|
Beurs gesloten -
Sao Paulo
15:34:09 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 9,650 BRL | -0,41% |
|
+1,58% | -43,03% |
| 18/09 | RH kondigt opening van RH Estates aan | CI |
| 11/09 | Margedruk bij RH houdt aan, focus verschuift naar uitrol Estates volgens BofA | MT |
| Marktkapitalisatie | 2,14 mld. 10,88 mld. 1,9 mld. 1,76 mld. 1,6 mld. 3,03 mld. 203 mld. 3,07 mld. 21,19 mld. 8,31 mld. 106 mld. 8,03 mld. 7,86 mld. 338 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
16,4x | k/w-verhouding 2028 * | 14,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,23 mld. 21,49 mld. 3,76 mld. 3,48 mld. 3,17 mld. 5,98 mld. 401 mld. 6,07 mld. 41,85 mld. 16,41 mld. 209 mld. 15,86 mld. 15,52 mld. 667 mld. | EV/omzet 2027 * |
1,16x | EV/omzet 2028 * | 0,96x |
| Vrij verhandelbaar |
81,89% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
Recentste transcriptie: RH
| 1 dag | -0,41% | ||
| 1 week | +1,58% | ||
| Lopende maand | -9,30% | ||
| 1 maand | -11,39% | ||
| 3 maanden | -39,31% | ||
| 6 maanden | -11,87% | ||
| Lopend jaar | -43,03% |
| 1 week | 9,65 | 9,69 | |
| 1 maand | 9,5 | 10,65 | |
| Lopend jaar | 9,14 | 21,13 | |
| 1 jaar | 9,14 | 21,13 | |
| 3 jaar | 9,14 | 44,79 | |
| 5 jaar | 9,14 | 58,68 | |
| 10 jaar | 9,14 | 63,21 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Gary Friedman
CEO | Algemeen Directeur | 68 | 01-07-2013 |
| President | - | 27-03-2026 | |
David Stanchak
PSD | President | 68 | 28-11-2017 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Carlos Alberini
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 01-06-2010 |
Mark Demilio
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 01-09-2009 |
Eri Chaya
BRD | Directeur/Bestuurslid | 52 | 06-11-2012 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,41% | +1,58% | - | - | 2,14 mld. | ||
| -0,44% | +3,47% | +34,96% | +206,08% | 29,46 mld. | ||
| +1,13% | +3,87% | +35,71% | +5,20% | 11,81 mld. | ||
| +2,72% | +11,07% | -20,57% | -15,43% | 2,39 mld. | ||
| -4,14% | -3,42% | -35,16% | -54,99% | 2,14 mld. | ||
| +0,61% | +4,87% | - | - | 1,94 mld. | ||
| -1,97% | +2,48% | -4,98% | +1,33% | 1,41 mld. | ||
| -0,58% | +3,44% | -9,70% | +43,83% | 1,26 mld. | ||
| -2,25% | -3,07% | +10,62% | -5,75% | 1,25 mld. | ||
| -2,65% | -5,04% | -14,84% | +115,33% | 898 mln. | ||
| Gemiddelde | -0,80% | +2,92% | -0,50% | +36,95% | 5,84 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,19% | +4,74% | +25,84% | +121,17% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,64 mld. 18,49 mld. 3,23 mld. 3 mld. 2,73 mld. 5,14 mld. 345 mld. 5,23 mld. 36,01 mld. 14,12 mld. 180 mld. 13,64 mld. 13,35 mld. 574 mld. | 3,97 mld. 20,2 mld. 3,53 mld. 3,27 mld. 2,98 mld. 5,62 mld. 377 mld. 5,71 mld. 39,34 mld. 15,42 mld. 197 mld. 14,91 mld. 14,59 mld. 627 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 134 mln. 680 mln. 119 mln. 110 mln. 100 mln. 189 mln. 12,7 mld. 192 mln. 1,33 mld. 520 mln. 6,63 mld. 502 mln. 491 mln. 21,12 mld. | 171 mln. 868 mln. 152 mln. 141 mln. 128 mln. 242 mln. 16,21 mld. 245 mln. 1,69 mld. 663 mln. 8,46 mld. 641 mln. 627 mln. 26,96 mld. |
| Nettoschuld | 2,09 mld. 10,61 mld. 1,86 mld. 1,72 mld. 1,56 mld. 2,95 mld. 198 mld. 3 mld. 20,67 mld. 8,1 mld. 103 mld. 7,83 mld. 7,67 mld. 330 mld. | 1,69 mld. 8,58 mld. 1,5 mld. 1,39 mld. 1,26 mld. 2,39 mld. 160 mld. 2,42 mld. 16,7 mld. 6,55 mld. 83,53 mld. 6,33 mld. 6,2 mld. 266 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | R$ 9,650 | -0,41% | 1 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















