Koers LPKF Laser & Electronics SE
Aandelen
LPK
DE0006450000
Elektronische apparatuur & onderdelen
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Xetra
17:35:26 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 12,00 EUR | -0,83% |
|
-15,49% | +114,67% |
| 01/10 | LPKF Laser & Electronics SE : Een koopadvies van Warburg Research | ZD |
| 30/09 | Laserspecialist LPKF verwacht verlies - orders lopen vertraging op | RE |
| Marktkapitalisatie | 293 mln. 330 mln. 272 mln. 247 mln. 467 mln. 31,33 mld. 474 mln. 3,27 mld. 1,28 mld. 16,35 mld. 1,24 mld. 1,21 mld. 52,12 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-30x | k/w-verhouding 2027 * | 32,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 293 mln. 330 mln. 272 mln. 247 mln. 467 mln. 31,31 mld. 474 mln. 3,27 mld. 1,28 mld. 16,34 mld. 1,24 mld. 1,21 mld. 52,09 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,02x | EV/omzet 2027 * | 2,07x |
| Vrij verhandelbaar |
97% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Xetra
| LPK | Vertraagde tijd | |
CBOE
| LPKd | Real Time | |
Tradegate
| LPK | Real Time | |
Boerse Muenchen
| LPK | Real Time | |
Börse Stuttgart
| LPK | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| LPK | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| LPKFF | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0ND2 | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1LPK | Slotkoers | |
Wiener Boerse
| LPKG | Slotkoers | |
CBOE
| 0ND2 | Real Time |
Recentste transcriptie: LPKF Laser & Electronics SE
| 1 dag | -0,83% | ||
| 1 week | -15,49% | ||
| Lopende maand | -21,82% | ||
| 1 maand | -2,44% | ||
| 3 maanden | -20,00% | ||
| 6 maanden | -5,88% | ||
| Lopend jaar | +114,67% |
| 1 week | 11,75 | 14,15 | |
| 1 maand | 11,75 | 17,35 | |
| Lopend jaar | 5,58 | 30,8 | |
| 1 jaar | 5,35 | 30,8 | |
| 3 jaar | 5,35 | 30,8 | |
| 5 jaar | 5,35 | 30,8 | |
| 10 jaar | 5,1 | 33,35 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Klaus Fiedler
CEO | Algemeen Directeur | 55 | 01-04-2022 |
Peter Mummler
DFI | Financieel Directeur/CFO | 58 | 01-04-2025 |
Bettina Schäfer
IRC | Investor Relations Contact | - | 01-01-2005 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 63 | 13-06-2017 | |
Ludger Overmeyer
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 06-06-2019 |
Anka Wittenberg
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 17-05-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30/09/26 | Koop | Financieel directeur | 1.000 | 0,0041% | ||
| 30/09/26 | Koop | Algemeen directeur | 3.400 | 0,0139% | ||
| 23/07/26 | Koop | Financieel directeur | 1.500 | 0,0061% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,83% | -15,49% | +71,67% | +75,70% | 330 mln. | ||
| -2,63% | -9,04% | +26,30% | +279,39% | 196 mld. | ||
| +2,27% | +0,27% | +37,39% | +42,28% | 124 mld. | ||
| -4,64% | -15,75% | +56,23% | +368,25% | 114 mld. | ||
| +1,88% | -2,01% | +7,73% | +129,11% | 105 mld. | ||
| +2,24% | -13,43% | +144,94% | +154,33% | 79,55 mld. | ||
| +2,15% | -23,16% | +473,91% | +749,79% | 65,65 mld. | ||
| +0,29% | -17,10% | +35,84% | +1.364,68% | 63,95 mld. | ||
| +0,04% | -6,14% | -19,50% | +41,14% | 53,9 mld. | ||
| -7,06% | -25,50% | +100,17% | +585,40% | 45,87 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,63% | -10,61% | +93,47% | +379,01% | 84,82 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,64% | -9,04% | +77,22% | +345,77% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 97,2 mln. 109 mln. 90,09 mln. 81,97 mln. 155 mln. 10,38 mld. 157 mln. 1,08 mld. 425 mln. 5,42 mld. 410 mln. 402 mln. 17,26 mld. | 140 mln. 157 mln. 130 mln. 118 mln. 222 mln. 14,92 mld. 226 mln. 1,56 mld. 610 mln. 7,79 mld. 590 mln. 577 mln. 24,82 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -9,75 mln. -10,97 mln. -9,04 mln. -8,22 mln. -15,52 mln. -1,04 mld. -15,76 mln. -109 mln. -42,59 mln. -543 mln. -41,17 mln. -40,29 mln. -1,73 mld. | 9,05 mln. 10,18 mln. 8,39 mln. 7,63 mln. 14,4 mln. 966 mln. 14,63 mln. 101 mln. 39,53 mln. 504 mln. 38,21 mln. 37,4 mln. 1,61 mld. |
| Nettoschuld | -200K -225K -185K -169K -318K -21,35 mln. -323K -2,23 mln. -874K -11,14 mln. -844K -826K -35,52 mln. | -4,85 mln. -5,46 mln. -4,5 mln. -4,09 mln. -7,72 mln. -518 mln. -7,84 mln. -54,03 mln. -21,19 mln. -270 mln. -20,48 mln. -20,04 mln. -861 mln. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 12,00 | -0,83% | 298.248 |
| 15-10-26 | € 12,10 | -6,92% | 345.040 |
| 14-10-26 | € 13,00 | -2,26% | 210.357 |
| 13-10-26 | € 13,30 | -3,97% | 172.830 |
| 12-10-26 | € 13,85 | -2,46% | 149.158 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















