|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:50:03 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,040 MYR | 0,00% |
|
-1,92% | +7,94% |
| 10/09 | PBA vraagt uitstel voor indiening circulaire over grootschalige waterinkoop | MT |
| 28/08 | Dochteronderneming van PBA tekent build-operate-transfer-overeenkomst voor waterzuiveringsinstallatie | MT |
| Marktkapitalisatie | 675 mln. 165 mln. 147 mln. 136 mln. 124 mln. 234 mln. 15,68 mld. 238 mln. 1,64 mld. 642 mln. 8,18 mld. 620 mln. 607 mln. 26,09 mld. | k/w-verhouding 2024 |
5,14x | k/w-verhouding 2025 | 5,46x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 645 mln. 158 mln. 140 mln. 130 mln. 118 mln. 223 mln. 14,98 mld. 227 mln. 1,56 mld. 613 mln. 7,82 mld. 592 mln. 580 mln. 24,92 mld. | EV/omzet 2024 |
1,3x | EV/omzet 2025 | 1,05x |
| Vrij verhandelbaar |
23,09% | Dividendrendement 2024 |
2,01% | Dividendrendement 2025 | 2,65% |
| 1 week | -1,92% | ||
| Lopende maand | -4,67% | ||
| 1 maand | -6,85% | ||
| 3 maanden | +1,49% | ||
| 6 maanden | +8,51% | ||
| Lopend jaar | +7,94% |
| 1 week | 1,99 | 2,1 | |
| 1 maand | 1,99 | 2,23 | |
| Lopend jaar | 1,79 | 2,34 | |
| 1 jaar | 1,79 | 2,34 | |
| 3 jaar | 0,78 | 2,9 | |
| 5 jaar | 0,7 | 2,9 | |
| 10 jaar | 0,7 | 2,9 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 58 | 08-11-2022 | |
Mary Ann Harris
DFI | Financieel Directeur/CFO | 60 | 01-07-2014 |
Rosyidi Bin Lat
COO | Operationeel Directeur | 50 | 01-04-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Guan Hooi Tan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 57 | 13-10-2015 |
Kon Yeow Chow
CHM | Voorzitter | 68 | 14-05-2018 |
| Directeur/Bestuurslid | 44 | 01-08-2018 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | -1,92% | +5,70% | +156,60% | 165 mln. | ||
| +1,43% | +4,70% | -6,17% | +12,17% | 26,82 mld. | ||
| +1,04% | -4,17% | +28,82% | +171,00% | 22,2 mld. | ||
| +0,81% | +5,06% | +25,05% | +45,22% | 14,82 mld. | ||
| +0,12% | +4,07% | +17,82% | +26,92% | 12,97 mld. | ||
| +1,34% | +4,75% | -1,02% | +20,44% | 11,59 mld. | ||
| -0,50% | +1,82% | +23,96% | +55,65% | 7,46 mld. | ||
| -0,63% | -4,57% | +72,34% | +269,81% | 4,59 mld. | ||
| +1,63% | +0,65% | -4,60% | -15,49% | 4,23 mld. | ||
| +0,86% | +1,45% | +10,57% | +5,25% | 3,31 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,61% | +1,11% | +17,25% | +74,76% | 10,82 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,87% | +1,88% | +14,72% | +64,83% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 528 mln. 129 mln. 115 mln. 106 mln. 96,79 mln. 183 mln. 12,25 mld. 186 mln. 1,28 mld. 501 mln. 6,4 mld. 485 mln. 474 mln. 20,39 mld. | 568 mln. 139 mln. 124 mln. 115 mln. 104 mln. 197 mln. 13,2 mld. 200 mln. 1,38 mld. 540 mln. 6,89 mld. 522 mln. 511 mln. 21,96 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 144 mln. 35,28 mln. 31,36 mln. 29,07 mln. 26,45 mln. 49,91 mln. 3,35 mld. 50,71 mln. 349 mln. 137 mln. 1,75 mld. 132 mln. 130 mln. 5,57 mld. | 115 mln. 28,03 mln. 24,92 mln. 23,1 mln. 21,01 mln. 39,66 mln. 2,66 mld. 40,29 mln. 278 mln. 109 mln. 1,39 mld. 105 mln. 103 mln. 4,43 mld. |
| Nettoschuld | -56,78 mln. -13,9 mln. -12,35 mln. -11,45 mln. -10,42 mln. -19,66 mln. -1,32 mld. -19,97 mln. -138 mln. -53,96 mln. -688 mln. -52,16 mln. -51,04 mln. -2,19 mld. | -30,41 mln. -7,44 mln. -6,62 mln. -6,13 mln. -5,58 mln. -10,53 mln. -706 mln. -10,7 mln. -73,71 mln. -28,9 mln. -369 mln. -27,93 mln. -27,34 mln. -1,18 mld. |
Werknemers
1.538
Sector
Waterleidingbedrijven
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | MYR 2,040 | 0,00% | 8.000 |
| 15-10-26 | MYR 2,040 | -1,45% | 171.400 |
| 14-10-26 | MYR 2,070 | +0,49% | 1.099.200 |
| 13-10-26 | MYR 2,060 | -0,96% | 19.600 |
| 12-10-26 | MYR 2,080 | 0,00% | 502.300 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















