Koers Pacific Ridge Exploration Ltd.
Aandelen
PEX
CA6947986049
Geïntegreerde mijnbouw
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
20:54:33 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,2150 CAD | 0,00% |
|
-4,44% | -14,00% |
| Marktkapitalisatie | 20,91 mln. 15,05 mln. 12,98 mln. 12,21 mln. 11,12 mln. 1,43 mld. 21,03 mln. 144 mln. 56,17 mln. 726 mln. 56,49 mln. 55,26 mln. 2,41 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-1,2x | k/w-verhouding 2025 | -1,58x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 18,72 mln. 13,47 mln. 11,62 mln. 10,93 mln. 9,95 mln. 1,28 mld. 18,82 mln. 129 mln. 50,28 mln. 650 mln. 50,56 mln. 49,47 mln. 2,16 mld. | EV/omzet 2024 |
-
| EV/omzet 2025 | - |
| Vrij verhandelbaar |
84,86% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 week | -4,44% | ||
| 1 maand | +7,50% | ||
| 3 maanden | +7,50% | ||
| 6 maanden | -23,21% | ||
| Lopend jaar | -14,00% |
| 1 week | 0,2 | 0,24 | |
| 1 maand | 0,19 | 0,24 | |
| Lopend jaar | 0,16 | 0,32 | |
| 1 jaar | 0,16 | 0,36 | |
| 3 jaar | 0,12 | 2,5 | |
| 5 jaar | 0,12 | 5,8 | |
| 10 jaar | 0,12 | 5,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Blaine Monaghan
CEO | Algemeen Directeur | - | 04-01-2021 |
Harry Nijjar
DFI | Financieel Directeur/CFO | 37 | 28-06-2024 |
Tally Barmash
SEC | Bedrijfssecretaris | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Bruce Youngman
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 29-07-2011 |
Gerald Carlson
CHM | Voorzitter | 80 | 04-01-2021 |
Blaine Monaghan
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 15-06-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/07/26 | Option | Voorzitter | -10.000 | 0,0103% | ||
| 16/07/26 | Option | Algemeen directeur | -10.000 | 0,0103% | ||
| 14/07/26 | Option | Bestuurder | -5.000 | 0,0051% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | -4,44% | -17,31% | -90,85% | 15,09 mln. | ||
| -3,28% | -4,05% | +50,92% | +40,80% | 241 mld. | ||
| -1,21% | -1,93% | +64,71% | +52,46% | 177 mld. | ||
| -4,34% | -5,58% | +82,35% | +171,09% | 107 mld. | ||
| +0,25% | -0,83% | +106,61% | +39,79% | 94,72 mld. | ||
| +0,76% | -4,17% | +27,10% | +64,44% | 68,34 mld. | ||
| -3,65% | -2,14% | +81,67% | +69,59% | 61,98 mld. | ||
| -1,83% | -6,26% | +97,57% | +60,52% | 33,45 mld. | ||
| -4,86% | -5,04% | +65,26% | +429,87% | 31,65 mld. | ||
| -1,09% | -5,90% | +33,83% | +82,35% | 26,53 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,92% | -2,65% | +59,27% | +92,01% | 84,21 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -2,21% | -2,29% | +66,27% | +80,50% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | - | - |
| Nettowinst (verlies) | -3,31 mln. -2,38 mln. -2,05 mln. -1,93 mln. -1,76 mln. -226 mln. -3,33 mln. -22,83 mln. -8,89 mln. -115 mln. -8,94 mln. -8,74 mln. -381 mln. | -5,85 mln. -4,21 mln. -3,63 mln. -3,42 mln. -3,11 mln. -400 mln. -5,89 mln. -40,4 mln. -15,72 mln. -203 mln. -15,81 mln. -15,47 mln. -674 mln. |
| Nettoschuld | -7,89K -5,68K -4,9K -4,61K -4,2K -539K -7,93K -54,46K -21,2K -274K -21,32K -20,85K -909K | -2,19 mln. -1,58 mln. -1,36 mln. -1,28 mln. -1,17 mln. -150 mln. -2,21 mln. -15,14 mln. -5,89 mln. -76,2 mln. -5,93 mln. -5,8 mln. -253 mln. |
Werknemers
-
Sector
Geïntegreerde mijnbouw
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | C$ 0,2150 | 0,00% | 80.310 |
| 31-08-26 | C$ 0,2150 | -6,52% | 29.209 |
| 28-08-26 | C$ 0,2300 | -4,17% | 89.981 |
| 27-08-26 | C$ 0,2400 | +4,35% | 55.500 |
| 26-08-26 | C$ 0,2300 | +2,22% | 80.350 |
Omzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















