Admar Anwar

Admar Anwar

Directeur/Bestuurslid bij PT NITRASANATA DHARMA

Vermogen: 1 M $ op 31-08-2026

74 jaar
Consumer Services
Health Services

Profiel

Admar Anwar currently works at PT Nitrasanata Dharma, as Commissioner from 2021.
Dr. Anwar also formerly worked at Rumah Sakit Umum Pusat Persahabatan, as Head-Anesthesia Department from 1987 to 2012.
Dr. Anwar received his graduate degree in 1987 from the University of Indonesia and undergraduate degree in 1978 from Universitas Andalas.

Bekende belangen in openbare bedrijven

OndernemingDatumAantal aandelenTotale waardeWaarderingsdatum
03-07-2026 12.500.000 ( 0,38% ) 1 M $ 31-08-2026

Actieve functies van Admar Anwar

BedrijvenFunctieBegin
PT NITRASANATA DHARMA Directeur/Bestuurslid 01-01-2021

Eerdere bekende functies van Admar Anwar

BedrijvenFunctieEinde
Rumah Sakit Umum Pusat Persahabatan
Corporate Officer/Principal 01-01-2012
Ervaring van Admar Anwar in detail bekijken

Opleiding van Admar Anwar

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

92

Eerstegraads connecties

4

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit4

Consumer Services

Consumer Services

Rumah Sakit Umum Pusat Persahabatan

Health Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Admar Anwar
-40 %: uitzonderlijke verlenging
d
:
:
PROFITEER NU