|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:27:42 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1.792,45 INR | +0,35% |
|
+6,95% | +62,43% |
| Marktkapitalisatie | 45,57 mld. 483 mln. 415 mln. 391 mln. 357 mln. 668 mln. 670 mln. 4,62 mld. 1,79 mld. 23,38 mld. 1,81 mld. 1,77 mld. 75,33 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
18,6x | k/w-verhouding 2028 * | 12,2x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 45,57 mld. 483 mln. 415 mln. 391 mln. 357 mln. 668 mln. 670 mln. 4,62 mld. 1,79 mld. 23,38 mld. 1,81 mld. 1,77 mld. 75,33 mld. | EV/omzet 2027 * |
3,8x | EV/omzet 2028 * | 3,38x |
| Vrij verhandelbaar |
23,94% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| SEAMECLTD | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| SEAMECLTD | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Seamec Limited
| 1 dag | +0,35% | ||
| 1 week | +6,95% | ||
| Lopende maand | +6,88% | ||
| 1 maand | +18,71% | ||
| 3 maanden | +12,95% | ||
| 6 maanden | +35,40% | ||
| Lopend jaar | +62,43% |
| 1 week | 1.643,65 | 1.805 | |
| 1 maand | 1.479,6 | 1.805 | |
| Lopend jaar | 1.031,95 | 1.805 | |
| 1 jaar | 773,5 | 1.805 | |
| 3 jaar | 613,4 | 1.805 | |
| 5 jaar | 563,3 | 1.805 | |
| 10 jaar | 77,1 | 1.805 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Financieel Directeur/CFO | - | 13-08-2026 | |
S. N. Mohanty
CMP | Compliance Officer | 68 | 03-10-2000 |
Jyoti Maheshwari
PRN | Corporate Officer/Principal | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sanjeev Agrawal
CHM | Voorzitter | 62 | 19-06-2014 |
Naveen Mohta
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 14-11-2017 |
Ruby Srivastava
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 24-05-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/06/24 | HAL Offshore Ltd.
| Koop | Onderneming | 4.000 | 0,0157% | |
| 7/06/24 | HAL Offshore Ltd.
| Koop | Onderneming | 10.000 | 0,0393% | |
| 5/06/24 | HAL Offshore Ltd.
| Koop | Onderneming | 45.000 | 0,1770% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,35% | +6,95% | +93,90% | +180,95% | 483 mln. | ||
| -0,73% | -2,04% | +65,69% | +128,73% | 10,4 mld. | ||
| -0,73% | -0,93% | -23,08% | +32,62% | 5,99 mld. | ||
| +1,48% | +8,25% | +96,47% | +15,87% | 3,36 mld. | ||
| +0,15% | +5,59% | +78,70% | -4,83% | 2,87 mld. | ||
| -0,55% | +4,05% | +139,09% | +141,98% | 2,59 mld. | ||
| 0,00% | -1,03% | +40,21% | -7,87% | 2,22 mld. | ||
| +0,34% | +1,99% | +44,72% | -25,07% | 2,02 mld. | ||
| -1,59% | -0,28% | +35,60% | - | 928 mln. | ||
| -2,26% | -2,13% | +13,21% | +52,82% | 760 mln. | ||
| Gemiddelde | -0,35% | +2,04% | +58,45% | +57,24% | 3,16 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,33% | +0,97% | +54,49% | +65,18% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 11,98 mld. 127 mln. 109 mln. 103 mln. 93,85 mln. 176 mln. 176 mln. 1,21 mld. 471 mln. 6,15 mld. 477 mln. 466 mln. 19,8 mld. | 13,48 mld. 143 mln. 123 mln. 116 mln. 106 mln. 198 mln. 198 mln. 1,37 mld. 530 mln. 6,92 mld. 536 mln. 524 mln. 22,28 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,45 mld. 25,92 mln. 22,3 mln. 20,98 mln. 19,17 mln. 35,86 mln. 35,96 mln. 248 mln. 96,22 mln. 1,26 mld. 97,32 mln. 95,2 mln. 4,04 mld. | 3,75 mld. 39,72 mln. 34,18 mln. 32,16 mln. 29,37 mln. 54,95 mln. 55,1 mln. 380 mln. 147 mln. 1,92 mld. 149 mln. 146 mln. 6,2 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
68
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 1.792,45 | +0,35% | 7.249 |
| 03-09-26 | ₹ 1.786,15 | +2,93% | 6.687 |
| 02-09-26 | ₹ 1.735,35 | +3,50% | 7.318 |
| 01-09-26 | ₹ 1.676,60 | -0,03% | 3.590 |
| 31-08-26 | ₹ 1.677,05 | +0,07% | 2.480 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
2
Laatste slotkoers
1.792,45INR
Gemiddelde koersdoel
2.164,00INR
Spread / Gemiddelde doel
+20,73%
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















