|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:09 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 173,14 INR | +3,14% |
|
+2,36% | +34,46% |
| Marktkapitalisatie | 47,15 mld. 497 mln. 442 mln. 409 mln. 372 mln. 703 mln. 714 mln. 4,92 mld. 1,93 mld. 24,61 mld. 1,86 mld. 1,82 mld. 78,44 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
21,7x | k/w-verhouding 2028 * | 18,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 47,15 mld. 497 mln. 442 mln. 409 mln. 372 mln. 703 mln. 714 mln. 4,92 mld. 1,93 mld. 24,61 mld. 1,86 mld. 1,82 mld. 78,44 mld. | EV/omzet 2027 * |
3,61x | EV/omzet 2028 * | 3,23x |
| Vrij verhandelbaar |
44,59% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| ROLEXRINGS | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| ROLEXRINGS | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Rolex Rings Limited
| 1 dag | +3,14% | ||
| 1 week | +2,36% | ||
| Lopende maand | -8,92% | ||
| 1 maand | +2,74% | ||
| 3 maanden | +11,34% | ||
| 6 maanden | +27,35% | ||
| Lopend jaar | +34,46% |
| 1 week | 164 | 177,95 | |
| 1 maand | 164 | 199 | |
| Lopend jaar | 110,07 | 199 | |
| 1 jaar | 99,79 | 199 | |
| 3 jaar | 99,79 | 279,4 | |
| 5 jaar | 99,48 | 279,4 | |
| 10 jaar | 99,48 | 279,4 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Corporate Officer/Principal | - | 01-01-1977 | |
| Algemeen Directeur | 68 | 12-03-2021 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-02-2009 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 68 | 12-03-2021 | |
| Directeur/Bestuurslid | 49 | 21-02-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 61 | 12-03-2021 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29/08/24 | Verkoop | 174.556 | 0,6410% | |||
| 29/08/24 | Verkoop | 272.333 | 1,0000% | |||
| 29/08/24 | Verkoop | 72.000 | 0,2644% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,14% | +2,36% | +30,47% | -23,92% | 497 mln. | ||
| +0,17% | +0,08% | +32,66% | +142,66% | 121 mld. | ||
| +1,30% | -3,67% | +20,72% | +34,44% | 95,61 mld. | ||
| -0,04% | +3,17% | +39,40% | +81,84% | 62,68 mld. | ||
| -3,18% | -13,47% | +103,93% | +151,99% | 56,39 mld. | ||
| +1,27% | +0,53% | +21,59% | +70,41% | 58,53 mld. | ||
| +1,35% | -1,90% | +32,25% | +50,88% | 35,39 mld. | ||
| -0,12% | -1,23% | +2,60% | +19,75% | 30,18 mld. | ||
| +2,11% | +2,59% | +42,10% | +83,97% | 30,46 mld. | ||
| +1,32% | -7,47% | +32,15% | -4,70% | 26,94 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,73% | -1,90% | +35,79% | +60,73% | 51,82 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,35% | -2,12% | +36,53% | +83,49% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 13,05 mld. 138 mln. 122 mln. 113 mln. 103 mln. 195 mln. 198 mln. 1,36 mld. 534 mln. 6,81 mld. 516 mln. 505 mln. 21,71 mld. | 14,59 mld. 154 mln. 137 mln. 127 mln. 115 mln. 218 mln. 221 mln. 1,52 mld. 597 mln. 7,62 mld. 577 mln. 565 mln. 24,28 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,14 mld. 22,56 mln. 20,05 mln. 18,58 mln. 16,91 mln. 31,9 mln. 32,42 mln. 223 mln. 87,58 mln. 1,12 mld. 84,65 mln. 82,85 mln. 3,56 mld. | 2,48 mld. 26,18 mln. 23,27 mln. 21,57 mln. 19,62 mln. 37,03 mln. 37,63 mln. 259 mln. 102 mln. 1,3 mld. 98,25 mln. 96,16 mln. 4,13 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
1.835
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | ₹ 173,14 | +3,14% | 1.802.137 |
| 15-10-26 | ₹ 167,87 | -3,21% | 879.807 |
| 14-10-26 | ₹ 173,43 | +2,03% | 895.973 |
| 13-10-26 | ₹ 169,98 | -1,43% | 1.025.534 |
| 12-10-26 | ₹ 172,45 | +1,96% | 1.453.954 |
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















