Alissa Neufeld

Alissa Neufeld

Vermogen: 713 670 $ op 31-08-2026

47 jaar
Health Technology
Consumer Services
Finance

Profiel

Alissa Neufeld is Secretary & Chief Legal Officer at Security National Financial Corp.
since 2026.
Formerly, Secretary & General Counsel at LifeVantage Corp., Chief Compliance Officer & Assistant Secretary at Nature's Sunshine Products, Inc. from 2017 to 2021, Associate General Counsel at 1-800 Contacts, Inc. from 2014 to 2016, and Associate-Business & Finance Associate at Ballard Spahr LLP from 2010 to 2014.
Education includes undergraduate studies at George Washington University and graduate studies at the University of Nevada.

Bekende belangen in openbare bedrijven

OndernemingDatumAantal aandelenTotale waardeWaarderingsdatum
01-07-2026 112.744 ( 0,9% ) 713 670 $ 31-08-2026

Actieve functies van Alissa Neufeld

BedrijvenFunctieBegin
SECURITY NATIONAL FINANCIAL CORPORATION Algemeen Adviseur 17-08-2026

Eerdere bekende functies van Alissa Neufeld

BedrijvenFunctieEinde
NATURE'S SUNSHINE PRODUCTS, INC. Compliance Officer 01-03-2021
Corporate Officer/Principal 01-01-2016
Corporate Officer/Principal 01-04-2014
LIFEVANTAGE CORPORATION Algemeen Adviseur -
Ervaring van Alissa Neufeld in detail bekijken

Opleiding van Alissa Neufeld

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

52

Eerstegraads connecties

7

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit7

Health Technology

Finance

Health Technology

Retail Trade

Consumer Services

Commercial Services

Consumer Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Alissa Neufeld
-40 %: uitzonderlijke verlenging
d
:
:
PROFITEER NU