Koers Perfect Presentation for Commercial Services Company
Aandelen
7204
SA15LISJGI11
IT Diensten & Consulting
|
Beurs gesloten -
Saudi Arabian S.E.
15:37:02 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4,670 SAR | -3,11% |
|
-5,47% | -39,19% |
| Marktkapitalisatie | 1,54 mld. 411 mln. 365 mln. 338 mln. 308 mln. 581 mln. 38,97 mld. 590 mln. 4,07 mld. 1,59 mld. 20,34 mld. 1,51 mld. 64,83 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,94x | k/w-verhouding 2027 * | 8,65x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,54 mld. 411 mln. 365 mln. 338 mln. 308 mln. 581 mln. 38,97 mld. 590 mln. 4,07 mld. 1,59 mld. 20,34 mld. 1,51 mld. 64,83 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,11x | EV/omzet 2027 * | 1,03x |
| Vrij verhandelbaar |
61,76% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| 1 dag | -3,11% | ||
| 1 week | -5,47% | ||
| Lopende maand | -12,38% | ||
| 1 maand | -24,68% | ||
| 3 maanden | -24,43% | ||
| 6 maanden | -37,65% | ||
| Lopend jaar | -39,19% |
| 1 week | 4,6 | 5,05 | |
| 1 maand | 4,6 | 6,01 | |
| Lopend jaar | 4,6 | 8,16 | |
| 1 jaar | 4,6 | 10,42 | |
| 3 jaar | 4,6 | 18,78 | |
| 5 jaar | 4,6 | 18,78 | |
| 10 jaar | 4,6 | 18,78 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | - | - | |
Maher Bawadi
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 19-02-2019 |
| Compliance Officer | - | 01-01-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Nasser Al Bassam
CHM | Voorzitter | - | - |
| Directeur/Bestuurslid | - | - | |
Suleiman Fatani
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -3,11% | -5,47% | -54,75% | -56,15% | 411 mln. | ||
| -0,85% | +2,21% | -15,88% | +66,76% | 219 mld. | ||
| -2,45% | +5,05% | -2,15% | +15,43% | 198 mld. | ||
| +2,12% | +9,86% | -1,85% | -24,78% | 137 mld. | ||
| -8,43% | -16,82% | +27,82% | +89,26% | 108 mld. | ||
| -6,33% | -17,91% | +40,16% | +366,54% | 106 mld. | ||
| +4,89% | +14,33% | -17,02% | -30,05% | 93,97 mld. | ||
| +0,97% | +7,13% | -13,17% | +0,73% | 67,63 mld. | ||
| +4,61% | +13,46% | -21,09% | -19,03% | 49,56 mld. | ||
| +3,22% | +4,07% | +17,07% | +159,34% | 48,6 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,54% | +1,59% | -4,09% | +56,80% | 102,75 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,02% | +1,77% | +0,35% | +64,81% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,39 mld. 370 mln. 329 mln. 305 mln. 278 mln. 524 mln. 35,15 mld. 532 mln. 3,67 mld. 1,44 mld. 18,34 mld. 1,36 mld. 58,48 mld. | 1,5 mld. 400 mln. 356 mln. 330 mln. 300 mln. 566 mln. 38,01 mld. 576 mln. 3,97 mld. 1,56 mld. 19,83 mld. 1,47 mld. 63,23 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 157 mln. 41,83 mln. 37,19 mln. 34,47 mln. 31,36 mln. 59,17 mln. 3,97 mld. 60,12 mln. 414 mln. 162 mln. 2,07 mld. 154 mln. 6,6 mld. | 178 mln. 47,43 mln. 42,16 mln. 39,08 mln. 35,55 mln. 67,09 mln. 4,5 mld. 68,16 mln. 470 mln. 184 mln. 2,35 mld. 174 mln. 7,49 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | SAR 4,670 | -3,11% | 1.988.648 |
| 14-10-26 | SAR 4,820 | +0,84% | 2.212.598 |
| 13-10-26 | SAR 4,780 | -1,24% | 1.353.203 |
| 12-10-26 | SAR 4,840 | -2,42% | 1.152.045 |
| 11-10-26 | SAR 4,960 | +0,40% | 1.711.962 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















