|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:24 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 487,40 INR | -0,53% |
|
-4,33% | -1,14% |
| 28/07 | Mangalam Organics Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| 23/06 | Mangalam Organics Limited kondigt wijzigingen in het management aan | CI |
| Marktkapitalisatie | 4,17 mld. 44,21 mln. 38,04 mln. 35,79 mln. 32,7 mln. 61,17 mln. 61,34 mln. 423 mln. 164 mln. 2,14 mld. 166 mln. 162 mln. 6,9 mld. | k/w-verhouding 2025 |
24,2x | k/w-verhouding 2026 | 11,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 7,74 mld. 81,99 mln. 70,55 mln. 66,38 mln. 60,64 mln. 113 mln. 114 mln. 784 mln. 304 mln. 3,97 mld. 308 mln. 301 mln. 12,8 mld. | EV/omzet 2025 |
1,09x | EV/omzet 2026 | 1,07x |
| Vrij verhandelbaar |
30,37% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| MANORG | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| MANORG | Vertraagde tijd |
| 1 dag | -0,53% | ||
| 1 week | -4,33% | ||
| Lopende maand | -6,79% | ||
| 1 maand | +3,70% | ||
| 3 maanden | +0,43% | ||
| 6 maanden | +21,29% | ||
| Lopend jaar | -1,14% |
| 1 week | 474 | 526,45 | |
| 1 maand | 435 | 526,45 | |
| Lopend jaar | 352 | 636,9 | |
| 1 jaar | 352 | 636,9 | |
| 3 jaar | 269 | 716,95 | |
| 5 jaar | 269 | 1.300 | |
| 10 jaar | 26,2 | 1.300 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sanjay Bhardwaj
CEO | Algemeen Directeur | - | 19-03-2019 |
Manoj Mhapadi
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-07-2026 |
| Compliance Officer | 30 | 10-09-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 63 | 03-06-1987 | |
Manisha Agarwal
BRD | Directeur/Bestuurslid | 51 | 20-03-2020 |
| Voorzitter | 75 | 03-07-1981 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,53% | -4,33% | -14,94% | +20,81% | 44,21 mln. | ||
| -1,25% | -3,58% | +31,41% | +21,12% | 68,95 mld. | ||
| -0,28% | +1,60% | +21,80% | +16,29% | 53,39 mld. | ||
| -0,54% | 0,00% | +5,30% | +30,82% | 17,57 mld. | ||
| -2,54% | -0,22% | +32,13% | +67,13% | 13,91 mld. | ||
| -3,55% | +4,56% | +40,91% | +36,97% | 10,77 mld. | ||
| -0,03% | -0,94% | +18,07% | -18,39% | 10,26 mld. | ||
| -0,31% | 0,00% | +9,02% | - | 9,64 mld. | ||
| -2,11% | -1,72% | -10,60% | +5,52% | 8,01 mld. | ||
| -1,79% | +3,33% | +56,92% | -22,70% | 7,82 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,29% | -0,36% | +19,00% | +17,51% | 20,04 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,09% | -0,65% | +24,67% | +20,33% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 5,3 mld. 56,14 mln. 48,3 mln. 45,45 mln. 41,52 mln. 77,67 mln. 77,88 mln. 537 mln. 208 mln. 2,72 mld. 211 mln. 206 mln. 8,76 mld. | 6,23 mld. 65,94 mln. 56,74 mln. 53,39 mln. 48,77 mln. 91,23 mln. 91,48 mln. 631 mln. 245 mln. 3,19 mld. 248 mln. 242 mln. 10,29 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 126 mln. 1,33 mln. 1,15 mln. 1,08 mln. 987K 1,85 mln. 1,85 mln. 12,76 mln. 4,95 mln. 64,63 mln. 5,01 mln. 4,9 mln. 208 mln. | 258 mln. 2,73 mln. 2,35 mln. 2,21 mln. 2,02 mln. 3,77 mln. 3,78 mln. 26,1 mln. 10,13 mln. 132 mln. 10,24 mln. 10,02 mln. 426 mln. |
| Nettoschuld | 2,74 mld. 29,06 mln. 25,01 mln. 23,53 mln. 21,5 mln. 40,21 mln. 40,32 mln. 278 mln. 108 mln. 1,41 mld. 109 mln. 107 mln. 4,54 mld. | 3,57 mld. 37,78 mln. 32,51 mln. 30,58 mln. 27,94 mln. 52,27 mln. 52,41 mln. 361 mln. 140 mln. 1,83 mld. 142 mln. 139 mln. 5,9 mld. |
Werknemers
347
Sector
Gediversifieerde chemicaliën
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 487,40 | -0,53% | 292 |
| 03-09-26 | ₹ 490,00 | +2,97% | 708 |
| 02-09-26 | ₹ 475,85 | -4,29% | 781 |
| 01-09-26 | ₹ 497,20 | -4,91% | 1.549 |
| 31-08-26 | ₹ 522,90 | +2,64% | 415 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















