|
Real Time
Euronext Paris
09:54:00 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 8,900 EUR | -1,11% |
|
+1,83% | -3,89% |
| 02/09 | Oeneo: TP ICAP Midcap handhaaft advies op 'houden' na overname Lamouroux | |
| 01/09 | Oeneo rondt overname van Lamouroux af |
| Marktkapitalisatie | 564 mln. 631 mln. 525 mln. 476 mln. 897 mln. 59,91 mld. 904 mln. 6,3 mld. 2,46 mld. 31,16 mld. 2,37 mld. 2,32 mld. 99,98 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
21,4x | k/w-verhouding 2028 * | 19,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 614 mln. 687 mln. 572 mln. 519 mln. 976 mln. 65,21 mld. 984 mln. 6,85 mld. 2,68 mld. 33,91 mld. 2,58 mld. 2,52 mld. 109 mld. | EV/omzet 2027 * |
2,21x | EV/omzet 2028 * | 2,06x |
| Vrij verhandelbaar |
27,6% | Dividendrendement 2027 * |
3,89% | Dividendrendement 2028 * | 3,89% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| SBT | Real Time | |
CBOE
| SBTp | Real Time | |
CBOE
| 0O33 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| O64 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| O64 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| O64 | Real Time |
| 1 dag | -1,11% | ||
| 1 week | +1,83% | ||
| 1 maand | -2,20% | ||
| 3 maanden | -3,47% | ||
| 6 maanden | -5,32% | ||
| Lopend jaar | -3,89% |
| 1 week | 8,72 | 9 | |
| 1 maand | 8,6 | 9,28 | |
| Lopend jaar | 8,26 | 9,48 | |
| 1 jaar | 8,26 | 9,48 | |
| 3 jaar | 8,26 | 13,6 | |
| 5 jaar | 8,26 | 16,8 | |
| 10 jaar | 7,2 | 16,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | - | 01-09-2024 | |
Philippe Doray
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 17-01-2011 |
Damien Clavon
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-07-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 77 | 13-07-2010 | |
| Voorzitter | 75 | 07-11-2012 | |
Hervé Claquin
CHM | Voorzitter | 77 | 26-07-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20/03/26 | Andromède SAS
| Verkoop | Onderneming | 1.691.017 | 2,5995% | |
| 15/12/20 | Koop | Voorzitter | 34.716 | 0,0534% | ||
| 19/06/20 | Verkoop | Bestuurder | 70.666 | 0,1086% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,11% | +1,83% | -3,68% | -31,80% | 631 mln. | ||
| +0,52% | +4,69% | +3,26% | -21,81% | 8,76 mld. | ||
| -0,51% | +1,32% | -3,41% | +0,32% | 5,02 mld. | ||
| +1,33% | -0,12% | -25,54% | +27,45% | 4,67 mld. | ||
| +0,25% | -3,99% | -16,00% | -22,44% | 4,17 mld. | ||
| -1,05% | -0,86% | -20,86% | -5,98% | 2,47 mld. | ||
| +5,43% | -8,91% | +114,05% | +222,41% | 2,2 mld. | ||
| -0,39% | -.--% | -.--% | -.--% | 1,63 mld. | ||
| +0,91% | -1,09% | -7,09% | +6,00% | 1,57 mld. | ||
| -1,95% | +0,25% | +5,42% | +25,26% | 1,47 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,34% | -0,65% | +4,61% | +19,94% | 3,26 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,47% | +0,26% | +0,58% | +10,60% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 278 mln. 311 mln. 259 mln. 235 mln. 442 mln. 29,56 mld. 446 mln. 3,11 mld. 1,22 mld. 15,37 mld. 1,17 mld. 1,14 mld. 49,33 mld. | 292 mln. 327 mln. 273 mln. 247 mln. 465 mln. 31,08 mld. 469 mln. 3,27 mld. 1,28 mld. 16,16 mld. 1,23 mld. 1,2 mld. 51,87 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 26,65 mln. 29,83 mln. 24,84 mln. 22,52 mln. 42,38 mln. 2,83 mld. 42,72 mln. 298 mln. 116 mln. 1,47 mld. 112 mln. 110 mln. 4,73 mld. | 29,5 mln. 33,02 mln. 27,5 mln. 24,93 mln. 46,91 mln. 3,13 mld. 47,28 mln. 329 mln. 129 mln. 1,63 mld. 124 mln. 121 mln. 5,23 mld. |
| Nettoschuld | 49,9 mln. 55,86 mln. 46,51 mln. 42,17 mln. 79,36 mln. 5,3 mld. 79,98 mln. 557 mln. 218 mln. 2,76 mld. 210 mln. 205 mln. 8,85 mld. | 39,7 mln. 44,44 mln. 37 mln. 33,55 mln. 63,14 mln. 4,22 mld. 63,63 mln. 443 mln. 174 mln. 2,19 mld. 167 mln. 163 mln. 7,04 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | € 8,900 | -1,11% | 273 |
| 13-10-26 | € 9,000 | +0,67% | 1.559 |
| 12-10-26 | € 8,940 | -0,22% | 890 |
| 09-10-26 | € 8,960 | +2,52% | 903 |
| 08-10-26 | € 8,740 | 0,00% | 1.444 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















