 2,47 mld. | +68,58% | ||
| Gezondheid | Medische apparatuur | 7,19 mld. | +19,56% | ||
| Cyclisch consumptie | Vloer- en interieurtegelfabrikanten | 19,49 mld. | +30,07% | ||
| Industriële waarden | Industriële machines & uitrusting - Andere | 7,09 mld. | +17,03% | ||
| Gezondheid | Diagnostische en teststoffen | 11,55 mld. | -20,90% | ||
| Energie | Geïntegreerde olie & gas | 19,2 mld. | +54,82% | ||
| Technologie | IT Diensten & Consulting - Andere | 3,79 mld. | +13,97% | ||
| Cyclisch consumptie | Reclame & Marketing - NEC | 6,19 mld. | +67,05% | ||
| Cyclisch consumptie | Winkels voor sportartikelen | 4,98 mld. | +28,02% | ||
| Technologie | IT Diensten & Consulting - Andere | 873 mln. | -18,24% | ||
| Cyclisch consumptie | Bouwmaterialen & Inrichtingen - Andere | 1,22 mld. | +6,92% | ||
| Cyclisch consumptie | Apparaten, gereedschappen & huishoudelijke artikelen - Andere | 3,57 mld. | +17,24% | ||
| Energie | Olie- en gasexploratie en -productie - Andere | 24,86 mld. | +44,84% | ||
| Technologie | IT Diensten & Consulting - Andere | 4,94 mld. | -20,28% | ||
| Basismaterialen | Chemische specialiteiten | 35,55 mld. | +12,27% | ||
| Gezondheid | Medische benodigdheden | 16 mld. | -13,58% | ||
| Gezondheid | Biotechnologie & Medisch Onderzoek - Andere | 15,28 mld. | +25,42% | ||
| Cyclisch consumptie | Reclame & Marketing - NEC | 28,78 mld. | +15,61% | ||
| Industriële waarden | Lift & transportmiddelen | 32,22 mld. | -8,75% | ||
| Gezondheid | Biofarmaceutica | 6,82 mld. | -4,86% | ||
| Cyclisch consumptie | Computer- en elektronicaverkopers - NEC | 2,42 mld. | +0,45% | ||
| Industriële waarden | Geïntegreerde logistieke dienstverleners | 33,41 mld. | +35,36% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Supermarkten & Gemakswinkels | 12,85 mld. | -10,27% | ||
| Energie | Aardolieproduct Groothandel | 4,11 mld. | +10,23% | ||
| - | - | 1,22 mld. | - | ||
| Financiële diensten | Investeringsbeheer & Fondsbeheerders - Andere | 6,12 mld. | +39,35% | ||
| Energie | Olie-exploratie & -productie - Offshore | 9,91 mld. | +64,06% | ||
| Financiële diensten | Private Equity | 1,22 mld. | -3,31% | ||
| Industriële waarden | Productie van commerciële vliegtuigen | 26,33 mld. | +10,96% | ||
| Industriële waarden | Bedrijfsondersteunende middelen - Andere | 3,07 mld. | +30,49% | ||
| Gezondheid | Geavanceerde medische apparatuur & technologie - Andere | 1,76 mld. | +37,90% | ||
| Technologie | andere geintegreerde telecommunicatiediensten | 2,6 mld. | +42,38% | ||
| Cyclisch consumptie | Home Improvement Products & Services Retailers - NEC | 1,56 mld. | +3,34% | ||
| Gezondheid | Diergeneesmiddelen | 1,02 mld. | -6,23% | ||
| Onroerend goed | industrie vastgoed | 1,97 mld. | +3,03% | ||
| Energie | Oliegerelateerde apparatuur | 29,87 mld. | +59,30% | ||
| Industriële waarden | Beveiligingsdiensten | 1,86 mld. | +18,85% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Cosmetica & Parfums | 244 mld. | +11,13% | ||
| Financiële diensten | Holdingmaatschappijen - Andere | 130 mld. | +25,89% | ||
| Cyclisch consumptie | Automobielen & Multifunctionele voertuigen | 77,16 mld. | +11,81% | ||
| Industriële waarden | Arbeidsbemiddelingsdiensten - Andere | 6,82 mld. | +6,80% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Koffie & Thee | 97,81 mln. | +26,35% | ||
| Industriële waarden | Bedrijfsondersteunende diensten - NEC | 5,64 mld. | +24,39% | ||
| Cyclisch consumptie | Kleding- en accessoirewinkels - Andere | 27,79 mld. | -7,26% | ||
| Basismaterialen | kleefstoffen & epoxy | 33,94 mld. | +13,57% | ||
| Cyclisch consumptie | Restaurants & Bars - NEC | 9,25 mld. | +28,95% | ||
| - | - | 18,13 mld. | - | ||
| Gezondheid | Specialiteit & Geavanceerde Farmaceutische Producten | 70,58 mld. | +17,70% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Brouwers - Andere | 164 mld. | +34,64% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Verwerking van groenten en fruit | 314 mln. | -17,14% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 1,61 mld. | -5,94% | ||
| Industriële waarden | Bouwmachines | 71,87 mln. | -2,69% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Distilleerders & Wijnmakerijen - NEC | 19,32 mld. | -6,68% | ||
| Gezondheid | Diergeneesmiddelen | 3,18 mld. | -5,73% | ||
| Industriële waarden | Zware machines & voertuigen - Andere | 870 mln. | +4,66% | ||
| - | - | 196 mld. | - | ||
| Industriële waarden | Passagiersautohuur | 3,54 mld. | +2,05% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Persoonlijke producten - NEC | 20,07 mld. | -12,66% | ||
| Industriële waarden | Landbouwmachines | 3,94 mld. | -10,58% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Supermarkten & Gemakswinkels | 4,63 mld. | +31,20% | ||
| Basismaterialen | Landbouwchemicaliën - Andere | 985 mln. | +35,62% | ||
| Financiële diensten | Holdingmaatschappijen - Andere | 14,3 mld. | +11,63% | ||
| Technologie | Computerhardware - Andere | 3,16 mld. | -4,88% | ||
| Cyclisch consumptie | Reclame & Marketing - NEC | 1,73 mld. | +6,89% | ||
| Basismaterialen | Gespecialiseerde mijnbouw & metalen - Andere | 2,13 mld. | -6,35% | ||
| Financiële diensten | Beleggingsmanagement | 3,6 mld. | +0,06% | ||
| Industriële waarden | Luchtvaartmaatschappijen - Andere | 6,82 mld. | +33,84% | ||
| Technologie | Ondernemingssoftware | 161 mln. | -23,25% | ||
| Industriële waarden | Lift & transportmiddelen | 34,33 mld. | -6,75% | ||
| - | - | 33,94 mld. | - | ||
| Industriële waarden | Industriële machines | 4 mld. | -17,08% | ||
| Industriële waarden | Diensten voor afvalbeheer, verwijdering en recycling | 270 mln. | +7,16% | ||
| Financiële diensten | Holdingmaatschappijen - Andere | 16,64 mld. | +15,84% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Supermarkten & Gemakswinkels | 13,22 mld. | +16,73% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto's, onderdelen en serviceverkopers - NEC | 10,38 mld. | +14,29% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Chocolade & Snoepgoed | 7,67 mld. | -11,79% | ||
| Cyclisch consumptie | Deuren & Raamkozijnen | 155 mln. | +58,71% | ||
| - | - | 150 mln. | - | ||
| Cyclisch consumptie | Homebuilding - Andere | 3,34 mld. | -.--% | ||
| Industriële waarden | Elektrische componenten & apparatuur - Andere | 234 mld. | +13,17% | ||
| - | - | 34,33 mld. | - | ||
| Onroerend goed | andere onroerend goed ontwikkeling & transacties | 1,38 mld. | -0,43% | ||
| Industriële waarden | Zware machines & voertuigen - Andere | 15,77 mld. | -4,55% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Brouwers - Andere | 46,84 mld. | +9,12% | ||
| Technologie | andere geintegreerde telecommunicatiediensten | 4,66 mld. | -13,37% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto, Vrachtwagen & Motorfiets Onderdelen - Andere | 8,82 mld. | -14,53% | ||
| Basismaterialen | Staal - Andere | 48,18 mld. | +45,31% | ||
| Technologie | IT Diensten & Consulting - Andere | 310 mln. | -18,94% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto- en vrachtwagenfabrikanten - Andere | 38,44 mld. | -38,74% | ||
| Cyclisch consumptie | Lingerie | 410 mln. | -2,66% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Supermarkten & Gemakswinkels | 79,87 mln. | -27,59% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto, Vrachtwagen & Motorfiets Onderdelen - Andere | 704 mln. | +7,54% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 9,66 mld. | +13,36% | ||
| Gezondheid | geneesmiddelen groothandels | 822 mln. | -13,14% | ||
| Basismaterialen | Geavanceerd Polymeer | 4,95 mld. | +27,61% | ||
| Cyclisch consumptie | Consumentenuitgeverij - Andere | 2,95 mld. | -3,17% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto, Vrachtwagen & Motorfiets Onderdelen - Andere | 15,75 mld. | +2,97% | ||
| Basismaterialen | Papierproducten - Andere | 1,75 mld. | -6,79% | ||
| Basismaterialen | Ijzer, staalfabrieken en gieterijen | 2,16 mld. | +5,01% | ||
| Basismaterialen | Gediversifieerde chemicaliën | 2,96 mld. | -7,29% | ||
| Basismaterialen | Cement- en betonproductie | 2,96 mld. | -22,37% | ||
| Industriële waarden | Productie van vliegtuigonderdelen | 535 mln. | -2,36% | ||
| Industriële waarden | Zware machines & voertuigen - Andere | 18,04 mld. | +4,57% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Voedsel Groothandel | 182 mln. | -20,99% | ||
| Cyclisch consumptie | Banden & Rubberproducten - Andere | 25,67 mld. | +18,93% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 212 mln. | -29,40% | ||
| Financiële diensten | Investeringsbeheer & Fondsbeheerders - Andere | 1,49 mld. | -29,82% | ||
| Basismaterialen | Koperertsmijnbouw | 44,72 mld. | +3,69% | ||
| Gezondheid | Farmaceutische producten - Andere | 13,74 mld. | +25,21% | ||
| Basismaterialen | Chemische specialiteiten | 1,92 mld. | -11,62% | ||
| Cyclisch consumptie | Motor & aandrijfsystemen | 192 mln. | -21,71% | ||
| Basismaterialen | Metaalhandelaren Groothandelaren | 462 mln. | +1,76% | ||
| Gezondheid | Medische protheses | 18,16 mld. | +0,39% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Levensmiddelenhandel & -distributie - Andere | 4,77 mld. | +13,21% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Wijnmakerijen | 531 mln. | -9,87% | ||
| Industriële waarden | Luchtvaartmaatschappijen - Andere | 3,58 mld. | +0,50% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 471 mln. | -9,79% | ||
| Technologie | IT Diensten & Consulting - Andere | 224 mln. | -17,48% | ||
| Financiële diensten | Holdingmaatschappijen - Andere | 9,67 mld. | -5,33% | ||
| Financiële diensten | Holdingmaatschappijen - Andere | 498 mln. | -4,50% | ||
| Technologie | IT Diensten & Consulting - Andere | 706 mln. | -13,40% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Wijnmakerijen | 66,7 mln. | +18,80% | ||
| Basismaterialen | Houtcontainer & Verpakking | 340 mln. | -29,34% | ||
| Industriële waarden | Arbeidsbemiddelingsdiensten - Andere | 552 mln. | -19,93% | ||
| - | - | 38,89 mld. | - | ||
| Cyclisch consumptie | Entertainment Productie - NEC | 11,63 mld. | -23,28% | ||
| Gezondheid | Bril, Bril & Contactlenzen | 79,83 mld. | -42,79% | ||
| Industriële waarden | Bedrijfsondersteunende diensten - NEC | 160 mln. | +33,33% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto- en vrachtwagenfabrikanten - Andere | 8,61 mld. | -37,37% | ||
| - | - | 8,61 mld. | - | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 2,32 mld. | -4,56% | ||
| Technologie | Beeldschermen | 655 mln. | -39,57% | ||
| Cyclisch consumptie | Sieraden | 126 mld. | +2,35% | ||
| Industriële waarden | Zware vrachtwagens | 2,53 mld. | -37,72% | ||
| Basismaterialen | Gespecialiseerde mijnbouw & metalen - Andere | 4,57 mld. | +32,43% | ||
| Cyclisch consumptie | Horloges | 11,36 mld. | +9,18% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Zuivelproducten | 813 mln. | -10,26% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 2,13 mld. | -44,24% | ||
| Technologie | Software - Andere | 760 mln. | -22,10% | ||
| Cyclisch consumptie | Auto, Vrachtwagen & Motorfiets Onderdelen - Andere | 649 mln. | -20,91% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 18,02 mld. | -6,40% | ||
| Industriële waarden | Pomp & Pompmateriaal | 1,63 mld. | -13,16% | ||
| Basismaterialen | Cement- en betonproductie | 7,58 mld. | -26,79% | ||
| Cyclisch consumptie | Uitzending - Andere | 1,4 mld. | -28,75% | ||
| Diensten voor de gemeenschap | Hernieuwbare IPP's | 12,86 mld. | +15,55% | ||
| - | - | 3,9 mld. | - | ||
| Technologie | btob | 581 mln. | -39,29% | ||
| Cyclisch consumptie | Zeiljachten & Motorboten | 53,38 mln. | -43,40% | ||
| Gezondheid | Biofarmaceutica | 43,89 mld. | -14,25% | ||
| Cyclisch consumptie | Recreatieproducten - Andere | 2,8 mld. | -26,47% | ||
| Basismaterialen | Cement- en betonproductie | 43,1 mld. | -17,44% | ||
| Basismaterialen | Geïntegreerde mijnbouw | 1,2 mld. | -35,20% | ||
| Industriële waarden | Diensten voor afvalbeheer, verwijdering en recycling | 618 mln. | -3,68% | ||
| Cyclisch consumptie | Kleding- en accessoirewinkels - Andere | 29,93 mld. | -27,92% | ||
| Financiële diensten | Commerciële leasing | 512 mln. | -34,14% | ||
| Basismaterialen | Bouwmaterialen - Andere | 28,48 mld. | -35,27% | ||
| Industriële waarden | Elektrische meet- en testinstrumenten | 127 mln. | -22,39% | ||
| Industriële waarden | Elektrische componenten & apparatuur - Andere | 91,12 mln. | +47,84% | ||
| Industriële waarden | Milieudiensten & -uitrusting - Andere | 1,4 mld. | +15,89% | ||
| Cyclisch consumptie | Uitzending - Andere | 496 mln. | -29,46% | ||
| Cyclisch consumptie | Entertainment Productie - NEC | 1,76 mld. | -33,77% | ||
| Industriële waarden | Industriële machines & uitrusting - Andere | 497 mln. | +5,62% | ||
| Cyclisch consumptie | Sportieve en buitensportartikelen | 66,3 mln. | -12,86% | ||
| Basismaterialen | Papierverpakking - Andere | 1,44 mld. | -28,96% | ||
| Onroerend goed | andere onroerend goed ontwikkeling & transacties | 203 mln. | -25,11% | ||
| Technologie | Communicatie & Netwerken - Andere | 82,16 mln. | -18,40% | ||
| Industriële waarden | Bouw & Techniek - Andere | 1,37 mld. | -3,58% | ||
| Industriële waarden | Lucht- en ruimtevaart & Defensie - Andere | 104 mln. | +17,83% | ||
| Cyclisch consumptie | Kleding & Accessoires - Andere | 220 mld. | -38,45% | ||
| Cyclisch consumptie | Handtassen & Bagage | 158 mld. | -36,97% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Wijnmakerijen | 82,18 mln. | -27,58% | ||
| Cyclisch consumptie | Bouwmaterialen & Inrichtingen - Andere | 72,79 mln. | -25,13% | ||
| Gezondheid | Home Gezondheidszorg | 150 mln. | -25,17% | ||
| Niet-cyclisch consumptie | Voedsel Groothandel | 455 mln. | -9,01% | ||
| Industriële waarden | Industriële machines & uitrusting - Andere | 3,45 mld. | +0,99% | ||
| Cyclisch consumptie | Autocarrosserieonderdelen | 1,57 mld. | -39,01% | ||
| Cyclisch consumptie | Luxe inrichting | 170 mln. | -51,92% | ||
| Gezondheid | Medische Beeldvormingssystemen | 86,38 mln. | -57,20% | ||
| Cyclisch consumptie | Kleding & Accessoires - Andere | 1,35 mld. | -11,73% | ||
| Gezondheid | Gezondheidszorgvoorzieningen & -diensten - Andere | 271 mln. | -4,49% | ||
| - | - | 6,22 mld. | - | ||
Componentnieuws
| ░░░░ | ░░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░ ░░░░░░░ ░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░ ░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░ ░░░ ░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░ ░░░ ░░░░░░░░ ░░░ ░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░ ░░░░░░░░░ ░ ░░░ ░░ ░░░░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░░ ░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░ ░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░ ░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░ ░░ ░░░░░░░░░░░ ░ ░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░ ░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░ ░░ ░░ ░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░ ░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░ ░░ ░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░ ░ ░░░░░ ░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░ ░░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░ ░░ ░░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░ ░░░░░░░ ░░░░ ░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░ ░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░░ ░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░ ░░ ░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░ ░░░░░░░░ ░░░ ░░ ░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░ ░░░ ░░░░░░ | ░░ |
| ░░░░ | ░░░░ ░░░░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░ | ░░ |
Heatmap
Uitsplitsing per sector
Beoordelingsgrafiek - MarketScreener
Ratings ESG MSCI
- Beurs
- Thematische lijsten
- Familiebedrijven: een winstgevend thema voor de belegger
















