Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Zwitserland
  4. Swiss Exchange
  5. Zurich Insurance Group Ltd
  6. Onderneming
    ZURN   CH0011075394

ZURICH INSURANCE GROUP LTD

(ZURN)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Zurich Insurance Group Ltd
Zurich Insurance Group Ltd is een verzekeringsgroep. De inkomsten kunnen als volgt naar activiteit worden uitgesplitst:

- schadeverzekeringen (49,8%);

- levensverzekeringen (39,7%);

- overige (2%): voornamelijk netwerk-, beleggings- en marktbankactiviteiten (Zurich Capital Markets), herverzekering, vermogensbeheer, beheer van eigen rekeningen, enz.

De resterende inkomsten (8,5%) zijn afkomstig van diensten die via Farmers Group worden verleend (risicobeoordeling, administratieve en boekhoudkundige diensten in verband met contracten, inning van premies, portefeuillebeheer en andere administratieve diensten).

Aantal werknemers : 52 930 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Property & Casualty28 270.1039.7%27 232.9049.4% -3.67%
Life36 499.7051.2%21 746.7039.5% -40.42%
Farmers5 212.397.3%4 662.108.5% -10.56%
Non-core Businesses1 024.591.4%819.411.5% -20.03%
Group Functions and Operations411.430.6%273.140.5% -33.61%
CHF in miljoenen
Verkoop per regio
2020
United States14 353.3026%
Germany4 546.658.3%
United Kingdom4 485.648.1%
Switzerland4 251.927.7%
Spain2 737.945%
Italy2 395.344.3%
Australia2 131.593.9%
Brazil1 861.273.4%
Japan1 348.792.4%
Ireland925.471.7%
Mexico857.891.6%
Chile825.981.5%
Rest of Europe767.791.4%
Canada727.431.3%
Austria673.931.2%
Malaysia558.481%
Argentina521.870.9%
Rest of Asia-Pacific479.630.9%
Asia-Pacific & Middle East437.390.8%
Portugal332.270.6%
CHF in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Mario Greco Group Chief Executive Officer 62 2016
George Quinn Group Chief Financial Officer 55 2014
Kristof Terryn Group COO & CEO-North America Region 54 2021
Peter Giger Group Chief Investment & Risk Officer - 2021
Dame Alison Carnwath Independent Non-Executive Director 68 2012
Monica Mšchler-Erne Independent Non-Executive Director 65 2013
Christoph Franz Vice Chairman 61 2018
Kishore Mahbubani Independent Non-Executive Director 72 2015
Catherine Bessant Independent Non-Executive Director 61 2017
Richard Burden Head-Investor Relations & Rating Agency Management - 2016
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Michel LiŤs Chairman 67 2018
Dame Alison Carnwath Independent Non-Executive Director 68 2012
Monica Mšchler-Erne Independent Non-Executive Director 65 2013
Christoph Franz Vice Chairman 61 2018
Kishore Mahbubani Independent Non-Executive Director 72 2015
Catherine Bessant Independent Non-Executive Director 61 2017
Jasmin Staiblin Director 51 2019
Michael Halbherr, Dr. Director 57 2019
Barry Lee Stowe Director 62 2019
Joan Lordi C. Amble Director 68 2015
Aandeelhouders
NaamAandelen%
The Vanguard Group, Inc. 3 859 434 2,57%
Capital Research & Management Co. (Global Investors) 3 816 054 2,54%
UBS Asset Management Switzerland AG 3 392 074 2,25%
BlackRock Fund Advisors 2 802 149 1,86%
Capital Research & Management Co. (World Investors) 2 604 895 1,73%
Capital Research & Management Co. 2 561 286 1,70%
Norges Bank Investment Management 2 378 176 1,58%
Credit Suisse Asset Management (Schweiz) AG 2 101 731 1,40%
Zurich Insurance Group AG 1 964 106 1,31%
Fidelity Management & Research Co. LLC 1 773 688 1,18%
Participaties
NaamAandelen%Totale waarde
ZURICH INSURANCE GROUP LTD (ZURN) 1 964 106 1,31% 860 659 956 USD
CHILENA CONSOLIDADA SEGUROS GENERALES S.A. (CONSOGRAL) 97 427 251 93,4% 53 448 590 USD
AMFIRST REAL ESTATE INVESTMENT TRUST (AMFIRST) 5 075 300 0,74% 475 099 USD
Markten en indexen
- Primary listing
- SMI / FTSE Eurotop 100, Low Carbon 100 Europe, Stoxx Europe 50, STOXX Europe 600
Beurscodes
- Bloomberg-code :  ZURN:SW
- Reuters Code :  ZURN.S
- Datastreamcode :  S:ZURN
Bedrijfsgegevens
Zurich Insurance Group Ltd
Mythen Quai 2
CH-8002 ZŁrich, ZŁrich

Telefoon : +41 (0) 44 625 25 25
Fax : +41 1 625 36 18
Internet : http://www.zurich.com
Merkenportefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanZurich Insurance Group Ltd