|
Beurs gesloten -
Hong Kong S.E.
10:08:16 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,1450 HKD | 0,00% |
|
-8,23% | -50,00% |
| 30/07 | Accountant StarGlory Holdings Company Limited uit twijfel over continuïteit | CI |
| 30/06 | StarGlory Holdings Company Limited rapporteert jaarcijfers over het boekjaar afgesloten op 31 maart 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 80,48 mln. 10,26 mln. 9,12 mln. 8,45 mln. 7,69 mln. 14,51 mln. 973 mln. 14,74 mln. 102 mln. 39,82 mln. 508 mln. 38,49 mln. 37,67 mln. 1,62 mld. | k/w-verhouding 2025 |
-10,5x | k/w-verhouding 2026 | -3,77x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 211 mln. 26,86 mln. 23,88 mln. 22,13 mln. 20,13 mln. 37,99 mln. 2,55 mld. 38,6 mln. 266 mln. 104 mln. 1,33 mld. 101 mln. 98,66 mln. 4,24 mld. | EV/omzet 2025 |
9,67x | EV/omzet 2026 | 15,2x |
| Vrij verhandelbaar |
45,56% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
| 1 week | -8,23% | ||
| Lopende maand | -13,69% | ||
| 1 maand | -20,77% | ||
| 3 maanden | -7,05% | ||
| 6 maanden | -17,14% | ||
| Lopend jaar | -50,00% |
| 1 week | 0,14 | 0,18 | |
| 1 maand | 0,14 | 0,2 | |
| Lopend jaar | 0,1 | 0,36 | |
| 1 jaar | 0,1 | 0,4 | |
| 3 jaar | 0,1 | 0,99 | |
| 5 jaar | 0,1 | 0,99 | |
| 10 jaar | 0,1 | 1,33 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Tao Zhang
CMP | Compliance Officer | 45 | 01-06-2023 |
Chiu Kin Chan
SEC | Bedrijfssecretaris | - | 13-05-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yee Ping Chan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 49 | 08-11-2016 |
Tao Zhang
CHM | Voorzitter | 45 | 01-06-2023 |
Hong Chen Li
BRD | Directeur/Bestuurslid | 27 | 28-07-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | -8,23% | -56,06% | -64,20% | 10,26 mln. | ||
| +0,19% | +3,29% | -20,42% | -2,79% | 172 mld. | ||
| +0,66% | +7,46% | +15,63% | +4,13% | 110 mld. | ||
| -0,49% | +4,36% | -3,60% | +29,80% | 55,63 mld. | ||
| -0,21% | +3,93% | +4,97% | +27,07% | 41,16 mld. | ||
| -2,26% | -5,38% | -28,42% | -17,45% | 38,7 mld. | ||
| +0,94% | +5,44% | +10,96% | +18,03% | 25,85 mld. | ||
| +0,95% | +9,46% | +15,42% | +55,86% | 24,25 mld. | ||
| +1,01% | +5,13% | +4,20% | -15,11% | 15,21 mld. | ||
| +0,44% | +0,62% | +43,62% | +107,90% | 14,51 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,12% | +0,67% | -1,37% | +14,32% | 49,73 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,10% | +2,98% | -3,06% | +10,52% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 37,42 mln. 4,77 mln. 4,24 mln. 3,93 mln. 3,57 mln. 6,74 mln. 452 mln. 6,85 mln. 47,22 mln. 18,51 mln. 236 mln. 17,89 mln. 17,51 mln. 753 mln. | 15,05 mln. 1,92 mln. 1,7 mln. 1,58 mln. 1,44 mln. 2,71 mln. 182 mln. 2,76 mln. 18,99 mln. 7,45 mln. 94,99 mln. 7,2 mln. 7,04 mln. 303 mln. |
| Nettowinst (verlies) | -22,28 mln. -2,84 mln. -2,52 mln. -2,34 mln. -2,13 mln. -4,02 mln. -269 mln. -4,08 mln. -28,12 mln. -11,02 mln. -141 mln. -10,65 mln. -10,43 mln. -448 mln. | -26,07 mln. -3,32 mln. -2,95 mln. -2,74 mln. -2,49 mln. -4,7 mln. -315 mln. -4,77 mln. -32,9 mln. -12,9 mln. -165 mln. -12,47 mln. -12,2 mln. -525 mln. |
| Nettoschuld | 115 mln. 14,62 mln. 12,99 mln. 12,04 mln. 10,96 mln. 20,67 mln. 1,39 mld. 21 mln. 145 mln. 56,75 mln. 724 mln. 54,85 mln. 53,68 mln. 2,31 mld. | 130 mln. 16,6 mln. 14,76 mln. 13,68 mln. 12,45 mln. 23,49 mln. 1,58 mld. 23,86 mln. 164 mln. 64,47 mln. 822 mln. 62,32 mln. 60,99 mln. 2,62 mld. |
Werknemers
14
Sector
Restaurants & Bars
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | HK$ 0,1450 | 0,00% | 0 |
| 15-10-26 | HK$ 0,1450 | -5,84% | 1.520.000 |
| 14-10-26 | HK$ 0,1540 | -10,98% | 200.000 |
| 13-10-26 | HK$ 0,1730 | +16,11% | 240.000 |
| 12-10-26 | HK$ 0,1490 | -5,70% | 90.000 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















