|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:09 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 71,44 INR | -1,73% |
|
-2,12% | -9,82% |
| 01/10 | NHPC Limited maakt promoties in het management bekend, per 1 oktober 2026 | CI |
| 30/09 | NHPC Limited kondigt wijzigingen in directie aan, van kracht vanaf 30 september 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 718 mld. 7,56 mld. 6,72 mld. 6,23 mld. 5,67 mld. 10,7 mld. 10,87 mld. 74,88 mld. 29,36 mld. 374 mld. 28,38 mld. 27,77 mld. 1.194 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
17x | k/w-verhouding 2028 * | 12,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1.353 mld. 14,25 mld. 12,67 mld. 11,74 mld. 10,69 mld. 20,16 mld. 20,49 mld. 141 mld. 55,35 mld. 706 mld. 53,5 mld. 52,36 mld. 2.251 mld. | EV/omzet 2027 * |
7,81x | EV/omzet 2028 * | 6,72x |
| Vrij verhandelbaar |
37,52% | Dividendrendement 2027 * |
2,62% | Dividendrendement 2028 * | 3,19% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| NHPC | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| NHPC | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: NHPC Limited
| 1 dag | -1,73% | ||
| 1 week | -2,12% | ||
| Lopende maand | -1,88% | ||
| 1 maand | -5,26% | ||
| 3 maanden | -9,47% | ||
| 6 maanden | -12,21% | ||
| Lopend jaar | -9,82% |
| 1 week | 71,44 | 73,8 | |
| 1 maand | 70,25 | 76,95 | |
| Lopend jaar | 70,25 | 86,83 | |
| 1 jaar | 70,25 | 87,5 | |
| 3 jaar | 48,4 | 118,4 | |
| 5 jaar | 27,05 | 118,4 | |
| 10 jaar | 15,1 | 118,4 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Bhupender Gupta
CEO | Algemeen Directeur | - | 04-09-2025 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 17-10-2025 | |
Neelam Bansal
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | - | 16-04-2025 | |
Bhupender Gupta
CHM | Voorzitter | - | 04-09-2025 |
| Directeur/Bestuurslid | - | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,73% | -2,12% | -17,84% | +36,99% | 7,56 mld. | ||
| -0,57% | -8,31% | +53,02% | - | 245 mld. | ||
| +1,06% | +3,13% | -6,17% | +46,75% | 166 mld. | ||
| +0,74% | +2,02% | +29,03% | +106,28% | 158 mld. | ||
| -0,74% | +1,35% | +4,33% | +28,97% | 107 mld. | ||
| +2,24% | +5,81% | -7,37% | +35,08% | 105 mld. | ||
| +1,00% | +3,61% | +7,59% | +59,94% | 103 mld. | ||
| -1,32% | -8,96% | -31,56% | +132,28% | 96,15 mld. | ||
| +2,18% | +4,13% | -4,65% | +35,78% | 94,71 mld. | ||
| +2,29% | +3,53% | +8,18% | +67,16% | 69,21 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,52% | -0,38% | +3,46% | +61,02% | 115,26 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,55% | -0,92% | +12,15% | +64,57% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 173 mld. 1,82 mld. 1,62 mld. 1,5 mld. 1,37 mld. 2,58 mld. 2,62 mld. 18,07 mld. 7,08 mld. 90,36 mld. 6,85 mld. 6,7 mld. 288 mld. | 216 mld. 2,27 mld. 2,02 mld. 1,87 mld. 1,7 mld. 3,21 mld. 3,26 mld. 22,49 mld. 8,82 mld. 112 mld. 8,52 mld. 8,34 mld. 359 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 43,81 mld. 462 mln. 410 mln. 380 mln. 346 mln. 653 mln. 663 mln. 4,57 mld. 1,79 mld. 22,86 mld. 1,73 mld. 1,7 mld. 72,87 mld. | 56,23 mld. 592 mln. 527 mln. 488 mln. 444 mln. 838 mln. 852 mln. 5,87 mld. 2,3 mld. 29,34 mld. 2,22 mld. 2,18 mld. 93,54 mld. |
| Nettoschuld | 635 mld. 6,69 mld. 5,95 mld. 5,51 mld. 5,02 mld. 9,47 mld. 9,62 mld. 66,28 mld. 25,99 mld. 331 mld. 25,12 mld. 24,58 mld. 1.057 mld. | 732 mld. 7,71 mld. 6,85 mld. 6,35 mld. 5,78 mld. 10,91 mld. 11,08 mld. 76,36 mld. 29,94 mld. 382 mld. 28,94 mld. 28,32 mld. 1.217 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | ₹ 71,44 | -1,73% | 19.587.775 |
| 15-10-26 | ₹ 72,70 | -1,38% | 4.524.987 |
| 14-10-26 | ₹ 73,72 | +0,31% | 13.089.125 |
| 13-10-26 | ₹ 73,49 | +0,12% | 3.331.773 |
| 12-10-26 | ₹ 73,40 | +0,56% | 4.112.974 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















