|
Beurs gesloten -
Nasdaq Stockholm
18:00:00 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 267,20 SEK | -1,91% |
|
+0,53% | +11,15% |
| 16:23 | PriorNilsson Yield daalde in oktober met 0,14 procent - rentecomponent drukte | FW |
| 13:43 | PriorNilsson Småbolag steeg in oktober met 1,56 procent - Addnode belangrijkste positieve bijdrage | FW |
| Marktkapitalisatie | 99,24 mld. 10,04 mld. 9,01 mld. 8,23 mld. 7,52 mld. 14,16 mld. 944 mld. 14,61 mld. 39,57 mld. 504 mld. 37,7 mld. 36,89 mld. 1.590 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
32,5x | k/w-verhouding 2027 * | 27x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 107 mld. 10,8 mld. 9,69 mld. 8,85 mld. 8,08 mld. 15,22 mld. 1.015 mld. 15,7 mld. 42,55 mld. 542 mld. 40,54 mld. 39,67 mld. 1.710 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,02x | EV/omzet 2027 * | 2,68x |
| Vrij verhandelbaar |
72,63% | Dividendrendement 2026 * |
1,21% | Dividendrendement 2027 * | 1,44% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq Stockholm
| INDT | Vertraagde tijd | |
CBOE
| INDTs | Real Time | |
Tradegate
| I1M | Real Time | |
OTC Markets
| IDDWF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| I1M | Real Time | |
London S.E.
| 0H30 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| I1M | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0H30 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| I1M | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1INDT | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Indutrade AB
| 1 dag | -1,91% | ||
| 1 week | +0,53% | ||
| Lopende maand | +0,53% | ||
| 1 maand | +1,29% | ||
| 3 maanden | +9,24% | ||
| 6 maanden | +33,60% | ||
| Lopend jaar | +11,15% |
| 1 week | 261,8 | 277,8 | |
| 1 maand | 242,8 | 277,8 | |
| Lopend jaar | 180,7 | 277,8 | |
| 1 jaar | 180,7 | 277,8 | |
| 3 jaar | 180,7 | 332,6 | |
| 5 jaar | 161,95 | 332,6 | |
| 10 jaar | 52,67 | 332,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 61 | 26-04-2017 | |
Jan Öhman
DFI | Financieel Directeur/CFO | 66 | 01-05-2014 |
Peter Laveson
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 53 | 01-09-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ulf Lundahl
BRD | Directeur/Bestuurslid | 74 | 01-01-2006 |
| Directeur/Bestuurslid | 72 | 01-01-2013 | |
| Voorzitter | 45 | 27-04-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/06/26 | Koop | Bestuurder / senior manager | 5.000 | 0,0014% | ||
| 23/03/26 | Koop | Bestuurder | 2.000 | 0,0005% | ||
| 5/03/26 | Koop | 5.000 | 0,0014% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,91% | +0,53% | +11,24% | +29,27% | 10,14 mld. | ||
| +3,22% | +1,91% | +9,93% | +125,79% | 113 mld. | ||
| -0,62% | +0,11% | +17,49% | +23,56% | 88,48 mld. | ||
| -0,96% | +5,59% | +50,64% | +87,07% | 67,95 mld. | ||
| +0,11% | +1,96% | +29,81% | +80,26% | 60,69 mld. | ||
| +3,83% | -12,26% | +45,65% | +117,32% | 44,37 mld. | ||
| -6,03% | -8,33% | +6,62% | +39,31% | 33,11 mld. | ||
| +1,31% | +3,25% | +6,40% | +26,67% | 31,43 mld. | ||
| -0,07% | +8,85% | +59,78% | +91,54% | 33,25 mld. | ||
| +1,40% | -1,30% | +14,82% | +54,44% | 26,94 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,04% | +0,06% | +25,24% | +67,52% | 50,89 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,55% | +0,18% | +25,27% | +76,99% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 35,37 mld. 3,58 mld. 3,21 mld. 2,93 mld. 2,68 mld. 5,05 mld. 336 mld. 5,21 mld. 14,1 mld. 180 mld. 13,44 mld. 13,15 mld. 567 mld. | 38,88 mld. 3,93 mld. 3,53 mld. 3,23 mld. 2,94 mld. 5,55 mld. 370 mld. 5,72 mld. 15,5 mld. 197 mld. 14,77 mld. 14,45 mld. 623 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 3,05 mld. 309 mln. 277 mln. 253 mln. 231 mln. 436 mln. 29,05 mld. 449 mln. 1,22 mld. 15,5 mld. 1,16 mld. 1,13 mld. 48,93 mld. | 3,69 mld. 374 mln. 335 mln. 306 mln. 280 mln. 527 mln. 35,12 mld. 543 mln. 1,47 mld. 18,74 mld. 1,4 mld. 1,37 mld. 59,16 mld. |
| Nettoschuld | 7,46 mld. 755 mln. 677 mln. 619 mln. 565 mln. 1,06 mld. 70,95 mld. 1,1 mld. 2,97 mld. 37,86 mld. 2,83 mld. 2,77 mld. 120 mld. | 4,89 mld. 495 mln. 444 mln. 406 mln. 371 mln. 698 mln. 46,57 mld. 720 mln. 1,95 mld. 24,85 mld. 1,86 mld. 1,82 mld. 78,44 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | SEK 267,20 | -1,91% | 276.491 |
| 05-11-26 | SEK 272,40 | -0,07% | 490.603 |
| 04-11-26 | SEK 272,60 | +2,02% | 553.951 |
| 03-11-26 | SEK 267,20 | -0,37% | 342.563 |
| 02-11-26 | SEK 268,20 | +0,90% | 352.341 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















