Jens Talbert

Jens Talbert

Private Equity Investor bij
The Stephens Group LLC
Finance
Consumer Services

Profiel

Jens Talbert is currently Principal at The Stephens Group LLC since 2020.
Formerly, Mr. Talbert was Senior Analyst at Stephens, Inc. from 2017 to 2018 and Associate at Riverside Partners LLC (New York) from 2018 to 2020.
Mr. Talbert completed an undergraduate degree at The Pennsylvania State University in 2015.

Actieve functies van Jens Talbert

BedrijvenFunctieBegin
Private Equity Investor 25-06-2021

Eerdere bekende functies van Jens Talbert

BedrijvenFunctieEinde
Private Equity Analist 01-01-2020
Corporate Officer/Principal 02-06-2018
Ervaring van Jens Talbert in detail bekijken

Opleiding van Jens Talbert

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

87

Eerstegraads connecties

4

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit4

Finance

Finance

Finance

Consumer Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Jens Talbert