Koers Kavveri Defence & Wireless Technologies Limited
Aandelen
KAVDEFENCE
INE641C01019
Communicatie & Netwerken
|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:28:39 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 67,38 INR | +19,96% |
|
+17,69% | +0,46% |
| Marktkapitalisatie | 3,09 mld. 32,68 mln. 28,12 mln. 26,39 mln. 24,14 mln. 45,06 mln. 45,41 mln. 312 mln. 122 mln. 1,58 mld. 123 mln. 120 mln. 5,08 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-17,5x | k/w-verhouding 2025 | 30x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,13 mld. 33,16 mln. 28,53 mln. 26,78 mln. 24,5 mln. 45,72 mln. 46,09 mln. 317 mln. 123 mln. 1,6 mld. 125 mln. 122 mln. 5,16 mld. | EV/omzet 2024 |
13,8x | EV/omzet 2025 | 5,76x |
| Vrij verhandelbaar |
24,61% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| KAVDEFENCE | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| KAVDEFENCE | Slotkoers |
| 1 dag | +19,96% | ||
| 1 week | +17,69% | ||
| Lopende maand | +19,34% | ||
| 1 maand | +18,13% | ||
| 3 maanden | +6,56% | ||
| 6 maanden | +8,19% | ||
| Lopend jaar | +0,46% |
| 1 week | 54,62 | 67,4 | |
| 1 maand | 54,16 | 67,4 | |
| Lopend jaar | 51,05 | 89,99 | |
| 1 jaar | 51,05 | 161,05 | |
| 3 jaar | 7,6 | 161,05 | |
| 5 jaar | 4,43 | 161,05 | |
| 10 jaar | 1,81 | 161,05 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Financieel Directeur/CFO | 59 | - | |
| Algemeen Directeur | 63 | - | |
| Compliance Officer | - | 16-02-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 63 | - | |
| Directeur/Bestuurslid | 59 | 05-01-2010 | |
| Directeur/Bestuurslid | 73 | 05-01-2010 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +19,96% | +17,69% | -14,49% | +680,76% | 35,73 mln. | ||
| +1,54% | -0,28% | +61,24% | +91,45% | 428 mld. | ||
| +2,59% | -1,41% | +36,45% | +290,22% | 241 mld. | ||
| +2,27% | -1,03% | +16,52% | +197,41% | 187 mld. | ||
| -1,14% | -6,13% | +90,76% | +914,89% | 142 mld. | ||
| -0,68% | -3,76% | -2,28% | +66,41% | 78,15 mld. | ||
| +3,20% | -5,31% | +497,22% | +1.500,00% | 76,01 mld. | ||
| +3,17% | -4,26% | +122,01% | +132,83% | 54,72 mld. | ||
| -0,04% | -3,54% | +15,75% | +162,19% | 53,45 mld. | ||
| +2,82% | -15,84% | +172,39% | +564,47% | 44,94 mld. | ||
| Gemiddelde | +3,30% | -6,17% | +99,56% | +460,06% | 130,55 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,47% | -4,62% | +79,56% | +334,28% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 15,86 mln. 168K 144K 135K 124K 231K 233K 1,6 mln. 624K 8,1 mln. 630K 616K 26,1 mln. | 171 mln. 1,81 mln. 1,56 mln. 1,46 mln. 1,34 mln. 2,5 mln. 2,52 mln. 17,3 mln. 6,74 mln. 87,49 mln. 6,8 mln. 6,65 mln. 282 mln. |
| Nettowinst (verlies) | -13,35 mln. -141K -122K -114K -104K -195K -196K -1,35 mln. -525K -6,82 mln. -530K -519K -21,97 mln. | 64,07 mln. 678K 583K 547K 501K 934K 942K 6,47 mln. 2,52 mln. 32,74 mln. 2,55 mln. 2,49 mln. 105 mln. |
| Nettoschuld | -14,48 mln. -153K -132K -124K -113K -211K -213K -1,46 mln. -570K -7,4 mln. -575K -563K -23,83 mln. | 45,75 mln. 484K 416K 391K 358K 667K 673K 4,62 mln. 1,8 mln. 23,38 mln. 1,82 mln. 1,78 mln. 75,3 mln. |
Werknemers
20
Sector
Communicatie & Netwerken
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 67,38 | +19,96% | 340.577 |
| 03-09-26 | ₹ 56,17 | +1,41% | 23.171 |
| 02-09-26 | ₹ 55,39 | -1,12% | 5.807 |
| 01-09-26 | ₹ 56,02 | -0,78% | 15.546 |
| 31-08-26 | ₹ 56,46 | -1,38% | 6.649 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















