Koers Chongqing Rural Commercial Bank Co., Ltd. OTC Markets
Aandelen
CRCBY
US17039V1008
Banken
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
OTC Markets
14:39:52 12-03-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 39,00 USD | +15,27% |
|
-.--% | +15,27% |
| 31/08 | Winst Chongqing Rural Commercial Bank stijgt met 6 % in eerste helft van het jaar | MT |
| 30/08 | Chongqing Rural Commercial Bank Co., Ltd. rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 75,8 mld. 11,33 mld. 10,07 mld. 9,33 mld. 8,49 mld. 16,02 mld. 1.075 mld. 16,28 mld. 112 mld. 43,99 mld. 561 mld. 42,52 mld. 41,61 mld. 1.789 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
4,8x | k/w-verhouding 2027 * | 4,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 75,8 mld. 11,33 mld. 10,07 mld. 9,33 mld. 8,49 mld. 16,02 mld. 1.075 mld. 16,28 mld. 112 mld. 43,99 mld. 561 mld. 42,52 mld. 41,61 mld. 1.789 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,47x | EV/omzet 2027 * | 2,28x |
| Vrij verhandelbaar |
65,65% | Dividendrendement 2026 * |
6,3% | Dividendrendement 2027 * | 6,87% |
| 1 dag | +15,27% | ||
| Lopend jaar | +15,27% |
| Lopend jaar | 39 | 39 | |
| 1 jaar | 39 | 39 | |
| 3 jaar | 18,11 | 39 | |
| 5 jaar | 16,75 | 39 | |
| 10 jaar | 16,75 | 39 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Xiao Zhou Xie
IRC | Investor Relations Contact | 43 | 24-01-2022 |
| Bedrijfssecretaris | - | 09-01-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ming Hau Lee
BRD | Directeur/Bestuurslid | 48 | 06-06-2019 |
Qian Bi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 07-12-2020 |
Bao Ma
BRD | Directeur/Bestuurslid | 41 | 11-12-2025 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +15,27% | -.--% | - | - | 11,33 mld. | ||
| +1,25% | +2,02% | +14,17% | +130,27% | 902 mld. | ||
| -1,36% | +1,20% | +30,64% | +94,12% | 426 mld. | ||
| -0,88% | +3,93% | +20,57% | +125,42% | 372 mld. | ||
| -0,91% | -5,69% | -0,10% | +85,48% | 355 mld. | ||
| -1,10% | +1,34% | +29,46% | +110,79% | 338 mld. | ||
| +0,48% | +2,31% | +48,09% | +118,68% | 326 mld. | ||
| -0,32% | +0,24% | +43,46% | +116,20% | 312 mld. | ||
| +0,36% | +2,28% | +37,08% | +142,37% | 274 mld. | ||
| +1,35% | +0,38% | +0,71% | +99,79% | 252 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,41% | +0,80% | +24,90% | +113,68% | 395,2 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,05% | +0,86% | +23,33% | +115,59% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 30,77 mld. 4,6 mld. 4,09 mld. 3,79 mld. 3,45 mld. 6,5 mld. 436 mld. 6,61 mld. 45,54 mld. 17,86 mld. 228 mld. 17,26 mld. 16,89 mld. 726 mld. | 33,74 mld. 5,04 mld. 4,48 mld. 4,15 mld. 3,78 mld. 7,13 mld. 479 mld. 7,25 mld. 49,94 mld. 19,58 mld. 250 mld. 18,92 mld. 18,52 mld. 796 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 12,99 mld. 1,94 mld. 1,73 mld. 1,6 mld. 1,46 mld. 2,75 mld. 184 mld. 2,79 mld. 19,22 mld. 7,54 mld. 96,14 mld. 7,29 mld. 7,13 mld. 306 mld. | 14,21 mld. 2,12 mld. 1,89 mld. 1,75 mld. 1,59 mld. 3 mld. 201 mld. 3,05 mld. 21,02 mld. 8,24 mld. 105 mld. 7,97 mld. 7,8 mld. 335 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers 3618
- Koers CRCBY
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















