|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 76,25 USD | -0,61% |
|
+2,75% | +14,51% |
| 30/09 | Cimpress plc - Analyst/Investor Day | |
| 15/09 | Cewe koopt opnieuw eigen aandelen in - koers trekt aan | DP |
| Marktkapitalisatie | 1,86 mld. 1,65 mld. 1,53 mld. 1,39 mld. 2,63 mld. 176 mld. 2,67 mld. 18,39 mld. 7,21 mld. 91,95 mld. 6,97 mld. 6,82 mld. 293 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
15,3x | k/w-verhouding 2028 * | 9,93x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,86 mld. 1,65 mld. 1,53 mld. 1,39 mld. 2,63 mld. 176 mld. 2,67 mld. 18,39 mld. 7,21 mld. 91,95 mld. 6,97 mld. 6,82 mld. 293 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,46x | EV/omzet 2028 * | 0,44x |
| Vrij verhandelbaar |
51,71% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| CMPR | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CMPR | Real Time | |
Tradegate
| 3UF | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 3UF | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 3UF | Vertraagde tijd | |
Berne S.E.
| 3UF | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| 3UF | Real Time |
Recentste transcriptie: Cimpress plc
| 1 dag | -0,61% | ||
| 1 week | +2,75% | ||
| Lopende maand | -1,13% | ||
| 1 maand | -6,44% | ||
| 3 maanden | -27,59% | ||
| 6 maanden | -3,70% | ||
| Lopend jaar | +14,51% |
| 1 week | 73,15 | 77,58 | |
| 1 maand | 71,7 | 82 | |
| Lopend jaar | 64,19 | 106,58 | |
| 1 jaar | 60,59 | 106,58 | |
| 3 jaar | 35,21 | 106,58 | |
| 5 jaar | 18 | 106,58 | |
| 10 jaar | 18 | 171,76 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Robert Keane
CEO | Algemeen Directeur | 63 | - |
Sean Quinn
DFI | Financieel Directeur/CFO | 46 | 01-10-2015 |
Maarten Wensveen
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 46 | 01-02-2015 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Robert Keane
CHM | Voorzitter | 63 | 01-01-1995 |
| Directeur/Bestuurslid | 62 | 01-11-2016 | |
| Directeur/Bestuurslid | 54 | 01-01-2015 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/09/26 | Verkoop | Algemeen directeur | -28.000 | 0,1150% | ||
| 15/08/26 | Boekjaar | Technisch directeur | 46.054 | 0,1901% | ||
| 15/08/26 | Boekjaar | Bestuurder / senior manager | 45.424 | 0,1875% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,61% | +2,75% | +16,00% | +15,48% | 1,86 mld. | ||
| +1,37% | -4,33% | +19,56% | +38,46% | 7,98 mld. | ||
| +0,52% | -4,52% | +9,41% | +44,61% | 7,6 mld. | ||
| +1,27% | +0,17% | +29,35% | +25,91% | 1,06 mld. | ||
| +0,54% | +0,18% | +8,49% | +27,01% | 866 mln. | ||
| 0,00% | -8,64% | -34,95% | -26,37% | 846 mln. | ||
| -1,51% | -8,73% | - | - | 807 mln. | ||
| +0,73% | -4,15% | -41,74% | -74,49% | 712 mln. | ||
| +0,31% | -6,02% | -29,76% | -44,59% | 693 mln. | ||
| +1,04% | -2,51% | -31,18% | -11,20% | 608 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,37% | -3,32% | -6,09% | -0,58% | 2,3 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,68% | -3,67% | +8,86% | +27,56% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 4,01 mld. 3,56 mld. 3,3 mld. 3 mld. 5,67 mld. 380 mld. 5,76 mld. 39,69 mld. 15,56 mld. 198 mld. 15,04 mld. 14,72 mld. 633 mld. | 4,22 mld. 3,75 mld. 3,48 mld. 3,17 mld. 5,97 mld. 401 mld. 6,07 mld. 41,83 mld. 16,4 mld. 209 mld. 15,85 mld. 15,51 mld. 667 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 130 mln. 115 mln. 107 mln. 97,12 mln. 183 mln. 12,3 mld. 186 mln. 1,28 mld. 503 mln. 6,42 mld. 486 mln. 476 mln. 20,46 mld. | 198 mln. 176 mln. 163 mln. 148 mln. 280 mln. 18,76 mld. 284 mln. 1,96 mld. 768 mln. 9,79 mld. 742 mln. 726 mln. 31,21 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | US$ 76,25 | -0,61% | 181.151 |
| 15-10-26 | US$ 76,72 | +4,47% | 130.632 |
| 14-10-26 | US$ 73,44 | -1,70% | 193.350 |
| 13-10-26 | US$ 74,71 | -0,44% | 107.954 |
| 12-10-26 | US$ 75,04 | +1,12% | 180.793 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















