|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 82,84 USD | +1,53% |
|
-0,75% | -23,60% |
| 01/09 | Patrick Industries, Inc. : Een koopadvies van Northcoast Research | ZM |
| 14/08 | Patrick Industries, Inc. kondigt kwartaaldividend aan, betaalbaar op 8 september 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 2,66 mld. 2,29 mld. 2,15 mld. 1,97 mld. 3,68 mld. 251 mld. 3,69 mld. 25,45 mld. 9,88 mld. 129 mld. 9,99 mld. 9,77 mld. 415 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
19,4x | k/w-verhouding 2027 * | 15,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,66 mld. 2,29 mld. 2,15 mld. 1,97 mld. 3,68 mld. 251 mld. 3,69 mld. 25,45 mld. 9,88 mld. 129 mld. 9,99 mld. 9,77 mld. 415 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,69x | EV/omzet 2027 * | 0,65x |
| Vrij verhandelbaar |
95,92% | Dividendrendement 2026 * |
2,24% | Dividendrendement 2027 * | 2,24% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| PATK | Vertraagde tijd | |
CBOE
| PATK | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| PK2 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| PK2 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| PK2 | Vertraagde tijd | |
Berne S.E.
| PK2 | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| PK2 | Real Time |
Recentste transcriptie : Patrick Industries, Inc.
| 1 dag | +1,53% | ||
| 1 week | -0,75% | ||
| Lopende maand | +1,37% | ||
| 1 maand | -4,70% | ||
| 3 maanden | -3,73% | ||
| 6 maanden | -31,55% | ||
| Lopend jaar | -23,60% |
| 1 week | 80,62 | 84,03 | |
| 1 maand | 80,62 | 89,12 | |
| Lopend jaar | 80,62 | 148,5 | |
| 1 jaar | 80,62 | 148,5 | |
| 3 jaar | 46,77 | 148,5 | |
| 5 jaar | 27,83 | 148,5 | |
| 10 jaar | 11,13 | 148,5 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Andy Nemeth
CEO | Algemeen Directeur | 57 | 01-01-2020 |
Jacob Petkovich
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 24-11-2020 |
Matthew Filer
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | 20-02-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Andy Nemeth
CHM | Voorzitter | 57 | 16-05-2024 |
Todd Cleveland
CHM | Voorzitter | 58 | 16-05-2018 |
Joseph Cerulli
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 21-07-2008 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28/05/26 | Don | Voorzitter | -500 | 0,0015% | ||
| 19/05/26 | Koop | Bestuurder | 100 | 0,0003% | ||
| 14/05/26 | Gratis | Bestuurder | 1.594 | 0,0048% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,53% | -0,75% | -27,37% | +46,76% | 2,66 mld. | ||
| +2,98% | -3,08% | -8,95% | -5,47% | 10,97 mld. | ||
| +4,02% | +2,07% | -43,25% | +2,90% | 1,81 mld. | ||
| +2,72% | +7,37% | -17,48% | -23,54% | 762 mln. | ||
| -0,98% | -1,46% | +5,08% | -5,74% | 647 mln. | ||
| 0,00% | +0,95% | +0,63% | +26,60% | 269 mln. | ||
| -0,24% | -0,70% | +4,56% | -38,46% | 266 mln. | ||
| 0,00% | 0,00% | -5,83% | +41,25% | 249 mln. | ||
| +2,67% | -4,24% | -56,71% | -50,60% | 166 mln. | ||
| +0,69% | -1,20% | -45,42% | -62,86% | 67,17 mln. | ||
| Gemiddelde | +1,34% | -0,26% | -19,47% | -6,92% | 1,79 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,57% | -2,02% | -15,22% | +2,38% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,88 mld. 3,34 mld. 3,14 mld. 2,87 mld. 5,37 mld. 366 mld. 5,38 mld. 37,11 mld. 14,4 mld. 188 mld. 14,57 mld. 14,25 mld. 605 mld. | 4,09 mld. 3,52 mld. 3,31 mld. 3,03 mld. 5,66 mld. 386 mld. 5,68 mld. 39,16 mld. 15,2 mld. 198 mld. 15,37 mld. 15,04 mld. 639 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 147 mln. 126 mln. 119 mln. 109 mln. 203 mln. 13,85 mld. 204 mln. 1,4 mld. 545 mln. 7,11 mld. 551 mln. 539 mln. 22,9 mld. | 178 mln. 154 mln. 144 mln. 132 mln. 247 mln. 16,85 mld. 248 mln. 1,71 mld. 662 mln. 8,64 mld. 670 mln. 655 mln. 27,85 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | US$ 82,84 | +1,53% | 338.306 |
| 03-09-26 | US$ 81,59 | -1,40% | 395.999 |
| 02-09-26 | US$ 82,75 | +1,78% | 381.816 |
| 01-09-26 | US$ 81,30 | -0,51% | 417.548 |
| 31-08-26 | US$ 81,72 | -2,10% | 416.751 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















