COPART, INC.

(CPRT)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe BZX  -  16:26 08-08-2022
130.21 USD   +0.77%
19/07Financieel directeur van Copart John North neemt ontslag
MT
19/07Copart, Inc. Kondigt het ontslag aan van John North als Senior Vice President, met ingang van 31 augustus 2022
CI
08/06INSIDER VERKOOPT : Copart
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 08/08 16:10:22
02/08/2022 03/08/2022 04/08/2022 05/08/2022 08/08/2022 Datum
128.09(c) 130.24(c) 130.34(c) 129.22(c) 130.23 Koers
-0.60% +1.68% +0.08% -0.86% +0.78% Variatie
888 946 850 403 1 020 932 973 511 100 667 Volume
128.27 128.63 130.22 128.67 130.19 Opening
129.71 130.75 131.175 130.225 130.64 Hoger
127.71 128.31 129.78 127.62 129.44 Lager
Prestaties
1 dag 0.77%
5 dagen 0.87%
1 week 1.06%
Lopende maand 1.66%
1 maand 13.75%
3 maanden 19.82%
6 maanden 1.46%
Lopend jaar -14.11%
1 jaar -10.82%
3 jaren 72.17%
5 jaren 324.2%
10 jaren 954.1%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 100 667
Geschat dagvolume 950 992
Gem. dagvolume (20 daags) 1 171 801
Dagvolumeratio 0.81
Gem. dagvolume (20 daags) USD 152 603 650.74
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 69 502 640
Recordvolume 2 61 934 408
Recordvolume 3 53 422 600
Basisgegevens
Aantal aandelen 237 673 000
Marktkapitalisatie USD 30 712 105 060
Percentage vrij verhandelbaar 90.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 27 846 384 170
KoersuitschietersKoers 
1 week 127.62
131.18
1 maand 109.00
131.18
Lopend jaar 102.21
152.20
1 jaar 102.21
161.12
3 jaren 55.69
161.12
5 jaren 30.46
161.12
10 jaren 12.32
161.12
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 129.35
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 120.99
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 114.88
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 117.02
Price spread / (MMA5) -0.68%
Price spread / (MMA20) -7.10%
Price spread / (MMA50) -11.79%
Price spread / (MMA100) -10.14%
RSI 9 dagen 77.60
RSI 14 dagen 72.33
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
COPART, INC.0.78%0.87%-14.11%-10.82%72.17%30 712
CARMAX, INC.2.39%-0.37%-22.03%-23.57%20.84%15 784
IAA, INC.2.49%0.03%-23.59%-27.18%-17.72%5 057
CARVANA CO.1.97%61.17%-79.33%-86.56%-33.90%4 971
KAR AUCTION SERVICES, INC.3.38%-4.80%7.75%-9.56%-33.00%1 886
AMERICA'S CAR-MART, INC.4.51%0.70%6.45%-31.17%19.36%682
IDOM INC.1.30%-4.34%8.02%-16.11%107.71%572
KAMUX OYJ-0.44%-1.68%-31.34%-55.31%57.50%321
MOTORPOINT GROUP PLC0.31%-0.77%-44.54%-44.22%-12.17%207
KAIXIN AUTO HOLDINGS0.85%4.46%3.51%-59.45%--.--%205
TURNERS AUTOMOTIVE GROUP LIMITED1.09%0.54%-17.23%-13.95%61.57%200
SHIFT TECHNOLOGIES, INC.1.43%38.61%-58.36%-83.88%-85.73%119
OPTIMUS GROUP COMPANY LIMITED12.57%-1.36%60.58%150.22%283.28%97
CARLOTZ, INC.6.08%43.71%-71.96%-86.46%-93.51%69
TRUCK-ONE CO., LTD.0.40%0.40%-5.28%-3.09%-4.56%4
 Gemiddelde2.74%9.74%-19.10%-27.88%20.74%
 Gewogen gemiddelde per kap.2.40%9.78%-28.69%-34.18%4.09%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
05-08-2022128.67130.23127.62129.22973 511
04-08-2022130.22131.18129.78130.341 020 932
03-08-2022128.63130.75128.31130.24850 403
02-08-2022128.27129.71127.71128.09888 946
01-08-2022127.20129.37126.33128.861 128 598
29-07-2022125.33128.49124.90128.101 033 170
28-07-2022123.41125.97122.83125.77691 493
Dagelijkse grafiek COPART, INC.
Duur : Periode :
Copart, Inc. : Grafische technische analyse Copart, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -14.77%
2021 19.15%
2020 39.93%
2019 90.33%
2018 10.63%
2017 55.89%
2016 45.78%
2015 4.17%
2014 -0.44%
2013 24.24%
2012 23.20%
2011 28.22%
2010 1.99%
2009 34.68%
2008 -36.10%
2007 41.83%
2006 30.10%
2005 -12.39%
2004 58.55%
2003 40.20%
2002 -51.17%
2001 69.16%
2000 -1.15%
1999 168.7%
1998 81.12%
1997 36.19%
1996 -50.00%
1995 48.94%
1994 20.51%