Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. China
  4. Shenzhen Stock Exchange
  5. Zhongyeda Electric Co., Ltd.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    002441   CNE100000QZ8

ZHONGYEDA ELECTRIC CO., LTD.

(002441)
  Rapport
slotkoers Shenzhen Stock Exchange  -  09-12-2022
8.980 CNY   -1.10%
30/10Zhongyeda Electric Co, Ltd. Rapporteert winstresultaten voor de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
30/08Zhongyeda Electric Co, Ltd. Rapporteert winstresultaten voor het halfjaar eindigend op 30 juni 2022
CI
30/07Zhejiang Haining Yingchuang Equity Investment Management Co, Ltd. Heeft de overname afgerond van 23,02% van het belang in Shantou Ruiye Information Technology Partnership Enterprise van Zhongyeda Electric Co, Ltd.
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Shenzhen Stock Exchange - 09/12
05/12/2022 06/12/2022 07/12/2022 08/12/2022 09/12/2022 Datum
9.31 9.21 9.14 9.08 8.98 Koers
7457365 5556719 5380200 4643525 5476851 Volume
+0.65% -1.07% -0.76% -0.66% -1.10% Variatie
Prestaties
1 dag -1.10%
5 dagen -3.54%
1 week -2.92%
Lopende maand -0.88%
1 maand -3.02%
3 maanden -4.87%
6 maanden 0.00%
Lopend jaar -11.96%
1 jaar 0.67%
3 jaren 30.33%
5 jaren -12.90%
10 jaren 58.38%
Volumes Shenzhen Stock Exchange
Dagvolume 5 476 851
Gem. dagvolume (20 daags) 8 378 704
Gem. dagvolume (20 daags) CNY 75 240 761.92
Gem. dagvolume (20 daags) USD 10 816 837.66
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 80 449 250
Recordvolume 2 70 132 840
Recordvolume 3 69 228 300
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie CNY 0
Marktkapitalisatie USD 709 859 587
Percentage vrij verhandelbaar 43.8%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CNY 2 143 194 000
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 308 111 999
KoersuitschietersKoers 
1 week 8.97
9.34
1 maand 8.88
9.74
Lopend jaar 7.05
12.60
1 jaar 7.05
12.60
3 jaren 6.85
12.60
5 jaren 5.83
12.60
10 jaren 5.56
38.83
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 9.14
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 9.23
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 9.05
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 9.67
Price spread / (MMA5) 1.78%
Price spread / (MMA20) 2.78%
Price spread / (MMA50) 0.78%
Price spread / (MMA100) 7.68%
RSI 9 dagen 38.23
RSI 14 dagen 43.27
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ZHONGYEDA ELECTRIC CO., LTD.-1.10%-3.54%-11.96%0.67%30.33%710
BEIJER REF AB (PUBL)1.37%-3.90%-10.31%-4.26%116.29%6 436
WESCO INTERNATIONAL, INC.-1.62%-3.26%-7.83%-4.58%121.05%6 269
REXEL2.47%4.45%3.39%3.42%55.64%5 746
FUJIAN TORCH ELECTRON TECHNOLOGY CO., LTD.1.97%1.57%-45.21%-47.20%87.30%2 673
INABA DENKI SANGYO CO.,LTD.0.73%-1.29%2.29%4.54%0.55%1 120
NANJING SUNLORD ELECTRONICS CORPORATION LTD.-3.13%-1.16%-41.31%-46.41%--.--%637
TOSHIN GROUP CO.,LTD.-0.54%0.14%5.15%6.68%9.70%427
SENSHU ELECTRIC CO.,LTD.-0.07%4.40%-1.95%4.74%86.39%384
NICHIDENBO CORPORATION0.39%-1.72%-4.45%-4.81%-0.96%356
MILDEF GROUP AB (PUBL)2.35%6.38%66.35%112.40%--.--%327
TACHIBANA ELETECH CO., LTD.0.75%-1.99%8.68%9.23%-1.81%316
TOTECH CORPORATION1.29%-4.02%23.82%17.08%27.95%311
RYODEN CORPORATION0.49%-1.43%-9.26%-6.86%1.22%264
SUZUDEN CORPORATION0.66%-0.48%25.66%33.00%51.90%231
TAKEBISHI CORPORATION0.93%0.27%3.11%4.89%6.88%176
 Gemiddelde0.54%-0.14%1.21%5.46%43.24%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.73%-0.66%-7.98%-5.16%85.78%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
09-12-20229.089.128.978.985 476 851
08-12-20229.149.199.069.084 643 525
07-12-20229.219.239.099.145 380 200
06-12-20229.309.319.159.215 556 719
05-12-20229.259.349.219.317 457 365
02-12-20229.289.329.199.256 493 800
01-12-20229.149.449.119.3113 082 140
Dagelijkse grafiek ZHONGYEDA ELECTRIC CO., LTD.
Duur : Periode :
Zhongyeda Electric Co., Ltd. : Grafische technische analyse Zhongyeda Electric Co., Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -11.96%
2021 25.62%
2020 8.99%
2019 11.86%
2018 -33.07%
2017 -25.64%
2016 -39.59%
2015 95.67%
2014 49.93%
2013 18.90%
2012 -16.50%
2011 -42.58%
2010 36.97%