Roger Wittlin

Roger Wittlin

Algemeen Directeur bij
Roger Wittlin Investment Advisory LLC
Finance
Consumer Services

Profiel

Roger Lowell Wittlin is currently Chief Compliance Officer & Managing Member at Roger Wittlin Investment Advisory LLC since 2018.
Former positions include Managing Director at Allspring Global Investments LLC, Managing Director & Portfolio Manager at Silver Lake Financial Management Co. LLC from 2011 to 2014, and Principal at Goldman Sachs & Co. LLC.
Education includes an undergraduate degree from Arizona State University and an MBA from the American Graduate School of Management.

Actieve functies van Roger Wittlin

BedrijvenFunctieBegin
Algemeen Directeur 01-02-2018

Eerdere bekende functies van Roger Wittlin

BedrijvenFunctieEinde
Chief Investment Officer 01-04-2014
Portfolio Manager-Fixed Income 10-04-2007
Corporate Officer/Principal -
Ervaring van Roger Wittlin in detail bekijken

Opleiding van Roger Wittlin

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

8

Eerstegraads connecties

6

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit6

Finance

Finance

Consumer Services

Consumer Services

Finance

Finance

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Roger Wittlin