|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
22:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 45,49 CAD | +0,22% |
|
-3,07% | -14,17% |
| 01/10 | Alamos Gold haalt meer waarde uit zijn Island Gold District | |
| 14/09 | Social Buzz : Wallstreetbets-aandelen dalen voorbeurs op maandag; Nebius Group en AMD openen lager | MT |
| Marktkapitalisatie | 13,46 mld. 11,97 mld. 11,09 mld. 10,09 mld. 19,04 mld. 1.278 mld. 19,35 mld. 133 mld. 52,27 mld. 667 mld. 50,52 mld. 49,45 mld. 2.125 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
15,9x | k/w-verhouding 2027 * | 11,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 12,8 mld. 11,37 mld. 10,54 mld. 9,59 mld. 18,1 mld. 1.214 mld. 18,39 mld. 127 mld. 49,68 mld. 634 mld. 48,02 mld. 47 mld. 2.020 mld. | EV/omzet 2026 * |
5,61x | EV/omzet 2027 * | 4,34x |
| Vrij verhandelbaar |
99,72% | Dividendrendement 2026 * |
0,5% | Dividendrendement 2027 * | 0,5% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| AGI | Vertraagde tijd | |
NYSE
| AGI | Vertraagde tijd | |
CBOE
| AGI | Real Time | |
Tradegate
| 1AL | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 1AL | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0UGS | Vertraagde tijd | |
Mexican S.E.
| AGI N | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| 1AL | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 1AL | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Alamos Gold Inc.
| 1 dag | +0,22% | ||
| 1 week | -3,07% | ||
| Lopende maand | -1,26% | ||
| 1 maand | -5,58% | ||
| 3 maanden | +14,61% | ||
| 6 maanden | -31,43% | ||
| Lopend jaar | -14,17% |
| 1 week | 43,01 | 46,65 | |
| 1 maand | 43,01 | 51,21 | |
| Lopend jaar | 38,03 | 75,78 | |
| 1 jaar | 38,03 | 75,78 | |
| 3 jaar | 15,27 | 75,78 | |
| 5 jaar | 8,3 | 75,78 | |
| 10 jaar | 3,88 | 75,78 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John McCluskey
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 21-02-2003 |
Gregory Fisher
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-05-2023 |
Luc Guimond
COO | Operationeel Directeur | - | 01-09-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John McCluskey
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 02-07-2015 |
David Fleck
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 02-07-2015 |
Elaine Ellingham
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 08-05-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30/09/26 | Option | Voorzitter | 197 | 0,0000% | ||
| 30/09/26 | Option | Bestuurder | 132 | 0,0000% | ||
| 15/09/26 | Option | Bestuurder | 128 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,22% | -3,07% | -13,60% | +171,74% | 13,46 mld. | ||
| +2,43% | +0,64% | +20,69% | +196,13% | 124 mld. | ||
| +1,84% | -2,86% | -1,81% | +146,46% | 116 mld. | ||
| +1,05% | +0,27% | +2,16% | +293,30% | 95,97 mld. | ||
| +0,31% | -1,35% | +15,30% | +168,18% | 67,18 mld. | ||
| +0,44% | -4,02% | +19,01% | +226,64% | 60,91 mld. | ||
| +3,41% | +1,16% | +0,68% | - | 50,61 mld. | ||
| +1,37% | -1,42% | +18,17% | +395,04% | 47,38 mld. | ||
| +0,80% | -1,45% | +13,90% | +81,61% | 46,98 mld. | ||
| +3,20% | +2,84% | -21,41% | +137,12% | 33,99 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,51% | -0,54% | +5,31% | +201,80% | 65,58 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,60% | -0,47% | +8,20% | +204,84% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,28 mld. 2,03 mld. 1,88 mld. 1,71 mld. 3,22 mld. 216 mld. 3,28 mld. 22,57 mld. 8,85 mld. 113 mld. 8,55 mld. 8,37 mld. 360 mld. | 2,76 mld. 2,45 mld. 2,27 mld. 2,07 mld. 3,9 mld. 262 mld. 3,97 mld. 27,33 mld. 10,72 mld. 137 mld. 10,36 mld. 10,14 mld. 436 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 865 mln. 769 mln. 713 mln. 648 mln. 1,22 mld. 82,08 mld. 1,24 mld. 8,56 mld. 3,36 mld. 42,83 mld. 3,25 mld. 3,18 mld. 137 mld. | 1,15 mld. 1,03 mld. 950 mln. 865 mln. 1,63 mld. 109 mld. 1,66 mld. 11,42 mld. 4,48 mld. 57,13 mld. 4,33 mld. 4,24 mld. 182 mld. |
| Nettoschuld | -667 mln. -593 mln. -550 mln. -500 mln. -943 mln. -63,3 mld. -959 mln. -6,61 mld. -2,59 mld. -33,03 mld. -2,5 mld. -2,45 mld. -105 mld. | -1,49 mld. -1,33 mld. -1,23 mld. -1,12 mld. -2,11 mld. -142 mld. -2,15 mld. -14,79 mld. -5,8 mld. -73,97 mld. -5,61 mld. -5,49 mld. -236 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | C$ 45,49 | +0,22% | 1.488.997 |
| 15-10-26 | C$ 45,39 | +4,34% | 656.873 |
| 14-10-26 | C$ 43,50 | -4,16% | 999.902 |
| 13-10-26 | C$ 45,39 | -3,28% | 784.601 |
| 09-10-26 | C$ 46,93 | +2,40% | 621.014 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















